Şimdi Ara

En sağlam el blenderı hangisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşırı Sağlam yada endüstriyel el blenderı arıyorum. Kayınvalide nasıl kullanıyor bilmiyorum ama ayda bir bozuyor. Braun mq785 var biz neredeyse iki sene kullandık hamur dahi yaptık bozulmadı kayınvalide kullanmaya başlayınca direkt bozuldu.Alt disli sıyırdı. Garantiden gelene kadar idare etsin diye Sinbo aldım daha garantiden gelmeden üçüncü günde onu bozdu. Normal blender vardı onu çıkarttım aksamına haznenin tırnaklarını kırdı. Mq7 garantiden geldi bir hafta olmadı tekrar disli sıyırdı artı küçük haznenin kapağı da sıyırdı. Elektronik hiçbirşeyle arası yok kadının dayanmıyor birşey. Neyse özetle bozamayacağı sağlam bir blender istiyorum böyle her hafta canım sıkılacağına bir defa sıkılsın. Tefalin blendera falan baktım braun kadar sağlam değil. Fakir baktım yorumlar kötü. Philips baktım o da narin. Bozulmayacak sağlam birşey var mı önerebileceğiniz ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bosch önerdiler iş yerindeki bayan arkadaşlar 5senedir kullanan varmış. Braun a kıyasla daha fazla dayanır mı acaba?

• Arnica maestro.oldukça sağlam bir üründür.bulabilirseniz fakirin ithal modelleri var.oldukça pahalı ama ömürlük cihazlardır.
  • Teşekkür ederim. Almanya'dan dönen arkadaşlara bir sorayım olmadı onu. Üretim Almanya olan varsa onu aldırayım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.