Şimdi Ara

En sağLam taktiK!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar sizce en iyi taktik nedir?? isteyen kendi taktiğini buraya yazsın. ben yazıyorum . .

ilk ogame ye başladığımda filoyu hep kaçırıyodum. ama kaçırmama rağmen yinede filom defalarca patladı .. eminim sizinde başınıza gelmişdir :) ilk olarak sırf büyük nakliye gemileri yapın. eğer 8 tane sömürgeniz warsa 80 tane b.nakliye yapın . b.n lerle sömürgelerden mal alarak plazma tekniğini 7 yapmaya çalışın ve 7 olunca plazma geliyo. daha sonra b.nakliyeleri sömürgelerde dolandırın tüm madenleri alınca ana gezegene atın ve yarısını plazma diğer yarısıyla h.l yapın . . savunma 3500 komutaya dayandığında sömürgelerdeki kademeleri geliştirin.. kademeler şöyle olsun M:22 K:20 S:22 D:18 veya 19 .. arada bi komuta basacaksınız tabi :) komuta sayısıda yaklaşık 300 falan olcak arada bi basınca :) daha sonra gönül rahatlığıyla full komuta basabilirsinz :) benim sawunmam 5000 komutaya dayanıyodu ama hesap kapatıldı bi tane daha hesap vardı onuda sinirlenince sildim onda çok sağlam filo wardı diğerinde de sağlam sawunma wardı yani kısaca OGAME OVER! oldum .. dikkat édiN sizDe ogame over olMayın :)) ..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.