Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (2211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
100.697
Cevap
615
Favori
4.051.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22092210221122122213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Moneyball (2011)

IMDb 7,8/10

Brad Pitt’in başrol oynadığı 2011 sezonun diğer bir iddialı filmi film beyzbol sporu konulu olmakla birlikte beyzbolla içli dışlı olmasanızda sizi içine çekebilen bir film yer yer üzüntü yer yer sevinçle başarılı bir yapıt ortaya konmuş. Elbet çoğumuz Brad Pitt’in oyunculuğunu biliyoruz bunun yanında Jonal Hill çok iyi iş çıkarmış.

8/10

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Real Steel (2011)

IMDb 7.5

Bilim-kurgu alanında gerçekten güzel bir film olmuş. Bir nevi başarı öyküsüde sayılabilir. ”Lost” Dizisinden bazı karakterler göze çarpıyor. Rolleri tam oturmuş. Çok çok güzel olmasada izlemeye fırsatınız varsa kaçırmayın derim.

7,8/10

Inside Man (2006)

IMDb 7.7

Düşündürücü özelliğiyle ön plana çıkan bir film banka soygununu anlatıyor. Filmin sonunda soyguncuların neyi ne için yaptıklarını düşünüp iyice kavrayınca film ayrı bir havaya bürünüyor. İzlemenizi tavsiye ederim

7/10

Friends with Benefits (2011)

IMDb 6.6

Hoş bir romantik komedi filmi kesinlikle izleyin demiyorum ama boş vakitte değerlenebilir. +18 içerikler olduğundan aile ortamında izlemeyi tavsiye etmiyorum. IMDb notunu aynen veriyorum.

6.6/10

Yorumlarımı ve puanlamalarımı her izlediğim film sonrasında blogumda paylaşıyorum henüz yeni ama yakın zamanda herhalde dolup taşacaktır.
    http://filmyorumu.tumblr.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 7 Ocak 2012; 15:35:26 >

• Shark Night. 5/10

• Goodbye Bafana

Güney Afrika'da apartayt rejimi uygulanmaktadır. Beyazlar siyahî insanları ikinci sınıf insan olarak görmekte, onların siyasî haklarına engel olmaktadırlar. Bunun için de onların direnişlerini tutuklamalarla sınırlandırmaya çalışmaktadırlar. Hatta siyahî insanlar kendi topraklarında terörist ilân edilmişlerdir. Bu direnişin lideri olan Nelson Mandela ile beyaz bir gardiyan olan James arasında gelişen dostane ilişki filme konu olmakta. Filmin eksik yanları olabilir hatta böyle bir konuyu daha iyi irdeleyebilirlerdi ama siyahlar ve beyazlar arasında empati kurmak üzerine giden film oldukça etkiliydi.

7.5/10

• quote:

Orijinalden alıntı: 8ball

benden 10 puan alır bu film arkadaşlar ailecek gidin izleyin pişman olmazsınız.

Film cidden güzel ailecek gittik çok etkileyici bir film çekinmeden gidin hem parada kazansın adamlar

8.5/10
  • The Crimson Rivers

8/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: diminishedtriad

Goodbye Bafana

/>

Güney Afrika'da apartayt rejimi uygulanmaktadır. Beyazlar siyahî insanları ikinci sınıf insan olarak görmekte, onların siyasî haklarına engel olmaktadırlar. Bunun için de onların direnişlerini tutuklamalarla sınırlandırmaya çalışmaktadırlar. Hatta siyahî insanlar kendi topraklarında terörist ilân edilmişlerdir. Bu direnişin lideri olan Nelson Mandela ile beyaz bir gardiyan olan James arasında gelişen dostane ilişki filme konu olmakta. Filmin eksik yanları olabilir hatta böyle bir konuyu daha iyi irdeleyebilirlerdi ama siyahlar ve beyazlar arasında empati kurmak üzerine giden film oldukça etkiliydi.

7.5/10

Mandela deyince Invictus geldi aklıma.

