Şimdi Ara

Enbey Döner 100 gr 9 TL (Tadım ve fotoğraflar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
12.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İSTANBUL DA YİYEBİLECEĞİNİZ EN KALİTELİ, EN LEZZETLİ VE EN UCUZ ET DÖNER BURADA!!

İstanbulda burası gibi, ucuz, kaliteli, lezzetli ve hijyenik başka bir mekan yok! Sokak aralarında satılan dönercilerde bile en ucuz 100 gr 15 tl ve ne eti olduğu hiç belli değil.

Enbey döner büyük bir döneri, yaklaşık 200 kg dan fazla, aynı gün içinde satıp tüketiyor.

Şimdiye kadar Beylikdüzü dışında şubesi yoktu, geçen ay Avcılara açtı ve bugun gidip tadayım dedim.
    Et döner lezzetli ve sıcak olarak servis ediliyor, siparişe göre döneri kesip anında önünüze getiriyorlar.

Dönerin yanında, bol patates kızartması, domates, turşu ve acı biber turşusu ikram ediliyor.
    Lavaşlar yumuşak ve ve sıcacık servis ediliyor.
    Lavaş ve diğer mezelerden istediğiniz kadar yiyebilirsiniz, ekstra bir ücret yok!!

Adres: Mustafa kemalpaşa metrobüs durağı ayağında, Onur marketin hemen yanında kalıyor.
    (Avcılar merkez metrobüs durağından sonra ki ikinici durak, mustafa kemalpaşa durağıdır. Duraklar arası mesafe çok kısa)

Fiyatlar: 100 gr - 9 TL
    150 gr - 13,5 TL
    200 gr - 18 TL
    Ayran: 1,5 TL
    (ayran bardağı küçük gözükmüş resimde ama, bira bardağında az küçük bir bardak ve lezzetli idi.

Enbey Döner 100 gr 9 TL  (Tadım ve fotoğraflar) Enbey Döner 100 gr 9 TL  (Tadım ve fotoğraflar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awdasase -- 6 Aralık 2014; 14:11:58 >

• güzel döner ama en güzeli değil. onu değiştirin bence:)
  • Fiyata gore en guzeli burasi. Bu fiyata daha lezzetlisi var mi istanbul da?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakin olanlar icin fiyat super, anadolu yakasindan geleyim desem yol ile porsiyonu 20 ye gelir;) bu arada doner yaprak degilde baya parca parca ayrilmis gozukuyor. afiyet olsun..

• reklam gibi anlatmışsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu sekilde de cok lezzetli yolun duserse ugra buraya Firmayla ilgim yok, memnun kalidigim icin bu sekilde yazmisim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awdasase -- 6 Aralık 2014; 15:43:09 >
  • Bugün burmayı deniyim dedimde beğenmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlandırma bi tuhaf geldi ekmek arası dürüm 8.5 TL porsiyon 9 TL resimlerde doldurmuşlar belli şimdi bi doymak için yemek var bide lezzet için yemek var bu 2 si varsa o zaman iyi dönerdir tavsiye ettiğine göre önce ki konuda ayran ve künefeyi beğendim oldukça iyi görünüyor ama Karadeniz dönerle kıyaslayınca görsel olarak geride görünüyor.
  • Arkadaşlar, denemeyen tatmayan yorum yapmasın gidin tattıktan sonra yorum yapın bu fiyata yenilebilecek en en en güzel döner hatta fiyatından daha çok olanlardan bile güzel, burada ve kandırma falan yok tartıp tabağınıza koyuyolar gidin deneyin pişman olmazsınız. Birde arkadaşımız 200 kg et demiş avcıları bilmiyorum ama beylikdüzünde 400 kilo et günde tüketiliyor. gidin deneyin. pişman olmazsınız
  • bende ilk açıldığından beri çok kez yedim. b.düzü şubesinin döneri daha güzel geldi sanki bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oroborus -- 14 Aralık 2014; 23:46:56 >
  • Buranin ne eti oldugunu biliyor musunuz? Fiyata bakarsak saibeli olmasi gereken yer burasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Buranin ne eti oldugunu biliyor musunuz? Fiyata bakarsak saibeli olmasi gereken yer burasi.

Yav arkadas unutun şu şaibeli et olayini. Fiyati ucuz cekmis sürümden kazaniyor adamlar et şaibelimi olfu hemen? 100 gr ete 20 tl verip yiyin siz et çok guzel ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Buranin ne eti oldugunu biliyor musunuz? Fiyata bakarsak saibeli olmasi gereken yer burasi.

