Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

En Ucuz Oyun Alma Rehberi RUS PSN (Ultimate konu)(komisyonsuz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.151
Cevap
121
Favori
34.311
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> En Ucuz Oyun Alma Rehberi RUS PSN (Ultimate konu)(komisyonsuz)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2422 Mesaj
      22 Eylül 2016 12:29:42
      Rus harfleriyle yazmak içinhttp://russian.typeit.org/ bu siteyi kullanabilirsiniz. Siz normal yazın site otomatik çeviriyor.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      22 Eylül 2016 13:21:11

Space tus ile rus alfabesine dönmesi lazim. Ayarlardan klavyeden rus secin tek. Eger hala ayni ise space tusunu kullanin. Olmadi aksam bakarim ps den yazarim cevap kesin olarak. Ama space bosluk tusu olmasi lazim rus alfabesine dönduren.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      bhdr84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

I LOVE AMazon
      1 Not
      22 Eylül 2016 14:08:38
      Arkdaşlar bende oyunu yandex money üzerinden dün aldım ve bugün mail gelmiş ödeme askıya alındı diye pasaportun resmini istiyorlar, direk psn üzerine yüklediğim için ücreti sanırım bir sorun olmadı, geri sayım devam ediyormu bakmadım ama aynı durumu yaşayan arkadaşın devam ediyormuş. Umarım bir sorun olmaz, ayrıca alacak arkadaşlar yandex moneye para atmak gibi bir hata yapmasın direk psne aktarın ücreti, paranız içerde kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M0NKEY-BUSİNESS -- 22 Eylül 2016; 14:09:43 >

• Yarbay
      3252 Mesaj
      22 Eylül 2016 14:36:08
      Sonunda Fifa 17 alabildim. Yalnız oyun kütüphane de gözükmüyor sayfasına girince orada sayaç çıkıyor normal mi bu?
    • Çavuş
      59 Mesaj
      22 Eylül 2016 15:32:40
      quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Sonunda Fifa 17 alabildim. Yalnız oyun kütüphane de gözükmüyor sayfasına girince orada sayaç çıkıyor normal mi bu?

Kütüphanede satın alınanlar kısmında sayaç çıkıyor süre dolunca indirirsin sıkıntı olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boranti -- 22 Eylül 2016; 16:06:25 >
      |
      |

• Binbaşı
      1291 Mesaj
      22 Eylül 2016 17:16:15
      Sonunda becerebildim yardımı olan tüm arkadaşlara teşekkürler.
      2.000 ve 2.000 olarak 2 ayrı yükleme ile psn hesaba para işlemim tamamdır. Hesapta 4.000 rub gözüküyor.
      Eve gidince direk ps4 üzerinden girip fifa17 alımını tamamlayacağım.
      Artık bir sorun yaşamam umarım..

• Yarbay
      2187 Mesaj
      22 Eylül 2016 17:37:42

Yandex ile mi yüklediniz hocam parayi yoksa baska bir yolla mi satin aldınız.

|
      |

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    • Binbaşı
      1291 Mesaj
      22 Eylül 2016 20:19:27

Yandex money hesap açtım. Orada yapılması gereken 2 işlem var. (1. Sayfada resimle gösteriliyor)

Sonra rusya psn hesap oluşturdum. Rusya psn hesaptan 2000 ve 2000 ruble olarak iki kere para yükleme yaptım. (Ödeme ekranında ödemeyi yandex money ile yapmaya bastım) bu işlemde bir pencere açıldı ve yandex money giriş yapmak için mail ve şifre yazıp login olduktan sonra kredi kartı zaten kayıtlı oldugundan sadece kredi kartı arkasındaki 3 haneyi istedi ve yükleme gerçekleşti.

Rusya psn hesaba baktığımda 4000 ruble gözüktü. Ve fifa17 satın almaya bastım hesapta para oldugu için satınalım başarı ile gerçekleşti.

Umarım açıklayıcı olmuştur.

Geri sayım var şu an oyun indirilemiyor.

|
      |
      17Scorpion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2187 Mesaj
      22 Eylül 2016 21:34:14

EDIT : Galiba oldu, teşekkür ederim

Zaman ayırarak uzun uzun yazmissiniz cok tesekkur ederim. Adres ve isim bilgilerini nasıl yaptınız ? Rusya'dan herhangi bir adres mi girdiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 22 Eylül 2016; 22:28:02 >
      |
      |

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    • Yüzbaşı
      378 Mesaj
      22 Eylül 2016 23:11:37

Arkadaşlar 1 ay önce Yandex wallet'a pasaport kayıt edip walletin içine 2000 ruble yükledim ve o rubleleride psn cihazınada yükleyerek oyun almıştım. 2 gün öncede bu pasaport block olayını bilmediğimden ötürü sazan gibi atlayıp walleta 2600 ruble yükledim ama baktım gördüm ki hesabım block yemiş pasaporttan ötürü. Şimdi """Something is wrong with your details. Payments have been suspended. Send us a copy of your passport or complete identification.""" böyle bir hata veriyor. Wallet hesabımdan Psn hesabıma para yüklemiyor pasaportu onaylayın diyor? 30 saat önce ticket atttım ama hala cevap gelmedi şimdi 2 ticket daha attım. Ne yapmam gerekiyor Hangi yolları izlemeliyim veya benim param yalanmı oldu şimdi ne diyorsunuz?

