Şimdi Ara

Bu site güvenli bağlantı sağlayamıyor ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
2.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece 1'den beri çoğu sitede bu hatayı alıyorum, bazı sitelerde ise direkt ACSESS BLOCKED yazıyor. DNS çalışmıyor, VPN açınca düzeliyor.

Öğlen arıza kaydı bırakmaya çalıştım, saçma sapan yerlere yönlendirip alakasız arıza kaydı açtı.

bant kaydı 2 saat sonra aranacaksınız dedi, arayan soran yok !!! Birisi dönebilir mi ?

• Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Destek olabilmemiz için aboneliğinize ait irtibat bilgilerinizi PM üzerinden paylaşmanızı rica ederiz
  • pm gönderildi

• hocam siz naptınız ? hız 100 mbit olan hız 6 ya ping 60 lara çıktı ?

• modemi resetledim hız duzeldi, ama ara ara error ssl protocol devam ediyor... dnslerin hiç biri çalışmıyor. hem modem de hem de pc de dns çalışmıyor !

• birde dalga geçer gibi arızanız düzeltilmiştir mesajı geldi...

Konuyu okuyan yetkili arkadaş !!! hızım da sorun yok, önceden girebildiğim çoğu siteye error ssl protocol hatası alıyorum ve dns çalışmıyor ! tekrar ediyorum arızam devam ediyor !

• hocam aynı sorunu 3 gündür ben de yaşamaktayım. Yeni geçmiştim milleniye. Yardımcı olur musunuz? Abone bilgilerini ilettim. @millenicom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ümit5858 -- 23 Ağustos 2022; 0:21:0 >
  • Ümit5858 kullanıcısına yanıt

şimdilik sorun yok gibi, gece boyunca test edeceğim. sonucu ara ara yazarım

• sorun devam ediyor ve çok siniri bozucu.. ya acsess blocked ya da error ssl protocol hatası.

• millenicom kullanıcısına yanıt

neredesiniz hocam 24 saattir bu eziyet devam ediyor.

• Hocam bende siteler yüklenmiyor, internet dalgalanıyor. Speedtest, nperf falan çalışmıyor mesela. Gazete sitesine giriyorum resimler yüklenmiyor, bazen google bile yüklenmiyor. @qAddAr

• Süperonline altyapısıysa normaldir bence. Herkes şikayetçi. Diğer konuları açıp okuyup inceleyin ne kadar sorunlu ve sansürcü olduklarını anlarsınız. Telekom altyapısına geçin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CanerKaraca kullanıcısına yanıt

Telekom altyapı hocam benim ki. 20 gündür sorun yoktu. 3 gündür bu şekilde

bende net dalgalanmıyor stabil 94 mbit alıyorum. Ama çoğu site açılmıyor, arada açılıyor 1-2 dk sonra yine error hatası alıyorum

bende tt altyapısındayım hocam, türknetten geçiş yapalı 15 gün falan oldu. Sorun yoktu, dünden beri böyle.

• hocam hız dalgalanmıyor veri akışı dalgalanıyor, akmıyor internet hız var yoksa download da sorun yok. Örnek ekledim speedtest finding optimal serverda kalıyor ve çöküyor site veya hız testi yapınca error veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ümit5858 -- 23 Ağustos 2022; 4:36:28 >

anladım hocam, durumumuz çok sıkıntı.. Sanırım cgnat batağına düştük..

Hata almadığınız bir siteye tracert atar mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dh bile girmiyor aslında hemen hemen tüm siteler de birkaç kez sayfayı yenilemem gerekiyor

Bu siteye ulaşılamıyor

forum.donanimhaber.com ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü.

Aşağıdakileri deneyin:

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.