Şimdi Ara

encryption Programi gereklidir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar almanyada yasiyorum torrent vb programlar kullanmak cok riskli bu yuzden turkiyeden sunucu kiralayip bu sunucuya indirip ardindan kendi bilgisayarima cekmeyi dusunuyorum
    yapicagim sey ise turkiyedeki sunucuda sifreleyip 2. bir guvenlik ekleyip cekmeyi dusunuyorum aranizda alman devletinin cok onemli bir konu olmadigi surece rahatca kiramayacagi bir program bilen varsa simdiden cok tesekkurederim uygun bir fiyat ise lisansli alabilirim programi onun disinda bedava olmasi tercihimdir tesekkurler

• xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 20 Mayıs 2020; 10:24:43 >
  • ben onu bunu bilmem ama bana mesaj atıp aramadığını bilirim özlettin kendini bana bi yaz bi ara ankaraya gelicenmi bi görüşelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: huhuq

türkiye lokasyonlu sunucu kiralayıp dosyaları buraya indirdikten sonra rar ile şifreleyip parçalara bölseniz, sonrada ftp sistem oluşturup onun üzerinden kendi bilgisayarınıza indirseniz olmuyor mu? yada dosyaları parçaladıktan sonra upload sitelerine yükleyin diğer taraftan indirin?

hocam yakalanma riskini tamamen ortadan kaldirmak istiyorum ftp den cekme pesindeyim zaten ama risk 4000€ ya kadar cikabiliyor ondan dolayi isi saglama almaya bakiyorum winrar gibi bilindik programlar devletler ile arasinda gizli sakli birsey yok en ufak bir incelemede direk patlar diye dusunuyorum
  • vpn kullan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.