Şimdi Ara

en sevdiginiz korku filmleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
2.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    the changeling
    evil dead
    texas chainsaw massacre(1974)
    the last house on the left
    cannibal holocaust
    halloween 1-2
    in the mouth of madness
    night of the living dead(1968)
    dawn of the dead(1978)
    day of the dead(1985)
    suspiria
    the driller killer
    invasion of the body snatchers
    politergeist
    duel
  • quote:

Orjinalden alıntı: nick_9602

son zamanlarda izlediğim 'onlar' filmi guzeldi ve ses efektinin fazla kullanılmamış olması çok iyiydi bence amerikalılar filme daha gerilim katsınlar diye ses efekti kullanıyo...onlar filmi gerçek hayattan alıtımı bilen varmı?filmin sonunda adam katilller ............. yerinde yakalanmış diyor.

Evet ONLAR(THEM) filmi gerçek hayatttan alıntıdır bu bence korkunun gerçekliğinide artırıyor .Kanald de verildi ...
  • Michael Myers ............... Son nokta derim.. 31 Ağustos ta Rob Zombie ile aramıza dönmesini heyecanla bekliyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: IMPARATORUS

Halloween serisi özellikle de yönetmen John carpenter'en çektikleri süperdir.
    O heryerdedir... O ölmez.... ve O yavaş adımlarla avına yaklaşır. Asla koşmaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kinglion

testere serisi
    garez serisi
    13. cuma
    hotel:)
    jason

13.cuma
  • çığlık 1
    freedy jason a karşı
    hostel 1
    tepenin gözleri 1
  • Shutter
  • bir sürü korku filmi ögrendim hepinize tşk arkadaşlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mens Rea

Shutter

+1
    Mükkemmel....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeFFreY.JeY -- 14 Ağustos 2007; 2:08:12 >
  • Tabii ki ''SE7EN''.. 7 Ölümcül Günah'ın bu kadar Felsefik işlendiği başka bir film izlemedim.. Sadece bu konu değil, bu tip ironilerle ilgilenen katilllerin bu şekilde işlendiği başka film görmedim, korku filmi olarak olmasa bile iyi bir film olarak izlenebilir..
  • garez 1 ve 2 baya korkunç geldi bana hatta 3 erkek 2 kız gitmiştik kızlar korkmadı biz erkekler korkup madara olmuştuk biraz
  • amerikan rüyası da iyidi bence iskelet anahtar da çok korku olmasa da izlenmeye değer mistik şeyler olduğu için hoş oluyor
  • bir de şu var mesela hostel gibi filmler bana hiç korkunç gelmiyor.. tepenin gözleri gibi. daha çok mistik ruhani şeyleri tavsiye edrim. halka bence en iyilerinden biriydi kurgu olarak da tabii amerikan versiyonu..
  • The Exorcist
    The Ring
    Skeletion Key
    Halloween
    13.Friday
  • http://www.youtube.com/watch?v=SyzarrKCtE0

film hakkında yapılan yorumlar pek iyi. İzlenmeli anladığım kadarıyla .Teşekkürler

quote:

Shutter

• quote:

Orjinalden alıntı: Ice Cube

http://www.youtube.com/watch?v=SyzarrKCtE0

film hakkında yapılan yorumlar pek iyi. İzlenmeli anladığım kadarıyla .Teşekkürler

quote:

Shutter

mutlaka izle dostum Gece olsun kulaklıkları tak ışığı söndur ve sesi en az 4/3 e kadar aç

• The Shining
    Olduren Oyun
  • the changeling
    suspiria
    zombi 2
    the howling
    the ring
  • korku filmlerini hiç sevmem..Birincisi bu tip filmlerin kamera arkaları genelde gülme krizleri içinde geçer.Adamlar güle oynaya çekmiş nesi var bunun korkulacak düşüncesi hakimdir.İkincisi ise bugüne kadar izlediğim korku filmlerinin neredeyse hepsi yaratıklar gibi fantastik öğeler içeren veyahut şeytanla ilgili falandır.Öyle olmayanlarda da filmin kalitesi zayıftır.Muhakkak iyi filmler vardır da ben pek rastlamadım.Ama çocukken izlerken korktuğum film Çocuk Oyunu idi.Robot çocuk asansörde önüne geleni gebertiyordu.Bu da söylediğim fantastik unsurlardan biri ama çocuk aklı almıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fth_21

saw serisini muhakkak izle.Gerçi saw bence bi korku filmi değil daha çok yasamın güzelliklerini öğreten yaşamayı sewdiren bir belgesel bence..bilmem haksızmıyım

haklısın
  • ring
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.