Şimdi Ara

En ucuz rp sitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    174 Mesaj
    Abi böyle bir konus vardı unuttm normalde 65 lira olan e pini daha ucuza falan satıyorlardı bilinen en ucuz güvenli site neresidir yardımcı olabilr misiniz ?

|
    |
    Merhaba normalde çoğu yerde 400 rp 5 tl 840 rp 10 lira diye gördüm ben yıllardır alısverisimi gameticaretten yaparımorada 6450 rp 63.20 gibi birsey fark az gibi görünsede alısveris yaptıkca buyuk oranda kar ediyorsun ayriyeten alsvers yaptkca vip üye oluyorsun mesela 65 tlligi bn 61 tlye alıyorum gameticareti öneriyorum ^^
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    "I am the brother of Elia Martell. And do you know why I've come all the way to this stinking sh*t pile of a city? For you. I am going to hear you confess before you die: You raped my sister. You murdered her. You killed her children. Say it now, and we can make this quick. Say it. You raped her! You murdered her! You killed her children. You raped her! You murdered her! You killed her children! YOU RAPED HER! YOU MURDERED HER! YOU KILLED HER CHILDREN! You're dying? No, no, no, you can't die yet. You haven't confessed! Say it. Say her name: Elia Martell. You raped her. You killed her children. Elia Martell! Who gave you the order? WHO GAVE YOU THE ORDER?! Say her name! You raped her! You murdered her! You killed her children! Say it! Say her name! SAY IT!"
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    Ne kadar ucuz o kadar risk
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    I lost myself, I lost myself
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
üniversite
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.