Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (597. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.109
Cevap
244
Favori
426.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konuyu az hortlatayım İninal kart olayına giricem Endonezya psn de İninal kart ile oyun satın alabiliyormuyuz ? yada Enpara ile alabiliyormuyuz ? gift kartlara bakıyorum ancak dolar kuru yüzünden TR psn ile hemen hemen aynı miktara geliyor.Konu hakkın da bilgisi olanlar veya İninal yada Enpara ile kısa zaman önce alışveriş yapmış olan arkadaşlar varsa cevapları benim için çok değerli olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReBeLzb -- 14 Ocak 2019; 21:2:36 >
  • Beyler endonezya store ‘ dan alınma fifa 19 sahibi bir arkadaşa ulaşmam lazım, çok acil bir yardım rica edicem. Yanlışlıkla endonezya store dan aldığım fifa pointslerle alakalı bir konuda yardıma ihtiyacım var, sadece endonezya storedan alınmış oyun sahibi olması yeterli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu %15 olayı devam ediyor mu arkadaşlar?
  • %15 indirim kodu süresi bitti maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şubat oyunları hayırlı olsun

For Honor ve Hitman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diwanji -- 31 Ocak 2019; 9:29:36 >
  • Arkadaşlar, şu an endo psn 12 ay fiyatına 15 ay veriyor. Bekleyenler için iyi fırsat.https://store.playstation.com/en-id/product/IP9103-NPIA90007_01-PSPLUS15MONTH001

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pincik -- 31 Ocak 2019; 11:51:23 >
  • Diwanji kullanıcısına yanıt
    Çok iyi oldu bu ay, Asia Psn tarafınında aynı oyunları vermesine sevindim.

• Geçen ay division verdiler diye bu ay for Honor veya hitman gelmeyebilir düşünüyordum. Ama aynı oyunlar olmasına sevindim

• Indirimlerde baslamis varmı alınabilecek oyun hic gozunue çarpan ?

• Diwanji kullanıcısına yanıt
    Güzel

• ocak plus oyunları hangi gün kalkacak ona göre alıcam da. yeni oyunların geldiği günde mi ?(gerçi o hangi gün onu da bilmiyorum)
  • Beyler Endonezya psn den rdr 2 alcam nasil alabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba,

Konuyu az hortlatayım İninal kart olayına giricem Endonezya psn de İninal kart ile oyun satın alabiliyormuyuz ? yada Enpara ile alabiliyormuyuz ? gift kartlara bakıyorum ancak dolar kuru yüzünden TR psn ile hemen hemen aynı miktara geliyor.Konu hakkın da bilgisi olanlar veya İninal yada Enpara ile kısa zaman önce alışveriş yapmış olan arkadaşlar varsa cevapları benim için çok değerli olacaktır.
  • yusei kullanıcısına yanıt
    yeni oyunlar 7 şubatta gelecek. ocak oyunları şu an alınabiliyor. ona göre planınızı yapınız...
  • ReBeLzb kullanıcısına yanıt
    Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor
    kod sitelerinden parayla kod alarak endonezyada kullanabilirsiniz başka yöntemi yok
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    aynen bende bulmuştum mesajdan sonra , 12sine kadarda 12 ay alana +3 veriyolardı almak isteyen varsa alsın bence hemen
  • Arkadaşlar bu endonezya psn den nasıl oyun alabilirim Türk kredi kartları geçmiyorsa ?
  • yusei kullanıcısına yanıt
    1 saat kadar önce ben de bu kampanyadan yararlandım, aynı şekilde ben de herkese tavsiye ederim

• StrongUnion S kullanıcısına yanıt
    offgamers sitesinden psn network card (ID) diye aratıp alabilirsiniz.

• 1520extreme 1 kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam

• 
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.