Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.108
Cevap
243
Favori
426.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Galiba ddos saldırısı gibi bir şey varmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhat Şenel

Endonezya PSN almak için yapılması gerekenler iş akışı şöyle (: (19.10.2016)

1.Ps4 veya pcden(daha kolay) endonezya psn ye kayıt oluyoruz.https://store.playstation.com/#!/en-id/home/

2. Offgamers sitesine üye oluyoruz ve şu linkten de BUY NOW yapıyoruz. Az önce 27.5USD olarak satın aldım.https://www.offgamers.com/buynow/playstation-plus-12-months-membership-sea.html
    -Ödeme gerçekleşince Ordersta Show Code yazısına tıklayın 12 haneli kod veriyor site size.

3. Ps4ü açıp az önceki Endonezya psn hesabımıza giriş yapıyoruz ve orada redeem kod kısmına(bulamazsanız playstorea girin bende ilk ekranda otomatik o çıktı zaten) 12 haneli kodu giriyoruz ve 12 aylık üyeliği bize tanımlıyor...

Yardımları için EmreKart2515'e teşekkürler...

Teşekkürler hocam. Benin geçen sene zor bela 1 yıllık aldığım hesabım vardı. Orda bi deneneyim inşallah olur.

• merhaba, satın almak için yazılanlar gayet açık tşkler öncelikle. benim sorum şu; endo psn plus alıp kendi TR hesabımda, kendi kullanıcı adımla plus olarak oynayabiliyor muyum? yani endo psn almanın tek farkı fiyatının ucuz olması mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrhccr

merhaba, satın almak için yazılanlar gayet açık tşkler öncelikle. benim sorum şu; endo psn plus alıp kendi TR hesabımda, kendi kullanıcı adımla plus olarak oynayabiliyor muyum? yani endo psn almanın tek farkı fiyatının ucuz olması mı?

Evet oynayabiliyorsun, tek fark fiyat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende offgamers sitesinden üye oplup plus üyelik kodu satın aldım ama satın aldığıma dair mail geldi kod gelmedi hala ne yapmam lazım satın aldığım yerde anahtar gibi bir işaret çıkıyor sipariş numarasına giriyorum ordan download yazan bir siteye yönlendiriyor açıyorum yine aynı yere çıkıyor sipariş özetine birde dikkat ettim orda saat olarak 17:24 yazıyor yani bu saatten sonra mı gelecek kod bana ?

Edit:tamam kod geldi şimdi ama şimdide psn bakımda giremiyorum bizde ki şans valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhancub -- 26 Ekim 2016; 12:46:27 >
  • Plus oyunları bugün gelir mi

• Plus oyunlar berbat yaw

• plus üyeliğim bitiyor ancak buradan indirdiğim bircok oyun oldugu icin oyunlar çöpe gitmesin diye yine buradan alayım diyorum 1 yıllık.

şu anda ininal kart ile gift card alıp oradan da plus uyeliği alabiliyormuyum ? ve su an ne kadar 1 yıllık plus bilgisi olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: airport34

plus üyeliğim bitiyor ancak buradan indirdiğim bircok oyun oldugu icin oyunlar çöpe gitmesin diye yine buradan alayım diyorum 1 yıllık.

şu anda ininal kart ile gift card alıp oradan da plus uyeliği alabiliyormuyum ? ve su an ne kadar 1 yıllık plus bilgisi olan varmı ?

https://www.offgamers.com/buynow/playstation-plus-12-months-membership-sea.html

Direk 12 aylık yada gift kart alarak plus üyeliğinizi uzatabilirsiniz

• quote:

plus üyeliğim bitiyor ancak buradan indirdiğim bircok oyun oldugu icin oyunlar çöpe gitmesin diye yine buradan alayım diyorum 1 yıllık.

Offgamers sitesinden 2 hafta önce 1 yıllık psn plus üyeliği aldım. Yanlış hatırlamıyorsam 85-90tl gibi bir fiyata denk geldi komisyonla birlikte.

• arkadaslar tesekkurler, anladıgım kadarıyla önce siteye uye olucam sonra satın alıcam. daha sonra bu kodu endo psn de nereye nasıl giricem ? o kısmından emin olamadım ?
  • Double discount indirimi gelmiş psn plus için, ancak plus hesap olmadan pluslılara verdikleri indirimli fiyat görünmüyor sanırım.

Bu fiyatları nereden öğrenebiliriz?
  • quote:

arkadaslar tesekkurler, anladıgım kadarıyla önce siteye uye olucam sonra satın alıcam. daha sonra bu kodu endo psn de nereye nasıl giricem ? o kısmından emin olamadım ?

Endonezya Psn Store'da Redeem Code kısmına yazmak gerekiyordu sanırım kodu.

• merhaba arkadaşlar,

bu konuyla belki alakasız ama bir rus psn hesabı açmaya uğraşıyorum. Adres satırına ne yazmam gerekiyor bir türlü bulamadım.
    acil yardıma ihtiyacım var, bilen birileri cevap yazarsa çok memnun olurum.
  • Endo psn den oyun almak istiyorum ama kredi kartı kabul etmiyor. Giff kart nerden alacağım bulamadım. Yardımcı olurmısunuz?

• plus oyunları bugün neden gelmemiş ki hala ?
  • Arkadaşlar 400000 rupilik kod alıcam. Offergames linkini atabilirmisiniz. İng. Yok yankış ülke kodu almayım şimdi:)

• quote:

Orijinalden alıntı: EymeG

Arkadaşlar 400000 rupilik kod alıcam. Offergames linkini atabilirmisiniz. İng. Yok yankış ülke kodu almayım şimdi:)

ülke kodu diye birsey oldugunu sanmıyorum. bütün pluslarda gecerli olmalı.

mesela bunu alan arkadaslar olmus burada.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EymeG

Arkadaşlar 400000 rupilik kod alıcam. Offergames linkini atabilirmisiniz. İng. Yok yankış ülke kodu almayım şimdi:)

ülke kodu diye birsey oldugunu sanmıyorum. bütün pluslarda gecerli olmalı.

mesela bunu alan arkadaslar olmus burada.

12aylik plus uyelik linki sef verdiginiz.
    Öbur sef 400k ruplik para icin link istemis.

• 
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.