Şimdi Ara

Enayilik mi olur? (Sözelci kardaşlarım gelin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ts-2 14k

Beyler vaziyet bu.Ben gastro istiyorum.Akdeniz üni gastronomi yazacağım.taban ts-1 23k larda alıyor.12k ile oraya gitmek enayilik midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam enayilik felan diye düşünme sakın. Aynı hatayı ben de 2012'de yaptım, 1 senem boşa gitti yatay geçişle üniversite değiştirdim. Puanına sıralamana felan bakma ileride hangi mesleği yapmak istiyorsan, hangi bölümü okumak istiyorsan onu seç.
  • Ankarada gazi eskişehirde anadolu ünileride gastro bölümüne sahip.Ben türkiyenin turizm merkezi sayılan antalyada okumak istiyorum staj işide kolay olur binlerce otel var.Gazinin puanı daha yüksek ama ankarada turizm okumak ne kadar mantıklı olur.Üni adı önemli midir sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: Agrios

Ankarada gazi eskişehirde anadolu ünileride gastro bölümüne sahip.Ben türkiyenin turizm merkezi sayılan antalyada okumak istiyorum staj işide kolay olur binlerce otel var.Gazinin puanı daha yüksek ama ankarada turizm okumak ne kadar mantıklı olur.Üni adı önemli midir sizce

Pek bilgim yok gastronomi konusunda ancak bu tür bölümler bireyseldir, kendini geliştirmen gerekir. Bu yüzden iyi bir üniversiteden mezun olman sana güzel bir avantaj verebilir. Bunun dışında gastronomi bölümleri fazla değil zaten; bölümlerin imkanlarını, mutfaklarını vs, eğitimini, öğretim elemanlarını felan iyice araştırmanı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 1 Temmuz 2014; 10:58:04 >
  • quote:

Ankarada gazi eskişehirde anadolu ünileride gastro bölümüne sahip.Ben türkiyenin turizm merkezi sayılan antalyada okumak istiyorum staj işide kolay olur binlerce otel var.Gazinin puanı daha yüksek ama ankarada turizm okumak ne kadar mantıklı olur.Üni adı önemli midir sizce

Hocam ben kendi fikrimi söyleyeyim mantıklı bir seçim bence, sonuçta dediğin gibi otel çok vesayre. Turizm okuyacak insanın alakasız bir şehirde okuması da garip olur puan yüksek de olsa.
    Ben de Akdeniz İletişime meraklandım, babam ikna edersem ilk sıra RTS yazmayı düşünüyorum Akdeniz.

Ts-1 27k, ts-2 32 k sıralamam var
  • deneme_programı kullanıcısına yanıt
    Ailemide sıkıntıya sokmak da istemiyorum antalya çok pahalı bir şehir

• quote:

Ailemide sıkıntıya sokmak da istemiyorum antalya çok pahalı bir şehir

Dogrudur hocam herkesın durumu kendıne gore sekıllenır.
    Benım yurt sıkıntım olmaz zaten babam da unıversıte yıllarımda yanıma gelme niyetinde o yuzden basından savmak ıstıyor :D

• deneme_programı kullanıcısına yanıt
    Ev kiralıcam diyor benimki de.Bakalım hayırlısı olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.