Teğmen
20 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 11 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar eskiden okurdum elimde para yokken milletin derdine bak neler peşinde diye. Elime 2 bin kadar para geçti bİr pc toplamak istiyorum. Ama her kafadan ayrı bir ses çıkıyor şu iyi bu iyi bu darboğaz yapar vs. En iyisi burdan yardım almak. Ben şuanda r7 370 4g ye göz koydum hoşuma gitti fiyatı. Ancak bununla aynı kafadan bir işlemci seçemiyorum. İ3 4160 düşünüyorum sonra fX6300 Düşünüyorum. Kısaca siz bana 2 bin tl lik bir oyun sistemi toplayabilir misiniz vatandan. Kasa monitör hdd hariç ssd olabilir. Şimdiden teşekkürler ediyorum yeni yılınızı kutluyorum
Kendi topladığım sisteme de yorum yaparsanız sevinirim
1-) Araştırmalarıma göre bu anakarta Core 2 Duo E6600 işlemci uyuyuor. Bu konuda haklı mıyım ?
2-) En fazla 150 tl lik E6600 a uygun bir anakart önerebilir misiniz ? Anakartımın bazı kondansatörleri şişmiş sorun çıkartabilir.
Zaman ayırıp yardım edenlere şimdiden teşekkür ediyorum

Anakartım bu şekilde. Sistem tavsiyelerine mi açmalıydım konuyu kararsız kaldım anakart bölümü daha mantıklı geldi yanlışsa uyarın lütfen
Merhabalar elimde pentium dual core E2220 işlemci mevcut. Buna uygun anakart istiyorum ama yakında g3258 alıp oc yapacağım. Anakartı değiştirmek istemiyorum işlemci aldığım zaman. İkisine de uygun anakart var mıdır oc destekleyen zaman ayırıp yardımcı olursanız beni mutlu edersiniz şimdiden teşekkürler
Bu ne devresi arkadaşlar
Öncelikle merhabalar,
Ben hobi olarak devreler yapmaya çalışıyorum.Çoğu da başarısız oluyor tabii. yine başarısız bir devre ürettim ancak bu sefer yardım alarak çalışır hale getirmek istiyorum.Aşağıda yapmak istediğim devrenin şeması ve benim yaptığım' şey' var. bu bir bass tiz kontrol devresi internetten buldum. Sadece bass kısmını koydum breadboard a.

EDİT:
Fritzing den kendi devremi açıklayarak çizdim. ordan daha okunaklı oldu sanırım

EDİT:
Bread board yatay olarak da ikiye bölünüyormuş onu umursamadan hareket etmişim
Ama yine de çalışmadı
Merhabalar,
bikaç gündür internetin latını üstüne getiriyorum.İstedğim şeyi satan kimse yok. benim radyomdan telefonumdan gelen sesi bass ve tiz olarak ayıran bir alet arıyorum. küçük 9-10 cm lik bi woofer ım var. Onu coştursun yeter Bilginiz varsa yardımcı olun lütfen. Ayrıca devre şemaları göstermeyin anlamıyorum
http://youtu.be/6HyGfhsRnBo
1:31 de başlayan müzik kafama takıldı müzik bölümü boş kimse yok bilen bi şeyettiriversin
Arkadaşlar üniversitenin ilk ödevi sunum oldu hadi hayırlısı.Sunumun konusu ''Uzay Turizmi''. 4 arkadaşımla yapacağız bu sunumu.Bana düşen alt konu ise neden bir insan uzaya gitmek ister.
Siz de görüşünüzü benimle paylaşın. Nick'inizle birlikte ödeve koyacağım yazdıklarınızı.Zaman ayıranlara şimdiden teşekkür ediyorum
Merhaba dostlar 19 u bitirdik. üni başlıcam bu sene umarım herşey gönlümce olur..
Değil mi ?
Ts-1 12k
Ts-2 14k

Beyler vaziyet bu.Ben gastro istiyorum.Akdeniz üni gastronomi yazacağım.taban ts-1 23k larda alıyor.12k ile oraya gitmek enayilik midir?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 526
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 12.359 (Bu ay: 94)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 185 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.