Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
100.697
Cevap
615
Favori
4.051.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41414142414341444145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

8/10

• Training Day - Antoine Fuqua

''Jake Hoyt isimli acemi polis ilk görevi için Los Angeles polis merkezine atanır ve buradaki en büyük hayali ünlü dedektif Alonzo Harris'in profesyonellerden oluşan ekibine katılmaktır. Ancak bu ekibin bir parçası olmak haliyle kolay değildir. Hoyt bir deneme görevine tabi tutulur, eğer 24 saat boyunca ekipte verilen görevleri başarıyla tamamlarsa kabul edilecektir. Bu bol aksiyonlu ve tehlikeli gün boyunca Hoyt'un gözlemlediği şeyler ve başına gelenler bu ekibi ve Alonzo Harris'i tekrar gözden geçirmesine neden olacaktır.''

7.5/10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Fault in Our Stars
    http://www.imdb.com/title/tt2582846/

8/10
    Gece gece içim parçalandı izlerken dramın dibine vurmuşlar resmen.Filmi izledikten sonra içinize bir sıkıntı giriyor,sağlık kadar değerli bişey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 6 Eylül 2014; 2:31:50 >

• 7/10

-

IMDB ikonu bazen gözüküyor bazen gözükmüyor neden?
  • A torinói ló - Bela Tarr

Açılış sahnesi izlediğim en iyi açılış sahnelerindendi. Film genel olarak çok durgun ve diyalog çok çok az ama uzun sekansları sevdiğim için sonuna kadar bir şekilde izlettirdi kendini. Felsefi altyapısı olan dolu bir film. Sırada Werckmeister Harmóniák var..

8/10
  • çok iyi

9.0/10

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

• 9/10

• 92/100

Klişe Hollywood sahnelerini saymazsak müthiş bir film. Hele öyle bir finali var ki filmin... (Patlama sahnesini demiyorum, ondan sonrası.)

• 10/8.4

Clint Eastwood flimlerinin yeri bende hep ayrı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 6 Eylül 2014; 4:28:24 >
  • perfect stranger i izledim filmde 4 kez şoka girdim . Şu an şoktayim bu kadar ters köşe olmaz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senaryo mükemmel olabilirdi, işleniş etkili olsaydı. Sağlam bir FPS/TPS konsol oyununa dönüştürülebilir. 3D'si de zayıftı.

Yargıç Dredd ( Dredd ) 3D ----- 6/10
  • A Million Ways to Die in the West

5.5/10

http://www.imdb.com/title/tt2557490/

• Beauty and the Beast - Gary Trousdale, Kirk Wise

7.5/10

• 10/8.1
  • az önce ''yarışcı doğanlar'' filmini izledim, uzun bir konusu yok ama izlenebilir, tam gençlik filmi, ve modifiyeli araba yarışlarını sevenler için ideal...
  • İkinci izleyişim oldu 3 idiots

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6/10

Filmin şaşırtıcı sonlu bitmesi için çok uğraşmışlar ve saçmalamışlar. Tamam eski zamanların filmi ama oyunculuklarda saçma yahu

Kadın hiç şahitlik yapmasaydı adam yine idamdan yırtardı.

• Sırf Juno Temple var diye izledim, fena olmayan bir yol filmi. Müzikler güzel. Yönetmenin de ilk ve tek filmi. Baktım zaten zarar etmiş gişede.

6.5/10

Hugh Grant'i çok seviyorum, çok iyi oynuyor bu rolleri. Dünyaca ünlü bir film yıldızı ile sıradan bir adamın aşkını anlatıyor. Birkaç sahnede çok güldürdü.

7.3/10

Küçükken TRT'de izlemiştim bunu, birkaç sahnesini hatırlıyordum. Güzel film bence, erkek arkadaşı için Harvard Law School'a girmek isteyen zengin bir sarışının hikâyesi.

7.3/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retired guy -- 6 Eylül 2014; 15:56:48 >

• 10/10

samimi, içten bi film. jay moriarity'nin biografisi. hem macera hemde dramı hissettiren bi film. insanın sörf yapası geliyor..
  • 
Sayfa: önceki 41414142414341444145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.