Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
100.697
Cevap
615
Favori
4.051.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42744275427642774278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Böck

quote:

Orijinalden alıntı: mustafakilic

Yorumunuzu keşke filmi izlemeden önce okusaydım. Benim de 2,5 saatim boşa gitmiş olmayacaktı.

Bu filmde neyi begenmediniz mesela?

bencede inanılmaz şişirilmiş bir filmidaha filmin ortası gelmeden herşeyi önümüz koyuyor film,ne merak ne gerilim kalmıyor o noktadan sonra
    esas size sormak lazım neyini begendiniz?

• Guardians of the Galaxy

Son derece keyifli eğlenceli bir filmdi izlemekte biraz geç kaldım ama hala izlemeyen varsa tavsiye ederim. Tek eleştirebilceğim filmin imdb puanı olucak 8.3 top 250de 146. sırada olması bence bu film için fazla sıkılmadan izlediğim eğlenceli bir yapım olmuş ama 8.3lük bir filmde görmedim ben açıkçası bu filmin hakkı 7.7, 7.8 falan olmalıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhongli -- 25 Aralık 2014; 20:25:04 >
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

James Franco'nun karakteri baya komikti. Film ve ünlülere yapılan referanslar zekice ve güzeldi. Beklentinizi yüksek tutmadan izlerseniz gayet eğlenirsiniz.

The Interview

7,5/10
  • Begin Again (2013) 6 / 10 Fazladan vaktiniz varsa izleyin yalnız çok sıkılıp yarıda kapatabilirsiniz

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

8/10

Bu filme çöp diyenin aklından şüphe ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 25 Aralık 2014; 23:03:08 >

http://www.imdb.com/title/tt1291150/

Çerezlik ve kısa bir film olmuş.

5.5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 25 Aralık 2014; 23:09:32 >
  • MadTR kullanıcısına yanıt
    Çöp. Aklımdan şüphe et, haydi

• 7/10
    Filmin yanlışlıkla ilk önce ikinci partını izleyince ilk partında hevesim kaçtığı için artık ilerleterek izledim ilk önce bunu bi belirteyim. Ona göre konuştuğumu bilin.

Oyunculukları ve yönetmenliği beğenmedim. Çok açık Rus propagandası filmiydi. Yahudileri Almanlar öldürdü evet. Ama Ruslar da öldürdü.

Genel manada film güzel. İzlenilmesi gerekiyor. Son anları ibret niteliğindeydi. Sadece sonu için bile olsa mutlaka izlenmeli. Ancak belirtmeliyim ki şu film daha iyi oyuncular yönetmenler ve ilgi alakayla çok çok daha iyi olabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 25 Aralık 2014; 23:15:20 >
  • 22 Jump Street
    ilk filme göre çok iyiydi yabancı komedi sevmeyen birisi için bile komik
    8,3/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: diminishedtriad

Çöp. Aklımdan şüphe et, haydi

yav tamam verdin puanını yaptın yorumunu geç artık. filmi sahiplenip her yoruma karışacak mısın? tamam çok farklısın biz filmden oyunculuktan anlamıyoruz sen bu alemde 1 numarasın. var mı başka istediğin iltifat? film zaten rezalet çöp daha başta 20th century fox'u görünce sonunu anladın 2 saat 29 dakika 14 saniyeni çaldı tamam anladık.
  • bulamadımbirşey kullanıcısına yanıt
    offfff ne laf be
  • bulamadımbirşey kullanıcısına yanıt
    @bulamadımbirşey, Ne kadar komplekslisiniz yahu Sen nereden çıktın anlamadım ve bu öfke neden anlamadım. Bana karşı yazılan bir şeyle alay etmemin seninle ne ilgisi var? Adam çöp diyenin aklına şaşarım diye hakaret etmiş. Benim filmle ilgili bir yorumum var, bir de bu mesaja karşılık alaya alma yorumu yazdım. Başka da bir şey yazmamışım. Seni galeyana getiren nedir? Ne cins insanlar var şu forumlarda yahu Bu alemde bir numarasın ne demek ya, çocuk mu pohpohluyon

@synchro, tüm bu inanılmaz laf sokulmasının verdiği inanılmaz acının yanında, böyle mahalle kavgası nidasıyla yazan insanlara cevap yazmak çok koyuyor insana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meursault. -- 26 Aralık 2014; 0:13:01 >

• Jim Jarmusch'un en anlamlı filmi.Kendisinden beklediğim de buydu.Entelektüel birikimini aktarmış filmde.İdealist felsefe,modern sanatla ilgili düşünceleri,bilim ve telefon üzerine düşüncelerini görebiliyoruz.Diğer filmlerindeki gibi sohbetler üzerinde gidiyor fakat bu sefer muhabbet belli bir sistem üzerinden gidiyor ve finalde müthiş bağlantı kuruyor.Doğruluğu da Septisizm(kuşkuculuk) bağlamında inceliyor.Özellikle Gorgias'a(hiç bir şey yoktur. olsa da bilinemez bilinse de anlatılamaz.) yakın diyebiliriz.
    "eski filmleri severim, çünkü eski filmlerde hayatın o zaman nasıl olduğunu görürsün, hayatın ufak detaylarını. en güzel filmler daha önce gördüğünden emin olamadığın rüyalar gibidir"
    8.5/10

• Gone Girl çöp bir filmdir. Çünkü film bir Amerikan filmi, onun ötesinde bir holivud filmi. Bir holivud filmine iyi demek için cahil, kültürsüz falan olmak gerek. Peki, sorun şu soruyu kendinize. Siz cahil ve kültürsüz müsünüz? Cevabınız evetse izleyin açın o leş filmi. Aksın boşa hayatınızı saniyeleri, dakikaları. Uzak durun o filmden. Radikal olun azıcık. İzlicekseniz de 1080p izleyin iyi gidiyor.

Not: Ciddiye almayın olum. Taş gibi film. Şu baştan aşağı önyargıdan ibaret adamları da ciddiye almayın. Eleştirmek için eleştirmeye çalışıyorlar. Yiğidi öldür hakkını yeme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andrei Tarkovsky -- 26 Aralık 2014; 22:18:31 >
  • Başlatmayın şimdi kayıp kızınıza la.Gidin başka yerde tartışın süt oğlanları.Evde bilgisayar başında herşey yazmak kolay tabi.Neyi ıspatlamaya çalışıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalbimnasılunutsun

Başlatmayın şimdi kayıp kızınıza la.Gidin başka yerde tartışın süt oğlanları.Evde bilgisayar başında herşey yazmak kolay tabi.Neyi ıspatlamaya çalışıyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 8/10

8/10
  • 
Sayfa: önceki 42744275427642774278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.