Şimdi Ara

En Utandığınız Anlar (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.845
Cevap
374
Favori
183.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sulleyman

Bi arkadaş vardı yeni kulaklık almis otobüste müzik dinlerken telefon hoparlörden ses veriyormuş. Aynısı az önce başıma sınıfta geldi. 20 dk sonra felan fark ettim. Telefon kafayı yedi.

Hangi şarkı çalıyodu :DDD

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rudy Fernandez

quote:

Orijinalden alıntı: sulleyman

Bi arkadaş vardı yeni kulaklık almis otobüste müzik dinlerken telefon hoparlörden ses veriyormuş. Aynısı az önce başıma sınıfta geldi. 20 dk sonra felan fark ettim. Telefon kafayı yedi.

Hangi şarkı çalıyodu :DDD

Yerli plaka

• kardeş gülmekten öldüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuestMember

benimde bir keresinde kullandığım antibiyotikler yüzünden mıçtıktan sora kan gelmişti tuvalet kağıdına neyse utanmadan anneme söyledim o da geçer oğlum dedi.Bekledik bekledik geçmedi 3-4 gün.En sonunda ne olursa olsun dedim ve internet üzerinden hastaneden randevu aldım.Nese gittik hastaneye 2tane doktor var bu işlere bakan biri genç ve güzel bir bayan diğeri de erkek.Tabi ben içimden dua ediyorum inşallah bayan doktor gelmez o gelirse nasıl anlatırım derdimi diye.Tabiki de korktuğum oldu ve beni çağırdı doktor ablacığım.Tabi ben hala muayene yapmayacak sadece soru soracak sanıyorum.İçeri girdim sorunumu söyledim perdenin arkasına geç pantolonunu indir namaz kılıyormuş gibi domal dediTabi beni birden heyecan bastı.Çoğunuz bilirsiniz sınavlardan önce falan heyecanlanınca insanın tuvaleti gelir.Birden sıçasım geldi tabi.nese geçtik indirdik pantalonu malum bölgeyi açtı açtı yırtılacak gibi oldu.Daha sonra basur var mı diye kontrol edicem biraz ıkınırmısın dedi.Benimde tuvaletim gelmiş zaten zor tutuyorum biraz ıkınayım dedim 2 sn sora malum şeyi görmüş olacak ki tamam tamam ıkınmayı kes dedi hayatımda bundan daha çok utandığım bi an olmadı

• :)

• up

• Şimdi durum ne hocam?

• 3-4 yil once dogum gunumun oldugu gun idi. Ben baya bi mutluyum. Bizim bi hoca vardi dil anlatimci. Adam yasli boyle tam firlama bir tip. Dedi gencler benim iq olcme sertifikam var test yapayim isterseniz bir gonullu gelsin. İlk basta dedim kesin bir is var bu adama kim sertifika verir dedim. Kizin biri cikti hocam bana yapin. Tamam dedi hoca ogretmen koltuguna cik ve comel dedi. Yani keko gibi otur oraya dedi sonra kiz da bana yapmayin dedi gitti oturdu. İcimden bir ses diyor hadi cik hadi cik. Sevdigim kizla da kusum o zamanlar , konusmuyoruz. Onun yaninda show yapmis olurum diye ciktim. Hocam ben yaparim. Tamam gec dedi. Efsane oturusu yaptim. Bana sorular soruyor en sevdigin renk araba su bu. En son soru suydu : kendini zeki birisi olarak goruyor musun ? Ben de evet dedim. Madem zekisin , o zaman niye aklindan suphe edip o koltuga oyle oturuyosun dedi. Ben bir bozulmustum hem dogum gunumdu hem de sevdigim kiza da rezil olmustum. Herkes 1 tenefus kahkaha atmisti. Baska siniftaki kankalarima da yaymislar onlar da dalga geciyor benle. Yerin dibine girmistim.

