Şimdi Ara

En sessiz notebook hangisidir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yanlız Foobar ile harddisk üzerindeki 24 bit wav dosyalarını çalarken hiç ses çıkarmayacak (fan, vs.) bir diz üstü bilgisayar aramaktayım. Tek kriterim sessiz ve fiyatının uygun (<$700) olması. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• ses çıkarıyor arkadaşım mecburiyetten ama en sessizini bende merak ettim şimdi
  • test sonuçlarına göre cevap veren çıkarsa müthiş olur..
  • Hiç cevap gelmemiş, sanırım çok genel olması yüzünden, daha spesifik yaparsak örneğin MSI'in (AMD Semprom) ucuz laptopları var bunların ses durumu nasıldır?
  • NEC de fan sesini duyamazsınız. oldukça sessiz çalışıyor.ekran kalitesi fevkalede. incelemenizi öneririm. Ayrıca; ısınma diye bir olayı hissetmezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boncuk2004 -- 5 Temmuz 2008; 21:55:13 >
  • sayın boncuk2004, tavsiyeniz için teşekkür ederim. Nec'in en ucuz laptoplarına baktım, biri Intel celeron diğeri core 2 duo. aslında sormak istediğim bir soru da core 2 duo işlemcili laptoplar celeronlara göre daha mı sessiz?
  • Nec in 555 USD+KDV olanı C2D dur. ben maviden satınaldım.http://www.mavibilgisayar.com/ud/8629 ,makina çok sessiz çalışıyor,ısınma problemi yok,ekran çok kaliteli. (yalnız alınca 2GB RAM ve 250 GB HDD takınız tavsiye ederim.) C2D, celeron dan elbette üstün bir işlemcidir. Satınalmadan önce incelemenizi tavsiye ederim. gönül rahatlığı ile satınalabilirsiniz. ayrıca web denwww.ozel.com.tr den fiyatlara bir bakınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boncuk2004 -- 8 Temmuz 2008; 15:12:36 >

• TOSHIBA L40 14H şuan kullandığım ürün.. ilk kez böyle bişey gördüm sesmi oda nedir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.