Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (598. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.108
Cevap
243
Favori
426.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RDR ve BFV oyunlarında tuş farkı yok değil mi?
  • ARkadaşlar bu endonezya için direk 12 aylık kod alabiliyormuyuz yoksa hesapa rp mi yüklemek lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: runeterra

ARkadaşlar bu endonezya için direk 12 aylık kod alabiliyormuyuz yoksa hesapa rp mi yüklemek lazım ?
    hocam bunu al 400k
    https://www.offgamers.com/buynow/idr400000-psn-card-id-discount-promo.html

sonra hesaba gir kodu

>
    https://store.playstation.com/en-id/product/IP9103-NPIA90007_01-PSPLUS15MONTH001

12+3 plus üyeliğini al

50k hesabında kalsın gelecek senede 200+100k alırsın 200+100+50=350k yeni seneyi uzatırsın kampanya olur

• Endonezya Plus'ta yeni ayın oyunları ne zaman yükleniyor acaba?

Edit: Cevabını öğrendim, yarın gelecekmiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yoney -- 6 Şubat 2019; 15:30:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

hocam bunu al 400k
    https://www.offgamers.com/buynow/idr400000-psn-card-id-discount-promo.html

sonra hesaba gir kodu

>
    https://store.playstation.com/en-id/product/IP9103-NPIA90007_01-PSPLUS15MONTH001

12+3 plus üyeliğini al

50k hesabında kalsın gelecek senede 200+100k alırsın 200+100+50=350k yeni seneyi uzatırsın kampanya olur

Alıntıları Göster
    400k aldım ama kod tükenmiş, baya mailleştik sonra ücreti store credit olarak iade ettiler, 2 tane 200k aldım bende.
    12+3 ay plus aldım güzel oldu 170 liraya. plus oyunlarıda geldi bugün.

• merhabalar, psn endonezya hesabı açmak istiyorum fakat birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim. 599 sayfalık yorum arasında kayboldum

şu an halihazırda psn türkiye hesabım var ve 11 aylık bir psn plus üyeliği var. şimdi ben endo üzerinden ayrı bir hesap açarsam mevcut tr psn hesabımdaki oyunları oynama ve plus üyeliğimi kullanma konusunda sıkıntı yaşar mıyım? gerekirse endo hesabı için de plus alırım yeter ki endo açayım derken mevcut hesabıma girişte sıkıntı yaşamayayım. şimdiden teşekkür ederim herkese
  • serbülent06 S kullanıcısına yanıt
    TR PSN hesabınızdaki oyunları oynayabilirsiniz endo hesabı açmanız sizin TR pluslı psn hesabınıza bi etkisi olmaz.
    Unutmayın endonezya psnde TR kartlar geçerli değil. kod ile oyun alınıyor.
  • Merhaba arkadaşlar
    For Honor - Digital Standard Edition (Korean, Traditional Chinese, English, Simplified Chinese)

Not available for purchase

Tell me more ››

yüklemiyorum neden ki? sizler açık mı beyler download için
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Sercio

Merhaba arkadaşlar
    For Honor - Digital Standard Edition (Korean, Traditional Chinese, English, Simplified Chinese)

Not available for purchase

Tell me more ››

yüklemiyorum neden ki? sizler açık mı beyler download için
    Oyuna kütüphane kısmında erişim yaparak yükleme yapabiliyorsunuz. aynı hatayı dün gece bende aldım. sonra kütüphaneden denedim yükleme yapmaya başladı.
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    hocam çok teşekkür ederim cevabnınız için. offgamers üzerinden deneme amaçlı 100.000 ıdr aldım sorunsuz bir şekilde.

merak ettiğim bir konu daha var, tr psn üzerinde 1 yıllık plus üyeliğim var tr hesabımı ya da endo hesabımı ana hesap olarak etkinleştirirsem endoya gelecek olan plus oyunlarından da faydalanabilir miyim yoksa ayrıca endo için de plus mı almam gerekir? bir de endo üzerinden satın aldığım oyunları tr hesabımdan oynayabilir miyim? bütün oyunlar tek bir hesapta toplansın istiyorum çünkü böyle bir şey mümkün mü?
  • serbülent06 S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Endoya gelen Plus oyunlarından yararlanmak için Endo plus almanız gereklidir.
    Hem Endo Psn hesabınız makinede ana hesap olarak kayıtlıysa Tr Psn hesabına girip Endo Psndeki oyunları oynayabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 400000 yetişir mi offgamersa 13 şubata?niye geç davrandıysam.seagm'e bakayım dedim devrelerimi attırdı sağolsun.paypal niye yok beynim hala kabul etmiyor.mtc pay kim niye 25 lira ona veriyorum......
    edit: neyse 2 tane 200bin aldım promolu. 1 dolar fazla oldu promolu 400binden sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qqqqrpppp -- 8 Şubat 2019; 14:42:37 >
  • qqqqrpppp kullanıcısına yanıt
    Paypaldan endonezya hesabı açıp sanal kart eklemeyi denediniz mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sa herkese sizden bir sorum olacak Endonezya dan oyun almak istiyorum ıdr psn kod almak istiyorum fakat offgamers üye olurken turkiye degilde Endonezya yapacakmıyım ? sanırım komisyon alıyor Amazon da komisyon yok ama ıdr Endonezya dijital kodda yok bir çözüm söylermisiniz

• Degerbilene1905 D kullanıcısına yanıt
    Offgamers hesabınızda adresinizi Türkiye olarak gösterebilirsiniz.

• Sağolasın bir sorum olacak offgamers te türk kartları geçiyormu şimdiden teşekkürler hayırlı geceler

• Degerbilene1905 D kullanıcısına yanıt
    Geçiyor
  • Offgamers Endonezya psn kart alamıyorum ziraat bankamatik kartla deniyorum ama olmuyor siz kredi kartiylamı alış veriş yapıyorsunuz ininal kart olurmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Degerbilene1905 -- 9 Şubat 2019; 18:13:54 >
  • offgamers haricinde düşük komisyonla kart satan yer var mı? Bana 500 lazım ama offgamers'ta 100'lük kalmamış. Diğer sitelerde de komisyonlar çok yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: josh_howard

Oyuna kütüphane kısmında erişim yaparak yükleme yapabiliyorsunuz. aynı hatayı dün gece bende aldım. sonra kütüphaneden denedim yükleme yapmaya başladı.

Alıntıları Göster
    yeni öğrendim çok teşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.