Şimdi Ara

En Utandığınız Anlar (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.845
Cevap
374
Favori
183.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En kötü, iğrenç anımdır birazdan anlatacağım anı.

Açıktan okuyorum, yeni kayıt olmuşum o zaman neyse sınav zamanı geldi ve bayağı kar yağıyor bu havada ne sınavı diye söve söve gitmiştim sınav olacağımız okula, gelirken her yerim tabii kar filan oldu, ben temizlendim sonra saatin gelmesini bekliyoruz, ben tam saat gelmeden çıktım yukarı sonra adam inin dedi inerken ayağımda kar kalmış yanlış adım atıp bir düştüm anlatamam herkes bana baktı ambulans filan çağırdılar, ben bozuntuya vermemek için hızlı hızlı kalktım filan ama nefes bile alamıyorum öyle bir yapıştım ki, o gün bu olay yüzünden sınavda gereksiz yere streslendim, millet sınavı bıraktı herkes benim düşüşümü konuşuyordu.O kadar insan arasında düştüm ya en utanc verici anım budur, hastaneye kaldıracaklardı bir şey olmamış gibi davrandığım için vazgeçtiler, sonra sınav bitti nihayet eve gittim ama çok uzun süre kolumu kaldırdığımda o acıyı hissettim.Kemiklerim kırılmış bile olabilir bilmiyorum baktırmamıştım hiç, ama bu olay ne zaman aklıma gelse utançtan kıpkırmızı olurum ve o günden beri kardan nefret ediyorum.

• Güncel diyelim anlatan çıkar belki
  • Fındık yerken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11. sınıftayken beden dersinde sınıfta nöbetçi kalmıştık arkadaşla.Dedik bari korku filmi izleyelim falan 1 2 filme baktık en son el-cin açtık işte izliyoruz bide en arkaya geçtik izlemek için.İşte bir ara öpüşme sahnesi gibi bir şeyler oldu bi yakınlaştılar filmde sonra bir anda ekran dondu kaldı öyle. Ardından da tüm kızlar hemen girmeye başladı içeri. Müdahale edemedik muhtemelen sapık olduğumuzu düşündüler ki öyleydik de.
  • ne güldüm gece gece

• Kız arkadasımla otobuse bindik. Erkeklik olsun diye önüne gecip dedim dur ben basayım sen yerine gec dedim. Kartı makineye uzattım basmıyor 5 kere denedim basmadı. Kız dedi ya cekıl Hahha. Onun kı direk dudut etti. Sonra şoför güldü onde oturanlarda. Sonra kendim ıcın bastım ilkte dudut etti. Ne utandım ama.

• Çok utandığım ya da utanılcak birşey değil ama Sınıfta edebiyat dersinde hoca paragraf yazdırmıştı konuyu hatırlamıyorum Bizim DH li bir arkadaş ta zebanili hikaye yazıp okumuştu Herkes mal mal bakmıştı

• Bikeresinde dolmuştan indim baktım telefon yok ıslık çaldım dolmuşu durdurdum drdim abi telefon yok benim bütün dolmuş elindeki ne demesiyle telefonun elimde olduğunu fark ettim bütün dolmuştakiler gülmüştüü

• Zamanında ilkokul 2ye geçiyorum; dayım,anneannem, annem ve ben alışveriş merkezine gitmiştik. işte öyle kırtasiye alışverişi falan yaparken dayım bişeylere bakmak için yanımızdan ayrıldı ben de öyle dolanırken dayımı gördüm. Dayı napıyosun dedim hiç yeğenime oyuncak alcam demişti ben de ne oyuncağı falan diyorum kız oyuncakları bakıyodu çocukluğun verdiği bencillikle hani bana diye triplere gircem derken baya 5 dakka muhabbet etmiştik. Sonra adam yüzünü dönünce dayım olmadığını anladım ve o utançla anneme doğru kanatlarımı açarak uçtum. Nasıl utanmıştım be zamanında

• quote:

Orijinalden alıntı: Dyrasil

Daha dün oldu bu olay. Son dersteyiz, ders İngilizce. Hoca yılbaşı şarkısı söyleyecek dedi herkes. 4-5 tane kız bide ben grup olduk. Şarkı sözlerini falan indirdik sıra şarkıyı indirip tahtaya takmaya geldi. Bana da beleş internet gelmişti dedim ben indiririm. İndirdim tahtaya taktım telefonu, bi baktım 144p bi Video kadın kendine malum işi yapıp gülüyor bağırıyor falan.

Elim ayağım birbirine dolaştı kapatma tuşunu arıyorum bulamıyorum. 10sn falan açık kaldı tahtanın sesi de Full.