Yandexe attığım Ticket
      """""
      I cannot pay and transfer money. A notification I received says that I need to confirm my personal information. Here is a copy of my Turkeys identity card main page. I am citizen of Turkey. I dont know what you mean passport I dont have a flight passport and also I dont have any type of passport. I would make money installation to my Playstation account. I made money installation to my yandex wallet But I couldnt load so I couldnt make money installation to my playstation acccount. I got this error. If I know that I get this error maybe I dont to it. I want to use yandex wallet. Please remove my account and my passport block or reload my money. Please help me :(
      """""

Buda ekran görüntüsü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GençAtsız -- 22 Eylül 2016; 23:14:02 >
      |
      |
      Bahsedilenler: bhdr84 , 17Scorpion , M0NKEY-BUSİNESS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Asus VG248QE 144hz Monitör
      İnter i7 6700K - Asus Maximus VIII Ranger - Asus String Gtx1070 O8G
      Corsair Vegeance LPX 2x16GB 3000MHZ - Corsair h115i Liquid CPU Cooler - Corsair 780T Full Tower
      WD 2TB Purple - Samsung 850EVO 250GB SSD - Evga Supernova 750P2
      K70 Luxe Mechanic Keyboard - Logitech g502 Mouse - Logitech c920
      Philips SPA 5300 100W Speaker - Homcom A2-0086 Player Seat
      MM300 Mouse Pad

• Yüzbaşı
      378 Mesaj
      22 Eylül 2016 23:23:10

Hocam sorunu çözdünüzmü aynı sorundan bende muzdaribim 2600 rublem 120 TL kaldı içerde hesap pasaport blogu yedi pasaport istiyor nasıl yapıcağız siz aldınızmı paranızı? Ticket attım parayı karta geri yükleyin diye 1 gündür cevap gelmedi (:
      |
      |
      cellisttr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Asus VG248QE 144hz Monitör
      İnter i7 6700K - Asus Maximus VIII Ranger - Asus String Gtx1070 O8G
      Corsair Vegeance LPX 2x16GB 3000MHZ - Corsair h115i Liquid CPU Cooler - Corsair 780T Full Tower
      WD 2TB Purple - Samsung 850EVO 250GB SSD - Evga Supernova 750P2
      K70 Luxe Mechanic Keyboard - Logitech g502 Mouse - Logitech c920
      Philips SPA 5300 100W Speaker - Homcom A2-0086 Player Seat
      MM300 Mouse Pad

1 Not
      23 Eylül 2016 02:26:17
      Bu şerefsizler block koyduğu hesaba para yüklerken neden bir uyarı vermiyor hesabınız blokeli falan diye. Yada block koyduğun hesabın para yüklenmesinide kapat dimi. Yook millet sazan gibi atlasında içerde kalan parayı gasp ediyim diye bilerek yapıyorlar.

Mağdur olan arkadaşlar, konu hakkında bir bilgim yok malesef fakat yüksek ihtimal paranıza çöktüler. Yinede mail falan atın bi şansınızı deneyin. Yeni alacak arkadaşlarda kesinlikle ilk once wallete yukleyipte sonra psne aktarmasın. Oyunun menüsünden satın al yaptıktan sonra otomatik sipariş oluşturuyor sistem ve wallet üzerinden direk psne aktarıyor ücreti. Bu şekilde hiçbir sorun olmaz hesap sonradan block yese bile.

|
      |

• Çavuş
      59 Mesaj
      23 Eylül 2016 09:12:33
      quote:

Orijinalden alıntı: GençAtsız

Hocam sorunu çözdünüzmü aynı sorundan bende muzdaribim 2600 rublem 120 TL kaldı içerde hesap pasaport blogu yedi pasaport istiyor nasıl yapıcağız siz aldınızmı paranızı? Ticket attım parayı karta geri yükleyin diye 1 gündür cevap gelmedi (:

arkadaşlar psn'den oyun almak istediğinizde neden wallet'a para atıyorsunuz ki hiç gerek yok direkt kartı tanıtın parayı kart hesabına yatırın psn üzerinden ruble satın alın en fazla hesap bloke olsa bile rubleyi satın alamazsınız yeni bir money hesabı açıp aynı kartla alışverişe devam edersiniz wallet içinde para tutmak mantıklı değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boranti -- 23 Eylül 2016; 9:14:48 >

