Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (602. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
12.108
Cevap
243
Favori
426.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: codred

little nightmares complete 75k rp en ucuz burda
    Ben de 200k daha aldım 1 sene daha uzatıp bir de bunu aldım 5k rp kaldı hesapta. 2021 kasım yolun sonu
  • Endo psnde paypal yöntemi geçiyor mu ?
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    Geçmiyor
  • Beyler 1 yıllık plus yaklaşık 100tl ye geliyor Endonezya'da bir şekilde alabilen varsa lütfen söylesin nasıl aldığını. Kampanya bitmeden alalım yine 1 yıllık.https://store.playstation.com/en-id/product/IP9103-NPIA90007_01-PSPLUS365DAYSCP7
  • cycloner kullanıcısına yanıt
    Hocam bundan 3 tane alsam oluyor mu?https://www.offgamers.com/buynow/idr100000-psn-card-id-discount-promo.html
  • Offgamersta Endonezya kartları kalmamış başka nerden alabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilekci

Offgamersta Endonezya kartları kalmamış başka nerden alabiliriz?
    İlk mesaja bakın orda olacak diğer alternatifler
  • Kredi kartıyla ödeme kısmında şuı şekilde hata alıyorum.

Please check your credit/debit card information and try again.

Hiçbir yöntemi yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilekci

Offgamersta Endonezya kartları kalmamış başka nerden alabiliriz?
    Geçenlerde tatilde binasının önünden geçtim. Merkezi Malezya söylesen çalardım kapısını bir kaç kart alırdım :D

• Offgamers dan 12 aylik psn cod aldim psn den yukledim +3 ay verdi toplam 15 ay 169 tl ye geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: erk_

Offgamers dan 12 aylik psn cod aldim psn den yukledim +3 ay verdi toplam 15 ay 169 tl ye geldi
    Daha öncesinde de plusunuz varmiydi endo hesabinizda?
  • offgamersda kod kalmamiş

şu sitede buldum ama daha önce aliş veriş yapmadim acaba güvenilir mi ?
    https://www.seagm.com/playstation-network-card-psn-indonesia

bilgisi olan arkadaşlar haber verirse sevinirim
    iyi forumlar
  • FiNTR kullanıcısına yanıt
    Evet 3 senedir aktif plus var
  • terianri kullanıcısına yanıt
    Evet güvenilir.Mtcgame hesabına para yatırarak dün aldım.Başka ödeme seçeneği yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 13 Haziran 2019; 18:36:58 >
  • Arkadaşımla ortak oyun almayı düşünüyoruz. o şuan yurtdışında Avusturya'da yaşıyor. Onun kartıyla o alabiliriz değil mi? Tesekkur ederim.
  • Offgamesa psn kartlar gelmiş. Daha önceden 10a yakın alışveriş yaptım. Dün aldım 400k ama hala kod hesaba düşmedi. Hala Awating payment diyor. Alışveriş yapıpta kodunu alan oldumu son 1 hafta içinde yada aynı sorunla karşılaşan oldumu?
  • CoreGame kullanıcısına yanıt
    Mtcgame kodu alır almaz yolluyor mu 17 sinde bitiyor indirim malum
  • cilekci kullanıcısına yanıt
    offgamers desteğe mesaj atın. 17sinde indirimler bitiyor, kod size geç gelir bu kez de indirimden yararlanamazsınız. bana geçen bir ara 3-4 güne anca yollarız kodu demişlerdi, ben de indirim dönemi biteceği için o zaman iade istiyorum kartıma dediğimde karta iade etmişlerdi.
  • Endo psn icin en hizli nerden para kart aliriz.?
    Bugun saat 20 kadar kmapanya suruyor.
    Son dakkaya kadar sansimizi deneyip plusu uzatsak.
  • seagm üzerinde bu aptal mtcgame haricinde ödeme yapma şansımız var mı? niye aptal dediğime gelecek olursak; mtcgameden üyelik açtım yükleme yapıcam ama güvenlik adımlarını doğrulamanız gerekiyor diyip yükleme yapmıyor, canlı desteğe sordum güvenlik adımlarını geçmek için mtcgame sitesinden bir kaç birşey satın almanız lazım diyor. ben böyle saçmalık görmedim. dolar ile alayım dedim, diğer ödemeler ya çok fazla komisyon kesiyor ya da çok fazla karışık geldi
  • 
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.