Sonra hoca geldi kapattı. Dedim hocam şarkı diye indirdik bu çıktı falan. Sınıf yarılıyor tabii, ben de mahcup oldum baya. Herkes senin hatan yok falan dedi ama bakalım pazartesi okulda adımız nasıl çıkacak.

oha bu dorumu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

7. sınıfa giderken boxer giymıyordum beyaz kilot giyiyordum.O zamanlar haftada 1 kere banyo yapıyordum genelde beyaz kilot banyo yapana kadar ön taraf sarı arka taraf kara oluyordu.Babamda bunu görünce kirli sepetinde bana hap kızıyordu bu yaşa geldin bu ne böye kıcını silmıyon mu dıyordu.Ben fazla ciddiye almıyordum bi gün gene banyoya gırdım donumu kirli sepetine atdım babam gördü gene bunu dedi ki seni öyle bi rezil edecem ki o zaman bi daha yapmıyacaksın ben gene ciddiye almadım fazla.

Neyse ben okula gitdim pazartesi günüydü ilk ders bitdi zil çaldı babam gelmiş elindede benim don vardı hocaya gösterdi dedi bu bizim oğlanın donu siz bu çocuklara eğitim vermiyormusunuz ben anında kaçdım okuldan o hafta okula gidiyorum diye her sabah anneanneme gitmişdim pskolojım bozuldu kimseyle konuşamadım eskisi gibi içime kapandım asosyal bi insan oldum hala bu olayın izlerini taşıyorum ezikliğini hissedıyorum.

Not: şu anda yaşım 17
    şuan ne iş yapıyorsun hocam :D

• 1.sınıfta altima isemistim serviste herkes fark etmisti.Serviste inerken kendimi su birikintisine attim (hava yagmurluydu) okula birdaha gidemedim 😁😁😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Okurken hala güluyorum

• -Üniversite ikinci sınıftayken okulun dibindeki üst geçitin merdivenlerinden eteğime takılıp yuvarlanmıştım ve en yakın arkadaşım bana yardım edeceğine tepemde gülüyordu, o gülünce çaktırmadan herkes güldü

-İlk işe başladığım gün girişteki zilin hangisi oldugunu bilmediğim için bütün zillere bastım ve tam o sırada orada çalıştığını o anda öğrendiğim bir arkadaş son derece artist bir şekilde anahtarla gelip kapıyı açtı.

-Ve 9-10 yaşlarındayken evin terasından her gün sürekli yoldan geçenlere su balonu atardım. Bir gün balonlardan biri amcama denk geldi ve o attığım son balon oldu

• Birinin hikayesi vardı Starbucksta battal boy demişti adam da yok damacana ile satıyoruz demişti onu bulan atar mı ya battal boy poşet gördüm aklıma geldi kahkaha ile güldüm daha demin :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Starrk35

Bir gün şirkette sular kesildi. Patronumuz da tuvaletten çıkmış ama su çekememişti. Tenmizlikçi ablamız da normal günlük temizliğine başladı ve tuvalete girdi. Sonra söylene söylene çıktı, " Ne tür görgüsüz bir insan bunu yapabilir, hiç mi eğitim terbiye almadın insan müsvettesi" falan baya bi saydırarak geldi.
    Patron da ofiste onu sakin bir şekilde dinleyip hiç tepki vermemişti ta ki ablamız patrona şikayet edinceye kadar. Patron kadını susturup " xXx Hanım sular kesik olduğu için bunu yapmak zorunda kaldım seni bu duruma düşürdüğüm için özür dilerim" dedi ve kadın o olayın üstünden 8 ay geçmesine rağmen hala patronla yüzyüze gelmemek için köşe bucak kaşıyor şirkette :D:D
    O kadın hala orada mı?

• bugün oldu, sabah çöp torbasını aldım, ağzını bağladım ve evden çıktım. sonra dışarı çıktım servis bekliyorum, uykulu sbahın 8i,çöp poşetiyle servise bindim. 18 km servisle çöp torbası elimde gittim. her binen dalga geçti, baya baya serviste makara oldum. inince direk ofisin önündeki konteynıra attım çöpü. allahtan ağzı bağlanan poşetlerdendi kokmadı. servisçiye kaç kere dur atayım dedim, o da makaraya saldı, o çöpün kısmeti şirketmiş falan diye.
  • Yil 2007 7.siniftayken sinifta arkadasin yanina gidiyordum kizin teki durmus onumde biseyler konusuyordu bende bekleyim dedim kiz tiyatro bitirince verilen selam gibi bisey yapti eğildi iste.Boyle onumde domalmis gibi oldu tum sinif gulmustu ikimizede.Ikimiz hakkinda espriler yapilmisti 1-2 gun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 12 Kasım 2019; 18:44:50 >
  • Ne zaman üzgün olsam buraya gelip neşemi tekrar yerine getiriyorum

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.