Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (784. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
31.306
Cevap
907
Favori
3.048.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: desder

konut sigortası mecbur olmadığı halde banka yaptırmak zorundasınız diyor. Ne saçma bir olay ne yapmam lazım

Bankacilara yapilan satis baskisi yüzünden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, 96 ay kredi çekmiştim 18 ayını ödedik cok şükür. Faiz oranları düştü diyolar , yakın zamanlarda yeniden yapılandırma yapan var mi ? Ben 0.95ten çekmiştim sizce mantıklı olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konut kredisinde bir artış olur mu?
  • Bence bu hafta içinde sınırlı da olsa kredilerde faiz artışı olur. 0.88 lerden başlayan krediler 0.95 e gelir diye düşünüyorum. Hayırlısı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ntorenci

konut kredisinde bir artış olur mu?

Henüz artış olmadı hocam. Ziraat 0,88'le en uygun oranı veriyor. Bir süre daha bu orandan devam eder. Siyasi baskılardan dolayı bankalar faiz arttıramıyor. Yoksa çoktan 1.00'lere çıkmıştı şu ana kadar. Beğendiğiniz evi bulduysanız kredinizi çekip bir an önce evinizi alın. Şu anki piyasa koşullarında 0,88 gayet iyi bir oran.

• quote:

Orijinalden alıntı: karaelmaslim

quote:

Orijinalden alıntı: ntorenci

konut kredisinde bir artış olur mu?

Henüz artış olmadı hocam. Ziraat 0,88'le en uygun oranı veriyor. Bir süre daha bu orandan devam eder. Siyasi baskılardan dolayı bankalar faiz arttıramıyor. Yoksa çoktan 1.00'lere çıkmıştı şu ana kadar. Beğendiğiniz evi bulduysanız kredinizi çekip bir an önce evinizi alın. Şu anki piyasa koşullarında 0,88 gayet iyi bir oran.

Ben evi aldim yapilandirmak istiyorum fakat mevcut kredim akbank da akbank ile yapilandiramadim. Bir internet sittesinde 0.95 ile finansbank yada icbc ile yapilandirabilecegim yazilmakda telefon ile görüş memde yonlendirdiler bakalim. 157.500 tl Cektim 8 ay once 1.07 ile 120 ay. Suanda 112 ay kredi kaldi 0.95 ile yapilandirip seneyi azaltmak istiyorum...

• ntorenci kullanıcısına yanıt
    Dün başka bir sitede 5 yıl 0.90 oran ileTebe transfer eden gördüm. Teb ile bir görüşün isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veemre -- 25 Ocak 2017; 19:53:32 >
  • Akbank dan bu hafta içinde transfer için oran alan oldu mu? Halen 0.89 dan transfer yapıyorlar mı? Acil cevap veren olursa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ibanez@Forum -- 26 Ocak 2017; 8:57:33 >
  • Ibanez@Forum I kullanıcısına yanıt
    Dün bir yerde okudum. 0-60 ay arası 0,90. 60 ay üzerinde 0,93 oran veriyor transferde diye biliyorum.

• Ibanez@Forum I kullanıcısına yanıt
    pazartesiden itibaren 0.94 dediler bana. allahtan 0.89 a yetiştik.
  • veemre V kullanıcısına yanıt
    hangi banka acaba.
  • murathan1979 M kullanıcısına yanıt
    Akbank transfer için verdiği oran.

• Arkadaşlar Akbank da taşıma oranını yükseltmiş. 0,95 çekmeye başlamış 60 aya. Diğer bankalardan bu hafta taşıma oranı alan olursa lütfen burada paylaşalım.
  • 1 şubat ta oranlar tamamen değişecek deniliyor varmı işin aslı? emlak gyo anlaşma yaptı bu bütün sektürü etkilermi? ben etkileyecek diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgrTM

1 şubat ta oranlar tamamen değişecek deniliyor varmı işin aslı? emlak gyo anlaşma yaptı bu bütün sektürü etkilermi? ben etkileyecek diye düşünüyorum.

İyi anlamda mı kötü anlamda mı hocam. Ben iyi anlamda diye duydum ama çok ihtimal vermiyorum genelde yenilikler hep kötü olmuştur.
  • cauchy33 C kullanıcısına yanıt
    Bende iyi anlamda duymuştum ama bankacı arkadaş işlemleri hızlandırdı dahada artabilir sanki, kısmet.
  • Bankacı hızlandırdıysa vardır bir bildiği hocam.
  • Bence emlak gyo biraz kredileri düşürtecek inşallah düşer evi aldim kaporasini verdim ev daha tam bitmediği için expertiz çağıramiyorum birde expertiz parası yanmasin. Kapılar dolaplar takilsaydi cagiracaktim Şubat sonu insallah cikmazda düşer faizler

Buarada ziraat ile görüştüm bir sürü şey saydi hesap acacaksin kredi karti cikartacaz otomatik ödeme felan derken oradan isbankasi na gittim maaş hesabim olduğu banka 0.90 dan veriyor hiç ugrastirmiyor ama masraflari cok pahalli 850 tl expertiz 1000 tl hayat sigortasi. Oha dedim ya

• MB 2017 faiz beklentisini 6.5 dan 8 e çıkardı. 0.88 ler yakın zamanda zor bulunacak. O 20 yil 0.79 faiz oranıni belirli şişirilmiş fiyatlı evler için veriyorlar. 100 bine ev buldum ver bakalım 20 yıl 0.79 dan yok yani

• Evet beklentiler balon çıktı, kampanyanın vatandaşa hizmet adı altında birkaç kurnaz inşaat firmasının devlet destekli bedava reklam kampanyası olduğu anlaşıldı..
  • 
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.