• Binbaşı
      1291 Mesaj
      23 Eylül 2016 10:56:24
      Rus psn de ön yükleme oyun çıkışından 2 gün önce olacak sanırım..
      (Kütüphanede satın alınanlarda oyun gözüküyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhdr84 -- 23 Eylül 2016; 10:57:07 >

• Binbaşı
      1923 Mesaj
      23 Eylül 2016 11:22:10
      quote:

Orijinalden alıntı: bhdr84

oyunu alan herkes o şoku yaşadı sanırım. Bende de jeton sonradan düştü :D

Ps4 oyun alışverişlerim: iskender 86 Driveclub pri alındı; redow AC Unity sec alındı; ANIL007 the order sec alındı; classlord23 wolfenstein the old blood sec alındı; Toni-1903 wd sec alındı; Oliver-Queen nba 2k15 sec alındı; YusufKk469 gta5 plus sec hesap satıldı; hallos metro redux sec alındı; lucifer50 the order sec satıldı; bilalakman ac unity sec satıldı; LawlietRyuzaki the order sec ; lithium watch dogs sec satıldı ve daha fazlası takip edemedim artık :D
    • Yüzbaşı
      285 Mesaj
      23 Eylül 2016 11:32:06

Boşuna yorma kendini, ben de defalarca uyardım ama millet forum okumaya üşeniyor. Halbuki, Paypal gibi aracı olarak kullanılabiliyor. Artık boş verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cey100 -- 23 Eylül 2016; 11:41:15 >
      |
      |
      boranti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2325 Mesaj
      23 Eylül 2016 15:48:37

quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

quote:

Sizler oyunun hangi sürümünü satın aldınız?
      Ben "Early Enlister Deluxe Sürüm" alıyorum. Bunun içinde 18 Ekim'de, oyunun çıkışından üç gün önce oynamaya başlarsınız yazıyor.

В комплект издания входят:
      • Наборы «Красный Барон» и «Лоуренс Аравийский»
      • Экслюзивный внешний вид трех крупнейших единиц техники в игре.
      • 5 боевых наборов с комбинациями предметов.
      • Издание Early Enlister Deluxe Edition позволяет начать играть в Battlefield 1™ за три дня до выхода, уже с 18 октября.

Deluxe Sürüm içeriği:
      • Özel silahlar, araçlar ve öğeler içeren Kızıl Baron Paketi ve Arabistanlı Lawrence Paketi.
      • Oyundaki büyük taşıtlardan üçünün özel görünümü.
      • Çeşitli öğeler içeren beş adet Battlepack.
      • Bu Early Enlister Deluxe Sürüm, Battlefield 1™'i 18 Ekim'de, oyunun çıkışından üç gün önce oynamaya başlamanı sağlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdblack35 -- 23 Eylül 2016; 15:52:00 >
      |
      |
      Bahsedilenler: bhdr84 , hagiosmann

• Binbaşı
      1423 Mesaj
      23 Eylül 2016 15:51:31
      Arkadaslar money yandwx e kreddi kartini ekleyemiyorum bir turlj. Alttaki uyariyi aliyorum Link Cart a basip yapmiyormuyuz. 2. gundur ugrasiyorum olmadi bir turlu
      Bu mesaja eklenen görseller:

|
      |

• Çavuş
      59 Mesaj
      23 Eylül 2016 17:14:11
      quote:

Orijinalden alıntı: hdblack35

quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

quote:

Sizler oyunun hangi sürümünü satın aldınız?
      Ben "Early Enlister Deluxe Sürüm" alıyorum. Bunun içinde 18 Ekim'de, oyunun çıkışından üç gün önce oynamaya başlarsınız yazıyor.

В комплект издания входят:
      • Наборы «Красный Барон» и «Лоуренс Аравийский»
      • Экслюзивный внешний вид трех крупнейших единиц техники в игре.
      • 5 боевых наборов с комбинациями предметов.
      • Издание Early Enlister Deluxe Edition позволяет начать играть в Battlefield 1™ за три дня до выхода, уже с 18 октября.

Deluxe Sürüm içeriği:
      • Özel silahlar, araçlar ve öğeler içeren Kızıl Baron Paketi ve Arabistanlı Lawrence Paketi.
      • Oyundaki büyük taşıtlardan üçünün özel görünümü.
      • Çeşitli öğeler içeren beş adet Battlepack.
      • Bu Early Enlister Deluxe Sürüm, Battlefield 1™'i 18 Ekim'de, oyunun çıkışından üç gün önce oynamaya başlamanı sağlar.

fifa 17 ön yükleme 2 gün önce kardeşim bf1 erken sürüm dediğin gibi 18 ekim

• Yüzbaşı
      777 Mesaj
      23 Eylül 2016 17:59:17
      Arkadaşlar birazdan fifa 17 almayı düşünüyorum bu yöntemle güvenli midir sorun yaşar mıyım?

Hızlı Cevap

Reklamlar
paykasa
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.