Şimdi Ara

endonezya PSN PLUS alan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler yıllık 70-80 tl ye 3 aylık 24 tl ye geliyor.Alan arkadaşlar var mı ? Türkiyede sanırım herşeyde olduğu gibi bizi 1300 dolar asgari ücret sanıyorlar.Fakat 433 dolara denk geliyor.

Endonezyadan almanın eksisis olur mu ?

• Alabilen yok galiba artik

Endo psnede tr kredi kartlari gecmiyor hic biri.endo psn kart alinmasi gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :d 150 lira mı vericez yıllgına ?
  • Hocam ben türk kredi kartları engellenmeden önce 1 yıllık Endonezya Psn Plus almıştım. Kötü bir yanını görmedim şuana kadar, sadece aylık ücretsiz verilen psn plus oyunlarında bazen değişiklik olabiliyor. O da pek sorun değil örneğin tr psn'e verilen ücretsiz psn plus oyunu o ay endonezya psn'e gelmediyse diğer ay geliyor yani.

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    SanIrım tr kartları geçmiyor artık.

• Bende 1 yıllık abonelik alıcam. 148 liradan daha uygun bir alım imkanı yok mu?

• kuzeydebiryer kullanıcısına yanıt
    Araştırmak lazım , 135 lira ciddi rakam.

• 4 ay once almistim 1 senelik hic bi sorun yasamadim plus oyunlarida nerdeyse hep ayni geliyor gerci iyi bi oyunda vermiyorlarda neyse

• Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    İnnial kart ile alabilirmiyim ?

• Evet ne yazık ki bir süredir endonezya psn'de türk kredi kartları geçmiyor. Ama yinede endonezya psn'den almak isteyen olursa offgamers adlı bir site var oradan psn plus kodu veya rupiah para birimi alabilirsiniz.

Orada paypal geçiyormu ?

• Paypal geçiyor bildiğim kadarıyla.
  • https://www.offgamers.com/buynow/playstation-plus-12-months-membership-sea.html Offgamers sitesinden Endonezya psn plus üyeliği almak isteyen arkadaşlar için paylaşayım 12 aylık 28.70 dolardan satılıyor şuan.
  • Alan çok var ama artık alınamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yo_Sun -- 30 Nisan 2016; 13:50:57 >
    Paypal hesabjndaki TL kendi kuruns göre mi çeviyor ? Satın alımda.

• Hocam benim yakın zamanda bir arkadaşım aldı bu siteden sanal kart ile almıştı o bir sıkıntı çıkmadı. Paypal ile alınca sanırım 2-3Tl gibi bir fark ödüyormuşsunuz ama daha hızlı alabiliyorsunuz yani Psn Plus kodunu mail hesabınıza daha çabuk gönderiyolarmış.
    Sağol zaten 3 aylık alıcam denemelik.

• Zamanında enpara ile 75 tl 25 tl enpara iadesi ile 50 tl ye almıstım.3 senelik plus 150 tl ye gelmişti.

Ahh endo ahh enpara öksüz bıraktınız bizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARCO -- 30 Nisan 2016; 14:51:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

https://www.offgamers.com/game-card/consoles/playstation-network-card-id 40 dolara geliyor yaklaşık o da 110 tl

110 liraya aldığımız bu kodu tr psn de kullanabiliyor muyuz?

Mesela ben kodu satın alsam bir hafta sonra tr psn oluşta bu kodu girio 12 aylık üyelik kullanabiliyor muyum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.