Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (449. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.108
Cevap
243
Favori
426.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rainbow kafama takıldı benim de. Hiç oynamadım daha önce, Gold Edition almaya değer mi sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

Rainbow kafama takıldı benim de. Hiç oynamadım daha önce, Gold Edition almaya değer mi sizce?

Değmez bence hocam. Star wars deluxe sürümü aldım bi ayrıcalık göremedim. Battlefield 4 premium cidden ayrıcalıklı rainbow nasıl bilmiyorum ama arada 40 tl fark var. Oyun 65 tl gold 105 tl. Oyun kadar para nerdeyse. O parayla ac syndicate alırsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nba2k16 ps4
    ücreti karşılığında benim yerime alabilecek bir arkadaş var mı
    ödemeyi banka hesabına gececegim
  • ziraat gençkart bende var. Çok sağolun arkadaşlar bilgi verdiğiniz için.
    Bu arada endo psnden ne almalıyım? Battlefront alsam bi sorun çıkar mı?
    Evet kredi kartı olarak girdim ve kabul etti. 1 yıllık plus kaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 12 Şubat 2016; 2:56:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

ziraat gençkart bende var. Çok sağolun arkadaşlar bilgi verdiğiniz için.

Sorun cıkmaz battlefront alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

quote:

Sağolun hocam aldım hemen. Unravel ve rainbow six siege de almayı düşünüyorum sec hakkına arkadaş bulabilirsem.
  • quote:

quote:

quote:

Sağolun hocam aldım hemen. Unravel ve rainbow six siege de almayı düşünüyorum sec hakkına arkadaş bulabilirsem.

Rainbow kaçırmayın cok uygun

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    Oyun pek benim tarzım değil ama sec arkadaş arıyorum.
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    hocam acaba ben size parasını göndersem benim açtığım hesaba need for speed alabilir misiniz
  • endonezya için veya psn için enpara alanlara yeni bir müjde.

D&R dan 50tl ve üzerine 25tl indirim veriyor. ve şu anda zaten indirimde olan bir çok oyun 25tl dahada ucuza gelmiş olacak.

1- ancak bkm exprese üye olup
    2- enpara kartınızı tanıtıyorsunuz.
    3- D&Rdan ödeme yöntemi bkm express yapıyorsunuz. (ben kullanmadım henüz ancak uygulamayı düşünüyorum)
    4- bkm ye üye olunca sadece 1. sefer alışverişte geçerli
    5- ve 1 kez geçerli.
    6- 29 şubatta bitiyor(bu günden itibaren 17 gün kaldı) bu arada bu yıl 29 şubat oluyormuş onuda öğrenmiş olduk.
    7- alışveriş limiti 10.000 adet.

bu arada doğan grubu youtub daki sadece klip yayınladığı müzik kanalından ayda kaba hesapla 98.000tl reklamlardan para kazanıyormuşşşş :SS türkiyedeki youtube incelemesi yapanlara epey kazanıyormuş. yani bu tanıtımlar babamızın hayrına değilmiş.

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    Nerede yazıyor hocam ben göremedim? Toplam 3 oyun gördüm indirimde ama işe yarayan bi kutulu Uncharted var o da 95Tl ye geliyor çok iyi fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

Nerede yazıyor hocam ben göremedim? Toplam 3 oyun gördüm indirimde ama işe yarayan bi kutulu Uncharted var o da 95Tl ye geliyor çok iyi fiyat.

https://m.finansbank.enpara.com/dr-kampanya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ERMANFORMATİK

quote:

Arkadaşlar cepteteb ile oyun alamayanlar dikkatli okusunlar.

İlk olarak bilgisayardan cepteteb kartınızı hesaba ekleyin daha sonra cüzdana 50.000 rp atın. Onay verirse daha sonra 100.000 atmayı deneyin büyük ihtimalle onay vermeyecek. Daha sonra ps4 ü açın. Ps4 te ayarlara girin playstation network hesap ayarları gibi bişey olacak ona basın hesap bilgileri diyin. Wallet yazar yani cüzdan. Oraya girin daha sonra add fuds mu ne öyle bişey olması lazım. Yani para ekle seçeneği. Ona basın ve eklemek istediğiniz tutarı ekleyin. Daha sonra ps4 üzerinden markete girin ve oyununuzu alın.

Edit: 50.000 rp bilgisayardan denediğinizde eklenmezse direk ps4 üzerinden deneyin yapmayı.

Pc'den malesef cepteteb kartını tanımlayamıyorum. ps'te de denedim. Orda da olmadı. yeni hesap açtım denedim yine olmadı. Kıymetini bilin :).

İçinde para varmı kartın?

İçinde para da var. Acaba kartın adres bilgilerini mi girmek gerekiyor?

• Dedimki sony psne 2 ay once kartimi kullanmistim dedim cvp su ,

hank you for your email.

Responding to your email, related with your inquiry, after we coordinate your inquiry to our related department, we would like to inform you that whether 2 months ago you use different units with current.

Farkli bi kart kullanmadimki yada usd currencyli , ne diolar yaw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler tek bir sorum var ...

Endo Hesabi acicam da location adresi endo olucak orasi tamam ama su Billing yani Kredi Karti Adresi bolumune ne yaziyoruz ? Normal kredi karti adresimi yoksa orayada mi ayni Location adresini ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

İlk olarak bilgisayardan cepteteb kartınızı hesaba ekleyin daha sonra cüzdana 50.000 rp atın. Onay verirse daha sonra 100.000 atmayı deneyin büyük ihtimalle onay vermeyecek. Daha sonra ps4 ü açın. Ps4 te ayarlara girin playstation network hesap ayarları gibi bişey olacak ona basın hesap bilgileri diyin. Wallet yazar yani cüzdan. Oraya girin daha sonra add fuds mu ne öyle bişey olması lazım. Yani para ekle seçeneği. Ona basın ve eklemek istediğiniz tutarı ekleyin. Daha sonra ps4 üzerinden markete girin ve oyununuzu alın.

Edit: 50.000 rp bilgisayardan denediğinizde eklenmezse direk ps4 üzerinden deneyin yapmayı.

Pc'den malesef cepteteb kartını tanımlayamıyorum. ps'te de denedim. Orda da olmadı. yeni hesap açtım denedim yine olmadı. Kıymetini bilin :).

İlk sayfadaki adres bilgilerini girin

• quote:

Orijinalden alıntı: By..Emre

Beyler tek bir sorum var ...

Endo Hesabi acicam da location adresi endo olucak orasi tamam ama su Billing yani Kredi Karti Adresi bolumune ne yaziyoruz ? Normal kredi karti adresimi yoksa orayada mi ayni Location adresini ?

1. Sayfadaki adresi yazın yeterli

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By..Emre

Beyler tek bir sorum var ...

1. Sayfadaki adresi yazın yeterli

Hocam o adres Location yani yer adresi orasi tamm zaten. Ben bir sonraki kredi karti bilgileri icin olan yerede mi ayni adresi yaziyoruz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İlk sayfadaki adres bilgilerini girin

OLmuyor malesef. Onu da denedim. Bi tek Fatura adresi bilgilerine gerçek kart adresini yazmayı denemedim. Bi de onu deneyeceğim bakalım.

• şimdi bu cepteteb in banka kartı değilde kredi kartı mı geçiyor endonezya da arkadaslar?
  • 
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.