Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.108
Cevap
243
Favori
426.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sfiber

Teşekkürler hocam. Saygılar.

rica ederim dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plus için 12+3 bitti sanırım.

• Arkadaşlar merhaba. Yeni ps almam sebebiyle forumda hayli vakit geçirdim. Bir kaç aklıma takılanı da sormak istiyorum. Araştırmama göre en mantıklısı endonezya plus almak. Ancak bana ne gibi dezavantajları olacak? En çok merak ettiğim de, örneğin ana hesabım endonezya plus özellikli, alt hesabım da türkiye hesabı, ben türkiye hesabımla satın aldığım bir oyunu, tüm plus özelliklerini kullanarak oynayabilecek miyim? Yani ana hesabın plus özellikli olması tüm alt kullanıcıların da plus özelliğini kullanmasını sağlıyor mu?

• ErdemmG E kullanıcısına yanıt
    Sağlıyor çoğu kişide böyle kullanıyor. 1 makineye 16 tane hesabı Ana hesap olarak tanıtabilir ve alt hesaplar altında tüm özelliklerinden plus ve ücretsiz verilen oyunlardan yararlanabilirsin.

Plus aldığın endo hesap ana hesap olarak makineye tanıttın diyelim, Oyunu TR hesabından al ve bu hesabıda ana hesap olarak kaydet. İster endo hesabını sürekli kullan ister tr hesabını 2 hesaptada altında alınan şeyleri ve plus özelliğini aktif bir şekilde kullanabilirsin.

Yarın bir gün olurda ps4 olan güvenilir bir tanıdık eş dost bulursun sürekli kullandığın hesap endo hesabın olsun mesela , senin endo hesabını arkadaşının makineye ana hesap olarak tanıtırsın, o kendi alt hesaplarında senin hesabının bütün özelliklerinden faydalanır. kendi makinen de endo hesabın sec olur yani sadece o hesap üzerinde plus vb özelliklerden yararlanabilirsin, ayrıca oyun aldığın tr hesabında makinede ayrıyeten ana hesap pri olarak kayıtlıysa ordan aldığın oyunları sec olan plus endo hesabında aktif bir şekilde kullanıp online oyun oynayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 15 Şubat 2017; 4:6:41 >

• OFFGAMERS dışında endo redeem kod satan varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • codred kullanıcısına yanıt
    var ama biraz uğraştırıcı oluyor

bu siteye üye olup ne kadarlık oyun alacaksanız tutardan biraz fazla bakiye yüklüyorsunuz diğer siteden komisyon için

https://www.mtcgame.com/default.aspx

daha sonra aşağıdaki siteye üye olup , alacağınız psn kartı seçip ödemeyi online payment kısmından mtc pay i seçerek ilk önce üye olduğunuz sitedeki kullanıcı adı ve şifrenizle gerçekleştiriyorsunuz

redem kod profilinizde my order kısmında kullanılabilir oluyor

https://www.seagm.com/

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    seagm de 400k 115tl . üzerine komisyon ne ekliyor? 1$ altı ise fiyat iyiymiş. mtc ile ödeme kötüymüş. paypal alternatifi dolambaçlı ödeme yöntemi anladığım. o kısmı işi bozuyor. seagm ye kredi kartı ile ödeme için bastırmamışmı bizim millet, hayret.

6.64 Tl koyuyor hocam biraz fazla ama yapacak birşey yok paypal açık olsaydı çok iyi olacaktı , kredi kartı ile alım varda yine paypala yönlendiriyor mesaj attım ben niye site üzerinden direk açmıyorsunuz diye bakalım cevap gelmedi daha
  • DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, gayet açıklayıcı olmuş

Gördüğüm kadarıyla offgamers'da kod satışı tekrar başlamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdemmG -- 16 Şubat 2017; 13:44:16 >
    evet.

tr psn için neden böyle satış koymazlar anlamıyorum. adamlar %8 düşüğüne kod satıyor mis gibi.usa,uk,de için de var bizde niye yok. utanmadan 150tl lik kodu karta basılı 190tl ye satıyorlar n11 de falan. bizde tam tersi kodu alternatif yolla pahalı alıyorsun. enayi yerine konmadığımız yer yok bişey alırken.

• telefon istiyor billing info için offgamers onu ne yapıcaz telefon vermeden olmuyor mu

vy arkadaş seagm de telefon istiyor . yok mu telefon vermeden alabileceğimiz bir site

birkaç site daha buldum ingilizce değil siteler vay arkadaş ne kastık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalman133 -- 16 Şubat 2017; 22:42:0 >
  • arkadaşlar konuya biraz uzağım ama en kısa yoldan endonezya 12 aylık psn plus nasıl nerden ve ne şekilde alabilirim yardımcı olur musunuz. 92 liraya geliyor sanırım fiyat çok iyi.
  • neczer kullanıcısına yanıt
    Öncelikle konuda ilk mesajda bahsedildiği gibi endonezya hesabı al. Adını soyadını türkçe karakter kullanmadan yazabilirsin ben öyle yaptım. Maili yahoo olarak verdim ama onda da kendi adım soyadım vardı. Adres kısmı önemli orayı da ilk mesajda olduğu gibi halledebilirsin. Eğer tüm adımları tamamlayıp psn hesabın hazırsa, sıra kod almada. Onun için de şu linktekini satın al kredi kartınla :

https://www.offgamers.com/buynow/playstation-plus-12-months-membership-sea-discount-promo.html

Tam 92 olmasa da o civarda bir fiyata geliyor. Satın alma sonrasında 1-2 dakika içinde onaylanıyor. Offgamers sitesinde satın alma geçmişinde bu alışverişine baktığında code u bulursun. O code u psn hesabına giriş yapıp redeem code bölümüne girersen plus üyeliğin aktif olur.

Çok teşekkürler.

• Öncelikle merhaba
    Konuyu görüpte dahil olmak istedim. Endonezya Psn için cardları direkt olarak mtcgame'den satın alabilirsin.
  • Herkese merhaba,

Konu ile ilgili bankayı aradım. Yapılan işlemleri kontrol ettiler ve son kullanma tarihi geçmiş kart şeklinde görünüyormuş. Öyle birşey yok tabi. Banka sorun ile ilgili konu açtı ve gün içinde tekrar deneyin, aksi durum olursa geri dönüş yaparız dediler. Bakalım kabul ettirebilecek miyim Endonezya'ya kartı.

Ekstra konu ile benzer konuda not: Son zamanlarda Türkiye sitesinde de kartlar geçmiyor deniyor. Öncelikle Teb'i aradım. Art arda denediğim için bankanın güvenlik prosedürüne takılmış, sizinse bankamıza yazı yazıp işleme açtıralım dediler. Yapı Kredi'nin kartta ise sanal kart ile sorunsuz oldu. Sonuç olarak her iki store için de öncelikle bankayı aramakta fayda olacaktır.
  • 12+3 kampanyası bitmiş heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trkgncr kullanıcısına yanıt
    Bankayla da görüştüm yine olmadı.
  • Offgamers'taki redeem kodları bile bitirmişiz helal olsun.
  • 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.