• 12-13 yaşlarındayken arkadaşlara sağ t..ağım sol t..sağım falan derdim mahalledeki kücük bi kızda benden duymuş annesine sağ t..ağım demis sonra tabi anneme falan sikayet etmisti kadının suratina bakamadim aylarca

• Geçen LYS döneminde Matematik sınavına gireceğimi sanıp sınıfa kadar gittikten sonra sınıftaki öğretmenin Sosyal Bilimler sınavı olduğunu söylemesiyle eve geri dönmüştüm. Aslında pek utanç verici bir an değildi.
  • 16 yaşındaydım sanırım arkadaşın yazlığa 2 gün kalmaya gittik 3 kişiyiz kız falan kesiyoruz bi yandan tabi gençlik neyse biz denize girdik denizde böyle abartısız 20 metre gidiyorsun hala bel-diz arası hizada falan biz 4 saate yakın denizde kaldık denizden çıkıyoruz tam çıktığımız taraftada 2 kız bayadır bizim tarafa bakıyor sürekli, mayoyu da evde unutmuştum yeni almıştım o gün meğersem önünde düğme varmış ve iliklemeyi unutmuşum veya denizde açılmış sanırım denizden çıkarken farkettim ama çok geç kızlar çıkınca laf attılar yaşın kaç senin ya o ne öyle diye ordan yürümüştüm o gece arkadaşlar kıskanmaktan patlamışlardı o gece bayağı utanmıştım

edit: eski konuya yazmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 25 Temmuz 2016; 15:43:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: I need $

7. sınıfa giderken boxer giymıyordum beyaz kilot giyiyordum.O zamanlar haftada 1 kere banyo yapıyordum genelde beyaz kilot banyo yapana kadar ön taraf sarı arka taraf kara oluyordu.Babamda bunu görünce kirli sepetinde bana hap kızıyordu bu yaşa geldin bu ne böye kıcını silmıyon mu dıyordu.Ben fazla ciddiye almıyordum bi gün gene banyoya gırdım donumu kirli sepetine atdım babam gördü gene bunu dedi ki seni öyle bi rezil edecem ki o zaman bi daha yapmıyacaksın ben gene ciddiye almadım fazla.

Neyse ben okula gitdim pazartesi günüydü ilk ders bitdi zil çaldı babam gelmiş elindede benim don vardı hocaya gösterdi dedi bu bizim oğlanın donu siz bu çocuklara eğitim vermiyormusunuz ben anında kaçdım okuldan o hafta okula gidiyorum diye her sabah anneanneme gitmişdim pskolojım bozuldu kimseyle konuşamadım eskisi gibi içime kapandım asosyal bi insan oldum hala bu olayın izlerini taşıyorum ezikliğini hissedıyorum.

Not: şu anda yaşım 17

En jyisi ya gulmekten gozumden yas geldi

• lise son mezuniyet balosunda kafam güzelken etrafımda gördüğüm tüm bardaklardaki içkileri içmem ve ardından tanımadığım bir kızdan özür dilemem.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimkini de anlatayım bari.

Soğuk bir kış gününde apartmana giriyordum.Sonra tam kapıda komşuyu gördüm selam verecekken çatıdan damlayan soğuk su ensemin içine girdi.Ben de o acı ile iyi akşamlar...... abi diyeceğime iğiğiiiğ diye bağırmıştım. Adama rezil olmuştum

• Bundan iki üç yıl önce arkadaşlarla öğretmenler odasında matematik testi çözüyordük kurs gibi birşeydi bizim hocada fotokopi çektirmeye gitmişti arada müdür yürdımcısı kontrole falan geliyor neyse soru ali ile velin para muhabbeti falan
    bende sinirlendim yeter ...na koyayım be sekiz seneden beri ali ile velinin muhasebesini tutuyoruz ...na koyayım dememle matematikçiyi ve müdür yardımcısını kapının önünde görmemle salavat getirerek camdan atlamam bir olmuştu şu an ticaret lisesindeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7B7E1FD1F -- 7 Kasım 2016; 23:8:50 >
  • 5 yaşındayken evde hep donla oturuyordum ananem para verdi bakkala git ekmek ve kola al diye işte ben şort giymeden çıktım dışarı beyaz donla herkes bana bakıyor bende bi türlü çözemedim herneyse gittim geldim zili çaldım ananem kapıyı açtı beni öyle görünce terlikle yarım saat dövmüştü

• Asansöre binerken içerde bir kız vardı çıkacağım kata basıp iyi akşamlar demek için yüzüne baktım oda bana baktı ve o anda tükürüğüm yüzünden boğuldum ve sesim çıkmadı 5 6 saniye bakışmıştık

• Up
  • Şu konuda yukarıda dursun

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.