Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (603. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.109
Cevap
243
Favori
426.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temmuz ayı Plus oyunları Endonezya Psn’e eklenmiş arkadaşlar. Detroit Become Human verilmesi çok güzel oldu tabi bir de Türkçe altyazılı olarak oynanabilseydi keşke Endonezya Psn’de daha iyi olacaktı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdi endo psn fiyatlarina baktimda

uncharted 4 23 tl

Watchdogs2 12tl

Ac oddesey 25tl

Geliyor dogrumu anlayan birisi varsa baksa super olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Türkçe'yi geçtim en azından diğer PSN'lerdeki deluxe versiyonları gibi diğer Quantic oyunları da dahil olsaydı. :/
  • yeni endonezya hesabı açtım ama playstation store'da sadece 50ye yakın oyun var ve tanıdık hiç bir oyun yok, anime oyunlar var daha önce görmediğim, arama kısmından aratıyorum ama sonuç yok, sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antoine Roquentin

yeni endonezya hesabı açtım ama playstation store'da sadece 50ye yakın oyun var ve tanıdık hiç bir oyun yok, anime oyunlar var daha önce görmediğim, arama kısmından aratıyorum ama sonuç yok, sebebi ne olabilir?
    bu sorunla karşılaşan yok mu?
  • Antoine Roquentin kullanıcısına yanıt
    yok maalesef, bizde herşey normal.
  • 455,000 Rp = 0,18 tl yapıyor çevirince, yani 18 TL mi oluyor, tam anlayamadım, baktığım oyunun bu kadar düşük olması mümkün değil çünkü
  • zupervisor Z kullanıcısına yanıt
    bugün baktım düzelmiş, ilk hesabı açtığım hafta gözükmüyordu
    186TL yapıyormuş şu an

TR Psn hesabında bu oyun 122 TL, ne cazibesi var Endo hesabının peki?
    Eskiden döviz durumları yüksek artış göstermeden hem plus üyeliği için hem de oyunlar açısında çok avantajlıydı. Ayrıca Türk kredi kartları direk store’da çalışıyordu aracı komisyon kesen sitelerle uğraşmaya gerek kalmıyordu.

Şimdi ise durumlar biraz değişti tabi artık her oyun çok cazip fiyatlı diye düşünmemek gerek. Alacağınız oyunu diğer Psn’lerle fiyat karşılaştırması yapmak lazım. Kimi zaman Rus Psn, TR Psn gibi diğer Psn’lerde daha uygunken kimi zaman Endonezya’da daha uygun fiyata denk gelebiliyor.

Ek olarak Endonezya hesabınızda Plus üyeliği varsa dönem dönem avantajlı indirimler olabiliyor. İndirim kodları verilebiliyor bunları kullanıp uygun fiyatlı alışveriş yapabiliyorsunuz. Ama yine dediğim gibi alacağınız oyunun fiyat karşılaştırmasını yapmak önemli.

teşekkürler cevap için, 10 oyun karşılaştırması yaptım, Tr PSN hepsinde en uygun
  • erk_ kullanıcısına yanıt
    Link paylaşırmısınz?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sniper Elite yerine saçma salak bi indie yine. Pişman etmeye devam ediyor geçen ayda Detroit deluxe versiyonu değildi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronotide -- 1 Ağustos 2019; 21:43:55 >
  • Chronotide kullanıcısına yanıt
    Sniper Elite 4 verilmemesine ben de üzüldüm merak etmiştim bu oyunu. Endonezya Psn’e baktım da Sniper Elite oyunları hiç satılmıyormuş Store’da. Bu durumda Wipeout’un yanında daha tatmin edici bir oyun verilebilirdi ama öyle düşünmemişler ne yazık ki :(

• Endonezya psn artık bitmiştir. yıllık 550 bin RP verilmez

• Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 29 Eylül 2019; 13:46:37 >
  • Endonezya PSN'de bu ay ekstradan Monster Hunter World veriliyor.

https://store.playstation.com/en-id/product/HP0102-CUSA09554_00-ASIAPLACEHOLDER0

-----

• 
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.