Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (540. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.108
Cevap
243
Favori
426.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Until Dawn'ı iyi ki kütüphaneye eklemişim. :) Yoksa gidiyordu cillop gibi oyun.
  • Until Dawn Türkçe altyazısı yoksa çok keyifli olacağını sanmam
  • İngilizce bilene daha bile keyifli oluyor merak etme :)
  • Until down çok iyidi ya. İyi ki endo plus almışım zamanında;hemde ucuza geldi.

Bu ay ki oyunlar ne zaman açıklanır acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

endo'dan plus alacaklar değerlendirebilirler bunu

https://store.playstation.com/#!/en-id/ps-plus-12-month-title-bundle/cid=STORE-MSF86012-CP170302_0315

Ben bundan faydalandım. Daha bitmesine 6 ay vardı ama kaçmaz deyip PSN Plus'ımı uzattım, FF XV aldım yanında da.

• selami023 kullanıcısına yanıt
    zaten belli bi süre için bedava verilmişti unyil dawn ve gow. blog sitelerinde tarih yazıyodu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 2 senedir TR PSN Plus alıyorum. Ana hesap olarak hep TR PSN hesabımı kullandım.
    bu sene end psn plus alsam ana hesap yapsam yine makinadaki diğer hesaplarda onlıne oynayabilirim değil mi ?
    Oyunları genelde pri hak olarak dijital alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: la-bombonera

Arkadaşlar 2 senedir TR PSN Plus alıyorum. Ana hesap olarak hep TR PSN hesabımı kullandım.
    bu sene end psn plus alsam ana hesap yapsam yine makinadaki diğer hesaplarda onlıne oynayabilirim değil mi ?
    Oyunları genelde pri hak olarak dijital alıyorum.

Evet endonezya psn den aldıgınız plus hesabını ana hesap yapmanız yeterli olacaktır.

Fakat 2 senelik tr plus oyunlarını kullanamazsınız endo plus a gecersenız tık sıkıntınız bu olur.
  • Diwanji kullanıcısına yanıt
    bu oyunların hiçbirinde Türkçe desteği yok di mi?
  • Yok hocam değil, sadece bloodborne TR psn den alırsanız türkçe altyazı mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dharky

quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

endo'dan plus alacaklar değerlendirebilirler bunu

https://store.playstation.com/#!/en-id/ps-plus-12-month-title-bundle/cid=STORE-MSF86012-CP170302_0315

Ben bundan faydalandım. Daha bitmesine 6 ay vardı ama kaçmaz deyip PSN Plus'ımı uzattım, FF XV aldım yanında da.

Bence harika bir teklif tr psn de 150 tl yanında soğuk su sadece adamlar birde oyun veriyor yaa daha ne yapsınlar.

• @la-bombonera
    TR PSN'den gelen oyunları oynayamazsın maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dharky -- 6 Mart 2017; 14:21:17 >
  • daha önce endo plus ile aldığım ücretsiz oyunları tr psn de plus alınca indirip oynayabilirmiyim ? kütüphanede gözükmüyor endo psn içinde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrChaplin

daha önce endo plus ile aldığım ücretsiz oyunları tr psn de plus alınca indirip oynayabilirmiyim ? kütüphanede gözükmüyor endo psn içinde ?

Malesef çalışmaz o şekilde hangi psn den Plus ile alınmışsa o Plus ile çalışır kütüphanedeki oyunlar.

• MARCO kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, peki TR psn'den oyun alabilir miyim? Endo psn plus'ım var. Türk PSN'den sadece oyunları oynuyorum.
  • Şuan endonezyadan ps plus alabiliyor muyuz kredi kartıyla ?

• Vallex kullanıcısına yanıt
    Offgamers'dan redeem kod alıp yüklemen gerek. Kredi kartıyla direk alışveriş kalktı endonezya'dan.
  • Endoyuda bitirdiler valla ya tr ile farkta kapanır yakında

• Endonezya Psn Plus oyunları

• Disc Jam, PS4
    Tearaway Unfolded, PS4
    Under Night: In-Birth, PS3
    Earth Defense Force 2025, PS3
    Lumo, PS Vita (crossbuy on PS4)
    Severed, PS Vita

Mart ayının oyunları bunlar diye okudum.
  • 
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.