• biraz önce a beutiful mind(akıl oyunları) filmini izledim.İzlemeden önce çok araştırdım.Herkes çok beğenmiş övmüş filan ama boşa 2 saat 15 dk geçirdiğimi şu an anladım.Sözde dram filmi ama ufak bir üzülme hissine bile kapılmadım izlerken.Filmden hiçbir sonuç çıkaramadım.Boş bir filmdi.
    Kendimce puanlama yaparsam 5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am I Evil ? -- 7 Ocak 2012; 17:07:38 >

North by Northwest (1959)
    8,8/10

Baştan sona inanılmaz bir sürükleyici hikayesiyle ile izlenebilecek film. Olayların akışkanlığı, zaman zaman izleyiciyi ters köşe yapması çok hoşuma gitti. Eski film deyip geçmemek lazım. Zira ne varsa eski filmlerde var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: - AntaGoniST -

quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

WALL·E ~ Vol. İ (2008) 9.0/10

Senaryo muhteşemdi, bu kadar eğlenceli bir animasyon kesinlikle kaçmaz. Neredeyse hiç konuşma olmamasına rağmen o kadar güzel ki sormayın. Favori animasyonumdan biri..

Benim en sevdiğim.

Kesinlikle, bir kere konusu çok yaratıcı..

Bu animasyonu izleyecek varsa hiç kaçırmasın , süper gerçekten çok güzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tergen

Real Steel 7/10

Seninle aynı puanı veriyorum,
    7/10

9/10

İzlemeyen çok şey kaçırır. Nuri Bilge Ceyhan hakkında ne desek az.
  • bu arada şöyle sağlam bir dram filmi hüngür hüngür ağlatır cinsten önerebileceğiniz filmler varsa lütfen pm atın
  • quote:

Orijinalden alıntı: scylla_des

quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

8/10

Şimdiye kadar 1000 den fazla film izlemişimdir

Ama bu film benim için gelmiş geçmiş en iyi film.

Ne esaretin bedeli ne yeşil yol ne de alkatrazdan kaçış en iyi hapishane temalı filmdir ayrıca.

edit:Kitabı da çok güzeldir yalnız kitapla filmin aynı olmadığını belirtmek isterim kitabı daha uzun.Toplam 2 kitaptan oluşuyor ilki daha güzeldir.

Aynen benim için de öyle hocam.Çok film izledim ama bu kadar beğendiğim bu kadar beni etkileyen başka bir film yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: tunama

8/10 ( 106 inç lcd & 720p bluray )

real steel ( 5+1 logitech ses sistemi + 106 inç lcd + 720p bluray + patlamış mısır + çay + kek )

tavsiye etmek gerekmez sanırım herkes mutlaka izleyecektir...
    en çok resimdeki robotu tuttum...çocuk harikaydı...oscarda en iyi çocuk oyuncu ödülü varsa bu çocuğun olmalı...milleti gaza getirdiği sahne süperdi...

Bu film animasyon mu? Ayrıca, ironman tarzı bir film mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Am I Evil ?

biraz önce a beutiful mind(akıl oyunları) filmini izledim.İzlemeden önce çok araştırdım.Herkes çok beğenmiş övmüş filan ama boşa 2 saat 15 dk geçirdiğimi şu an anladım.Sözde dram filmi ama ufak bir üzülme hissine bile kapılmadım izlerken.Filmden hiçbir sonuç çıkaramadım.Boş bir filmdi.
    Kendimce puanlama yaparsam 5/10

Filme resmen hakaret etmişsin Filmin anlattığı olayın yaşanmış olması filmi çok güzel yapan etkenlerin arasında..

Daha sonra diğer Prof.lerin kalemlerini verme sahnesi, nobeli alması vs. filmde olan dram sahneleridir..

Hani bu filmdende bi sonuç çıkaramıyorsan hangi filmden neler çıkardın çok merak ediyorum

Pek üstüne yorum yapilacak bir film degil.Hugh jackman'in oyunculugu tartisilmaz fakat filmdeki cocugun performansi cok kötü.Cerezlik bir film, izlemek icin acele etmeyin.

6/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ARTiZ_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

WALL·E ~ Vol. İ (2008) 9.0/10

Senaryo muhteşemdi, bu kadar eğlenceli bir animasyon kesinlikle kaçmaz. Neredeyse hiç konuşma olmamasına rağmen o kadar güzel ki sormayın. Favori animasyonumdan biri..

Benim en sevdiğim.

Kesinlikle, bir kere konusu çok yaratıcı..

Bu animasyonu izleyecek varsa hiç kaçırmasın , süper gerçekten çok güzeldi.

müthiş gerçekten en sevdiğim animasyonlardan

Filmde aksiyon bol izlenebilir ama Jason Statham 10 yada 12 saniye rol almış filmin başında onuda kadroya yazmışlar komik olmuş
    8/10

imdb sayfası:http://www.imdb.com/title/tt0369339/

• Real Steel de biri diyor çocuk oscarlık oynamış biri diyor berbat; nasıl oynamışsa artık. Kendimiz izleyip görelim bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 22092210221122122213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.