Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.109
Cevap
243
Favori
426.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: temizkopat

hotmail tr den mail alıp da alıveriş yapabilen oldu mu? veya yahoo dan hesap açarken ülkeyi endonezya olarak mı seçmek lazım. endonezya secince herşey endonezya diline göre oluyor bişey anlaşılmıyor.

Yahoo dan mail alınca isim ve soyisim Endonezya adları koyun başka bişey yapmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rusya Store mi daha ucuz endonezya Store mi?
    Tüm ülkelerde.
  • Ilk mesaja isim örnekleri de eklenirse güzel olur. Bir de tuşu fark eden oyun varsa o da belirtilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

Rusya Store mi daha ucuz endonezya Store mi?
    Tüm ülkelerde.

Yokmu cevap verecek?
  • Bende dil konusunu sormak istiyorum. Bloodborne ve TLOU gibi oyunlarda ingilizce vardır diye düşünüyorum ama türkçe midir oyunlar ? Birde hong kong psn gibi bi japoncası bi ingilizcesimi var FİFA 15 alsam karşıma gelecek kişiler vb. sorun çıkarmı onlineda ?
  • tr hotmail ile enpara denedim. transaction error verdi. olmadı. akşam bi de yahoo dan deneyeyim.
  • turkce yok
    ingilizce korece çince falan var
  • Ben sunu anlamadim o zaman ayri bir konu acilmali bizim bolge 2 yani EU o zaman EU Bolgelerinden birinden de ucuz olanlarindan oyun aldigimizda alt yazida otomatikman onlardada olmasi lazim degil mi ? Mantıken oyle cunku alt her bolgeye gore cikiyor EU olanlarin heosinde Turkce olan oyunlar icin onlardada olmasi lazim buyuk ihtimal !

Ama su var ki EU bolgesi olan PSN adreslerini bilmiyorum 1 2 tane disinda bunlari bilen varsa paylasiraa aevinirim ordanda arastirirz ucuzunu ve turkish alt yazi olup olmadigini

• By..Emre kullanıcısına yanıt
    Sony exc hariç tr altyazı veren firma Yok denecek kadar az dostum zaten tr altyazı için Avrupa veya Arap psn lerden bakıyoruz fiyatlara en uygun nereyse alınıyor. Genelde o oyunun ana konusunu takip edersen alanlar bilgi veriyor nerden kaça aldıklarını.

• quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Sony exc hariç tr altyazı veren firma Yok denecek kadar az dostum zaten tr altyazı için Avrupa veya Arap psn lerden bakıyoruz fiyatlara en uygun nereyse alınıyor. Genelde o oyunun ana konusunu takip edersen alanlar bilgi veriyor nerden kaça aldıklarını.

Demek istedigini anladim dostum ama illa bir oyun icin demiyorum genel olarak da tr alt yazili olanlar icinde diyorum .

Yani Avrupa Olan Psn Listesine nerden ulasabiliriz ? Ve bunlarindbunlarin hangilerinde encard geciyor ona gore arastirirdik onu demeye calistim.
    en basitinden turkce olmasa bile dlc lerde de ayni bolge Eurepan oldugu icin sisknti cikmiyor.

Isin ozu bunlarin biryerde bir listesi var mi Sunlar EU psnler Sunlar Asia Psn adresleri vs yazsa biri o yuzden dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By..Emre -- 25 Mart 2015; 19:00:11 >
  • By..Emre kullanıcısına yanıt
    Anladım senin dediğini öyle bir konu yok vaktin varsa aç istersen güzel ve yararlı konu olur

• psn'de güzel oyunlar varmış ama Endonezya psn oyunu da nedir? en meşhuru sanırsam Limpo.
  • Takip, yararlı konu. Teşekkürler
  • Merhaba forumda yazılan adressleri deneyerek encard ile almaya calıstık arkadasla ancak transaction error olarak hata verdi. Mail endonezya isimlerde
    Normal kredi kartı ile alabildik ancak diğer encard ile alamıyoruz neden olabilir ?
  • enparadan iade almak için ps4 üzerinden mi alışveriş yapmak lazım illaki ? internet sitesinden bilgisyar üzerinden yapsak alabiliyoruz dimi ?
  • bilgiler için teşekkürler ama sormak istediğim bir kaç soru var;

şimdi ana hesabımız us psn oyunu buradan alırsak bazı şeylerde çakışma oluyor diye biliyorum dlc vs. filan
    peki şimdi ps'de hem tr psn den oyun var us psn zaten tüm oyunlar üstüne birde bu endonezya psn eklersek herhangi bir problem yaşar mıyız?
    bf hardline almayı düşünüyorum premium hesap alsam us psn ana hesabımla oynarken ne gibi problem yaşarım?

teşekkürler
  • LawlietRyuzaki kullanıcısına yanıt
    premium hesap alırsan us hesabında bütün dlc lerin oynarsın
  • 118,20 tlye hardline aldım.
  • Arkadaşlar en card ile almayı denedim iki kez fakat sabah baktığımda hesaptan 3.02 ve 3.02 olmak üzere 6 tl çekilmiş.Buradaki her şeye uyarak yaptım sizce sorun ne olmuş olabilir?
  • ilk mesajda yazanları yaptım enpara ile aldım yıllık plus. 70tl cekmiş karttan.
    cok tesekkürler MARCO

peki bu her kart tanıttıgımızda cekilen 3tl ler iade oluyor mu daha sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temizkopat -- 26 Mart 2015; 10:11:56 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.