Yav arkadas unutun şu şaibeli et olayini. Fiyati ucuz cekmis sürümden kazaniyor adamlar et şaibelimi olfu hemen? 100 gr ete 20 tl verip yiyin siz et çok guzel ya.

Sokak aralarında satılan dönercilerde bile en ucuz 100 gr 15 tl ve ne eti olduğu hiç belli değil.

Bu kendi yazdiginiz cumle. Ben de diyorum ki buranin ne eti oldugu Belli mi nereden biliyorsunuz?

• Sen buna tadım notu ve fotoğraf demişsin bu bıldıgın reklam

• quote:

Orijinalden alıntı: Sorakanın muzu

Sen buna tadım notu ve fotoğraf demişsin bu bıldıgın reklam

Firmayla hic bir ilgim yok daha önce de yazdim..

• Enbey başlığını görünce yazayım dedim. Bende yolum düştükçe giderim. Lezzeti ve kalitesi İstanbul'da tanımam. Garsonları biraz daha güler yüzlü olabilirler. Somurtkanlıkları herhalde her saat kalabalık olması. Dediğim gibi şu ana kadar yediğim dönerin en iyisi. Yenibosna'da açılan Dönerci Ali Usta'ya da gideceğim bir ara. Arkadaşın bir tanesi fiyatı ucuz o etten kork falan demiş. Adamlar sürümden kazanıyorlar. Her gün 500 kilo et döner takıyorlar. Bak ağzım sulandı yine. Biraz yakın olsam her gün gideceğim.

Enbey Döner 100 gr 9 TL  (Tadım ve fotoğraflar)

• görüntü süper yolum düşerse mutlaka uğrarım, çok severim döneri
  • eskiden buranın bazı ürünlerini ben tedarik ediyordum. deposunu biliyorum gördüm etin kesildiği işlendiği yeri gördüm girdim ve kaliteli olduğunu nerden çıkardın anlamadım. pis ve kontrolsüz bir imalatı var. Aldığı ürünün ne olduğunu bilmez izinleri varmı bakmaz ne götürürsen alır yeterki ucuz olsun. o yüzden sırf lezzetini fiyatını beğendin diye bukadar abartma :) deposuna imalatına girsen ağzına sürmezsin. Ayrıca kişisel fikrime gelirsek döneri ben yaprak döner severim bununki yaprak değil dönerin yarısı yağdır ben böle döneri zaten sevmem o ayrı.
  • Avcılarda En iyi dönerci Avcılar Döner Sofrasıdır.

Adamlar Tavuk döneri bile Yaprak olarak yapabiliyorlar. Fiyatları da kalitesi de bolluğu da 10 numara.

Bakın resimdeki pilav üstü tavuk yanında kola 8 TL:) tıka basa doyduğumu söyleyebilirim.

Et döner ise Ekmek arası 5 tl yediğinizde hak vereceksiniz, ben beylikdüzünde oturuyorum enbeyin yaptığı yaprak döner filan değil.

Sipariş lede getiriyorlar dip not. Doner
     Enbey Döner 100 gr 9 TL  (Tadım ve fotoğraflar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi globalhaberlesme -- 1 Temmuz 2015; 23:15:27 >

• Bursa'nın en ünlü İskendercisi Cemil usta bile lap lap kıymayı basarken, bu arkadaşlar löp löp etten yapıyorlar. İşim dolayısıyla 2013 yılında 9-10 ay kadar o bölgede çalışırken 2 günde bir giderdim. Arkadaşın bahsettiği döner çok iyi fiyat çok iyi... Orda bir şef garson abimizden ince detayları alıp etinden butundan da emin olduktan sonra rahatça yedim yaklaşık 1 sene kadar. Bursalı'yım istanbul'da yaşıyorum. Kavacık'taki Bayramoğlu haricinde İstanbul'da meşhur denilen her yerde (Beşiktaş Karadeniz, dönerci Ali Usta Maltepe, Aksaray AÖF arası ismini unuttum) döner denedim. Döner konusunda hafiften bir gurmeliğim vardır
    Enbey'i rahatlıkla korkmadan yiyin gari
    Not: Burma Kadayıf ı da deneyin. Yaşar Usta'dan alıyorlar kadayıfı.. Akıyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.