Şimdi Ara

Endemik Yayınları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar endemik yayınlarının mf kitaplarını bu kadar beğenen bir tek ben miyim? Bana kalırsa denemeleri,soru bankaları piyasada özgünlük derecesinde en güzel en kaliteli kitaplardan biri ama yeterince konuşulduğunu çözüldüğünü açıkçası görmüyorum kesinlikle mf kitaplarını ve denemleri şiddetle öneriyorum

• Ben de baya başarılı buluyorum matematik için konuşursak digerleri hakkinda bilgi sahibi değilim ayt mat endemikle karekök arasında kararsızım ama
  • Horny Saint kullanıcısına yanıt
    Hocam matematik olsun fizik olsun kimya olsun ben gerçekten de çok başarılı buluyorum ayt matematiğini ve karekök ayt matematiği çözen biri olarak ikisinide şiddetle tavsiye ederim ikiside çok sağlam kaynaklar endemik tyt soru bankasıda bana kalırsa çok güzel
  • Kesinlikle endemik prob gelmis gecmis en iyi prob kitabıdır nokta
  • Matematikte, fizikte çok iyi. Biyoloji kitabında müfredat dışı çok yer soruyormuş hatta o kadar cozutmuş ki müfredatla çelişen kısımlar varmış. Uzak durulması gerekiyor. Bu arada ben fizik ve matematik çözüp beğendim biyolojiyi ben de çözmedim okuldaki öğretmenlerim uyardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GhastManTR kullanıcısına yanıt
    Benim biyolojim çok iyi olmadığı için yorum yapamadım fakat dediğin gibi hocam mat+geo+fizik kitapları gerçekten çok sağlam çok kaliteli kitaplar
  • yasamagayretindeyim Y kullanıcısına yanıt
    Valla hocam öyle ben bunun yanına nitelik problemleride koyarım
  • Problem kitabı ve tyt mat denemeleri neydi öyle hocam bitince üzüldüm resmen
  • Hocam emek kokuyorlar emek ben şu sıralar toprak tyt mat deneme çözüyorum sonra endemiğe geçicem problemler için kesinlikle nitelik çözmenizi öneirim çok güzel olmuş nitelik
  • GhastManTR kullanıcısına yanıt
    Hocam bu arada biyoloji kitabını yenilemişler
  • problemleri ve 12'li mat denemesi tam sınav ayarındaydı ama gelişmek için apotemi problemler endemikten daha iyi bence

• köprüden önce son çıkış kullanıcısına yanıt
    Hocam bence endemik problemler tam sınav ayarı
  • endemik problemler icin sinavdan zor gereksiz diyenler var cozenler ne dusunuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cscolt1 -- 8 Ocak 2021; 23:44:47 >
  • cscolt1 C kullanıcısına yanıt
    Hocam tam aksine tam sınav ayarı
  • Endemik Problemleri çözen cindir. Ben kalem oynatamadım yahu.

• Walterbıshop. kullanıcısına yanıt

sınav ayarında dedim zaten.ama apoteminin daha zor ufuk açan soruları var,apotemiyle daha rahat hızlanırsınız bence.

• köprüden önce son çıkış kullanıcısına yanıt
    Geçen sene apotemi çözdüm o yüzden böyle bir yorum yapmıştım hocam bence endemik daha öğretici ve iyi ama sizin dediğinizide bir çok arkadaşım diyor
  • ArdaStone kullanıcısına yanıt
    Normal hocam soruları çok güzel kurgulamışlar
  • yasamagayretindeyim Y kullanıcısına yanıt
    Bende çok beğendim prob kitabını tam kıvamında
  • Türkois T kullanıcısına yanıt
    Bence de hocam çok kaliteli bir kitap
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.