Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (912. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.306
Cevap
907
Favori
3.048.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ironmaster17

0,99 faiz nasıl hesaplanıyor mesela 300 bin kredi alındığında 180 ay sonra ne kadar ödenmiş olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • balci1987 kullanıcısına yanıt
    1-180 ay arası ve 500 bine kadar 0.99

• Arkadaşlar şimdi ziraat bankasından çıktım. 0,99'dan işlemleri alıyorlar. Fakat başka bankadaki kredinizi 0,99 dan yapılandırmıyorlar. 1,69 dan yapılandırıyorlar.

• Arkadaşlar 10 gün kadar önce Vakıfbanktan ev kredisi çektim, yeni faize yapılandırma yapabilir miyiz acaba? İlk taksit Ağustos 15te.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 1 Ağustos 2019; 16:38:15 >
  • Geçmiş olsun,inşallah yapılarıdırlar da yüzünüz güler.

• Kaç aylık kaçtan çektiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil_41

Geçmiş olsun,inşallah yapılarıdırlar da yüzünüz güler.
    Sağol dostum, inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

Kaç aylık kaçtan çektiniz?
    60 aylık 60bin TL 1,53.

• 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drangela61 -- 1 Ağustos 2019; 17:7:44 >
  • Hocam zaten 0.99 180 ay için geçerli
    60 ayda oran 1.49
    Pek bir kaybınız yok

*Hocam hepsi için 0.99 imiş
    Özür dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drangela61 -- 1 Ağustos 2019; 17:7:23 >
  • arkadaslar halkbankasindan haber alan varmi ordan cekecek olan

• okiii O kullanıcısına yanıt
    Halkbank 0.99 arkadaşım aradı söyledi.

• Hiç sanmıyorum. Yapılandırma süreci sıkıntılı biraz.

• Saat 15:00 gibi kredi başvurumuzu yaptık. 17:45'de arayıp krediniz onaylandı dediler.

Ayrıca maksimum limit 500.000 TL ve 180 ay'a kadar %0,99 . Dolayısıyla 1.39 diye bir oran yok. Bilginize.
  • Vakıfbank veya Ziraat'den kredi çekecek arkadaşlar için söylüyorum; Daha önce ikisinden de teklif aldığımda Vakıfbank 2.000 TL adında hesap açma bedeli alıyordu. Bugün Ziraat'de onaylanan kredi de Masraflar (sigorta, dask hepsi) 2530 TL tuttu. Bu açıdan çok avantajlı. Bilginiz olsun.
  • _RuLazz_ kullanıcısına yanıt
    Bende Ziraat Bankasından almıştım 2 ay önce. Kredi yapılandırması için müşteri temsilcimiz ile irtibata geçip bilgi aldık. Yapılandırma olmuyor dedi ama Ziraat üzerinden çeken arkadaşlar varsa onlarda sorup net bir cevap alsınlar bence.

Bu arada ev alacaklar için bir dip not geçeyim: Müteahhitler faiz oranları düştüğü anda fiyatlarını hemen yükseltmeye başlıyorlar. Bilenler bilir zaten. Oranların düşmesinin de bir esprisi kalmıyor haliyle.

• lanet olsun bende halkbnka basvurmustum onayli halde duruyor pazartesiye kadar surem var halan halktan ses yok baska bankayada basvuramiyorum cunku surem yok en az 3 gun exper suruyor lanet olsun lanet olsun ...... cok sinirliyim

• Ev sahibine 2000 daha fazla vereceğim. Vakıf katılımdaki dosyayı iptal ettim ziraatten başvurdum.

• _RuLazz_ kullanıcısına yanıt
    dostum arkadasim soyledi demissin bana dosyam olmasina ragmen hicbirsey demiyor halkbankasi hicbir aciklama yapmadi hala indirim yok diyor yani halkta yapcakmiymis indirim

• Favorilerime ekledigim ilanlara baktim da indirim yapanlar son yaptiklari indirimleri geri almislar :) Muhtemelen birkac hafta piyasa hareketlenecek sonrasinda cok bir etkisi olmayacak.
  • 
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.