Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.109
Cevap
244
Favori
426.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim güle güle kullanın.
    İade geliyor ama geç gelebiliyor benim 10 gün oldu geri yatmayan iadem var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    gelsin de geç gelsin sorun değil. peki ben şimdi endonezya hesabımdan plus aldım. ps4 teki diğer ana hesapların id lerinin yanında da plusın + simgesi görünecek mi?
  • Beyler buradan alınan pri hesaplar, tr hesaptan online oynanabiliyordu dimi ? Bf aldım diyelim endonezya hesabından ama benim kendi hesabımdan online oynamak istiyorum bir sıkıntı olmaz değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

Beyler buradan alınan pri hesaplar, tr hesaptan online oynanabiliyordu dimi ? Bf aldım diyelim endonezya hesabından ama benim kendi hesabımdan online oynamak istiyorum bir sıkıntı olmaz değil mi ?

Pri olan her hesap ile tr hesabından oynarsın isterse zimbabve psn olsun farketmez :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

Beyler buradan alınan pri hesaplar, tr hesaptan online oynanabiliyordu dimi ? Bf aldım diyelim endonezya hesabından ama benim kendi hesabımdan online oynamak istiyorum bir sıkıntı olmaz değil mi ?

Pri olan her hesap ile tr hesabından oynarsın isterse zimbabve psn olsun farketmez :)

eyvallah hocam
  • arkadaşlar endonezya psn den encard ile ps plus satın aldık. Şuanda ps4 e erişim imkanım yok işyerinden. Karttan da 70 tl para çekilmiş görünüyor. Şimdi hesabımın ps plus olup olmadığını pc üzerinden nasıl anlayabilirim, onaylayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daywalkerr

arkadaşlar endonezya psn den encard ile ps plus satın aldık. Şuanda ps4 e erişim imkanım yok işyerinden. Karttan da 70 tl para çekilmiş görünüyor. Şimdi hesabımın ps plus olup olmadığını pc üzerinden nasıl anlayabilirim, onaylayabilirim.

Plus aldığınız hesap ile PS store ye giriş yapın sag üstte nickin izin yanında sarı + işareti gözüküyorsa hesapta Plus var demektir.

• turki5hmo kullanıcısına yanıt
    aynı aşşağı yukarı ama tr kartlar geçmior rus psnde ve oyunlarda hep küsüratlı 3200ruble gibi, kod alınca eksik yada fazla kalıyor, brezilya psnde ucuz
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    ilk soru oynarsın, ikincisi plus hangi hesaptaysa o hesaptaki alınan plus oyunlarını oynarsın. tr hesabındki oyunları oynaman için trye plus alman lazım
  • arkadaşlar kredi kartının adresini kabul ettiremedim bi türlü. türkçe karakterden dolayı mı yoksa kartımı kabul etmiyor acaba
  • az önce aldım endonezya psn'den bloodborne
    bu adresi @speedyrazor sağolsun bu arkadaş verdi

adres satırı:Jl. H.R Rasuna Said Kav.1
    state:Kuningan
    city: Jakarta
    posta kod: 12950
  • rusty19 kullanıcısına yanıt
    isim olrk ne yazıyorsunuz mailin ismide endonezya olması lazım mı?
  • rusty19 kullanıcısına yanıt
    bende bu adresi yazmıştım
    yakında 100-200 kişi otururuz burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acsar82 -- 27 Mart 2015; 20:04:44 >
  • GHoST_FaCe kullanıcısına yanıt
    ben kendi adım soyadımın olduğu gmail ile aldım sorun olmadı
  • acsar82 kullanıcısına yanıt
    teşekkurler
  • sing in failed diyor beyler neden olabılır?
  • Endonezya psden deneme plus alıp bloodborne alacaktım ama plus deneme tanımlayadım hesaba..yardımcı olursanız sevinirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

Rusya Store mi daha ucuz endonezya Store mi?
    Tüm ülkelerde.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 29 Mart 2015; 15:55:06 >
  • Sanal kart ile aldım 107 liraya geldi Bloodborne ... 3 lira da kesmiş inş geri gelir
  • maximum kard deniyorum bir hata algılandı dıyor plus alamıyorum lutfen yardım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.