Şimdi Ara

En Ucuz Oyun Alma Rehberi RUS PSN (Ultimate konu)(komisyonsuz) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
89
Favori
45.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Degil direk PSN den alisveris yapilmiyor sonucta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • antired kullanıcısına yanıt
    Yandex sanal kart rus paypalinda calisiyorsa ozamn yandx moneyde passport derdini cekmeden paypal ile alim yapsak olur ozamn. Öyle degil mi !?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

quote:

Orijinalden alıntı: antired

paypal açarkende salladım bilgileri yandex money de virtual card seçeneği var ordan girip oluşturabilirsin CVC ve son kullanma tarihi cep tel. mesaj olarak geliyor

Sanal kartta ad olarak kendi adımızı mı kullanacağız yoksa pasaporta yazdığımızı mı

sanal oluştuğunda isim yazmıyor ama pasaporta girdiğimiz geçerli galiba zaten rus paypal a kart eklerken lazım değil kart no CVC son kullanım giriyon ok.
  • Prestigi10 kullanıcısına yanıt
    denemedim ama paypal a kayıt olurkende bilgileri sallıyoruz bi fark kalmıyor o zaman
  • Gecenlerde rusları boykot ediyonuz rus ürünü almayacaz diye hayırdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • up benden sonra bakcam
  • Arkadaslar yardımlarınizla yandekse üye oldum tesekkurler rus psn hesap acma kpnusu varmi fromda goremedim.varsa link atabilirnisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Endonezyadada kullanılıyormuş bilgisi olan varmı?

• Arkadaslar yandekse üye oldum rus psn actim ama,fotolardan para transferini anlamadim ps network uzerindenmi yoksa yandekse baglaniptami para atyoz ps4 ten baglanipmi atyoz parayi

• Neyse daha fazla yazmayacam zaten cevap yazanda yok bi konu acyonuz biraz teknolojık islerden uzagim bir cevap yazan dahi yok

• cevik001981 kullanıcısına yanıt
    Tr psn hesabı açtığın ekranda üyelik açarken ülkeyi rusya seç.

• knnzr K kullanıcısına yanıt
    Hocam rus psn hesabi actim yandekse uye oldum bilgisayar olmadigindan telefondan playstation rusya sitesine girdim oradan paraekle dedim yandekse yönlendirdi ama kartimi kabul etmedi bide karttan 0.15 tl kesmiş ama ilk sayfada anlatilan para atma olayina nereden girilyo hangi siteden girilyo onu anlayamadım bilgisayar olmasimi sartmi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevik001981 -- 15 Şubat 2016; 19:56:09 >
  • cevik001981 kullanıcısına yanıt
    Ben alışveriş yapmadığım için bilmiyorum. Yapan arkadaşlar cevap verecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: cevik001981

Hocam rus psn hesabi actim yandekse uye oldum bilgisayar olmadigindan telefondan playstation rusya sitesine girdim oradan paraekle dedim yandekse yönlendirdi ama kartimi kabul etmedi bide karttan 0.15 tl kesmiş ama ilk sayfada anlatilan para atma olayina nereden girilyo hangi siteden girilyo onu anlayamadım bilgisayar olmasimi sartmi acaba

ekran görüntüsü atar mısın hocam hata veren yerden
  • TheBearGrylls kullanıcısına yanıt
    Üstat telden foto atamıyorum pc yok yukarda anlattigim gibi rus psn girdim orada cüzdana para yükle var oradan seceneklerden yandeksi sectim yandekse yonlendirdi kkarti kabul etmedi ama karttan promosyon kesmiş ama eksik bisey yapmis olabilirim cunku o ilk sayfadaki pasoport nosu rusca isim soyad vs sayfasina nasil giryoz oralara girmedim cunku

• quote:

Orijinalden alıntı: cevik001981

Üstat telden foto atamıyorum pc yok yukarda anlattigim gibi rus psn girdim orada cüzdana para yükle var oradan seceneklerden yandeksi sectim yandekse yonlendirdi kkarti kabul etmedi ama karttan promosyon kesmiş ama eksik bisey yapmis olabilirim cunku o ilk sayfadaki pasoport nosu rusca isim soyad vs sayfasina nasil giryoz oralara girmedim cunku

hocam mobildende ekleniyo ekran görüntüsü bi deneseniz daha iyi cevap veririm
  • 3d secure işleminde cep telefonuma mesaj gelmedi
  • kavara1 kullanıcısına yanıt
    Geçen başka bir sitede alışveriş yaparken bana da gelmiyordu. Sim kart değiştirmiştim. Banka otomatik bloke koyuyormuş. Varsa böyle bşr durumun banka ile görüşmelisin

• yandex money nin sanal kartina actim. acmak icin onay kodu telefona geldi ama acildiktan sonra karta ait olan cvc ve son kullanim tarihi gelmedi !!
    neden acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

yandex money nin sanal kartina actim. acmak icin onay kodu telefona geldi ama acildiktan sonra karta ait olan cvc ve son kullanim tarihi gelmedi !!
    neden acaba?

O önemli değil

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.