Şimdi Ara

En Ucuz Oyun Alma Rehberi RUS PSN (Ultimate konu)(komisyonsuz) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.167
Cevap
89
Favori
45.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam aynısi benim basima geldi hata verdi kart ama direk ps4 üzerinden alinca zaten yandeks secenegi var direk aldim hata olmadi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevik001981 kullanıcısına yanıt
    Yandex money biraz cekinerek bakiyorum. Passport onayi hesap onayi istiyor. Benim passport bilgilerini gönderdim ama hala cvp alamadim. 5 gun symurer diye msj atmislar bekliyorum ama 18 kadar da fifa ile gta v almak istiyorum.
    Money onayi passport olayi cekindiriyor. Oyuzden paypal daha bi sorunsuz olur diye oyolu deneyim ddim. Onda da hata verdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akif1 kullanıcısına yanıt
    Psndeki tüm oyunlarda İngilizce seçeneği mevcut, aynı zamanda Rus psn ile Türk psn nde satılan oyunların kodları aynı olduğu için bazı oyunlar da türkçe dil seçeneği de mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: In_ceron

Psndeki tüm oyunlarda İngilizce seçeneği mevcut, aynı zamanda Rus psn ile Türk psn nde satılan oyunların kodları aynı olduğu için bazı oyunlar da türkçe dil seçeneği de mevcut

Saolasın şimdi alırım rusça çıkar diye korkmuştum.

• Bu RUS PSN'den dlc alsak US/TR psnden indirilen oyunlarda çalışmaz dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

Bu RUS PSN'den dlc alsak US/TR psnden indirilen oyunlarda çalışmaz dimi?

Çalışmaz

• nba 2k16 88 liraya düşmüş arkadaşlar black ops 108 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBearGrylls -- 17 Şubat 2016; 22:15:51 >
  • bende üye oldum yakında alırım oyunları sıkıntı yaşayan yok sanırım
  • Yandex money hesabiniza eklediginiz kredi karti ile yandex money hesaba RUB le yukleyen oldu mu? Dun denedim hata veriyor. Kredi karti ile ilgili falan diyor.

• TheBearGrylls kullanıcısına yanıt
    Başkan ellerine sağlık, Plati.RU dan kurtardın bizi. Bu işlem ile az önce NBA2K16 yı aldım. Hesapta fifadan kalma 100 Ruble vardı, 2000+200 ruble transfer ettim bu bana 78,44+7,85 = 86,29 ₺ ye mal oldu. Gerçekten eline sağlık teşekkür ederim.

EKlemek istediğim bir konuda var yandex money sayfasını rusça kullananlar için ayarlar kısmından Yandex Money dil ayarını ingilizce yapabiliyoruz. Google translate saçmalamasından kurtulmuş oluyoruz ;)
  • Ben de dün 140 liralık alışveriş yaptım. Bazı oyunlarda yarı yarıya fark bile olabiliyor. Konuyu açan arkadaşa gerçekten teşekkürler.
    Bu arkadaş bunu paylaşmayıp sadece kendisi de kullanabilirdi. Bi getirisi yok sonuçta o kadar uğraşıp burda paylaşmasının. Bu yüzden ayrı bi teşekkürü hak ettiğini düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

Ben de dün 140 liralık alışveriş yaptım. Bazı oyunlarda yarı yarıya fark bile olabiliyor. Konuyu açan arkadaşa gerçekten teşekkürler.
    Bu arkadaş bunu paylaşmayıp sadece kendisi de kullanabilirdi. Bi getirisi yok sonuçta o kadar uğraşıp burda paylaşmasının. Bu yüzden ayrı bi teşekkürü hak ettiğini düşünüyorum

Eyvallah

• Beyler Ben iş yerinde vakitsizlik + tüm sitelere engelden dolayı alım yapamıyorum. NBA 2k16 alabilecek varsa pri ya da sec ortak olabilirim. Ya da hayır yapacak varsa :) parayı peşin bir arkadaşın hesabına aktarırım alımı yapıp bana verebilir.
  • Dun gta v almak istedim. Yandex money uzerinden. Oyunu alip ödeme ekranindan önce gelen passport bilgileri kismina ismimin soyismin rusca yazilisini ekledim. Ardindan sahip oldugum turk passportun numarasini girdim. U9xxxx ama 9 haneli U halfi oldugu icin kabul etmedi. Adamlari hafta sonu mail atmistim passportun taranmis halini hesap yukseltmek icin. Adamlar hala cevap verecek. Indirimde gitti busaaten sonra bi halta yaramaycak onaylansada. :(

• güzel rehber olmuş elinize sağlık
  • Dun gece nfs alicaktim sabaha alirim dedim indirimler bitmis

1800 ruble kaldi hesapta neyse ubisoft indirimleri gelirse patlatiriz bi oyun

• Ben de az once bu yontemle Division Gold Edition aldim. Ama on siparis oldugu icin herhalde parayi cekmedi. Oyun gelince cekecek herhalde. 218 liraya denk geldi tam olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastiko_92

Ben de az once bu yontemle Division Gold Edition aldim. Ama on siparis oldugu icin herhalde parayi cekmedi. Oyun gelince cekecek herhalde. 218 liraya denk geldi tam olarak.

Bi kaç gün önce 200 liraya denk geliyodu ruble yükseldi :(

• TR psn den çektiğime değmedi paramla oyun alamadım. sayende burdan daha hesaplı aldım. YALNIZ ekstra şu notla "Выпуск новой карты Яндекс.Денег"3,50 $ daha çekti, bişeyleri yanlış yapmış olabilir miyim. yandex money kendine mi aldı parayı :)

tekrar teşekkür ederim. fifayı kaçırdık ama neyse

oyun NBA2K2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G ö z l e m c i -- 19 Şubat 2016; 1:10:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEN ÖTESİ

TR psn den çektiğime değmedi paramla oyun alamadım. sayende burdan daha hesaplı aldım. YALNIZ ekstra şu notla "Выпуск новой карты Яндекс.Денег"3,50 $ daha çekti, bişeyleri yanlış yapmış olabilir miyim. yandex money kendine mi aldı parayı :)

tekrar teşekkür ederim. fifayı kaçırdık ama neyse

oyun NBA2K2016

Olabilir hocam çekmemesi lazımdı

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.