Şimdi Ara

En profesyoneli bu 'ELGATO LIGHT STRIP' RGB White LED Aydınlatma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yayıncı aksesuarları ve donanımları ile tanınan Elgato, LED şerit aydınlatma işine de el attı. WIFI üzerinden bağlantı sağlayan set cep telefonunuz, tabletiniz ve bilgisayarınızla kontrol ediliyor

• Donanım Haberin sahibi olsam önce şu Burak Şolt denen adamı gözünün yaşına bakmadan anında kapı önüne koyardım :XD Hatta şu anda eminim nerede gereksiz, beş para etmez bir ürün varsa onun arayışı içerisindedir :)) Bulduğunda ise zerre kadar bilgisi olmadan övüp duracak yine çok gerekli bişeymiş gibi :XD Birkaç güne gelir yine sözde bir inceleme videosu şimdiden kahkahaya hazır olun :))))
  • Videoyu x2 hızda mı açtım diye kontrol ettim , bi yere mi yetişecektiniz videoyu çekerken?

TV nin arkasına koymuşsunuz ama nasıl ışık veriyor hiç anlaşılmıyor, hiç kendini gösterememiş orda led

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Tam iş çıkışında hemen şunu aradan çıkaralım gidelim dercesine bir inceleme. Yukarıdaki arkadaşta haklı ayrıca :)

• :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .BUTTERS STOTCH. -- 1 Nisan 2021; 23:36:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .BUTTERS STOTCH. kullanıcısına yanıt
    Donanım Haberin sahibi olsam önce şu Burak Şolt denen adamı gözünün yaşına bakmadan anında kapı önüne koyardım :XD Hatta şu anda eminim nerede gereksiz, beş para etmez bir ürün varsa onun arayışı içerisindedir :)) Bulduğunda ise zerre kadar bilgisi olmadan övüp duracak yine çok gerekli bişeymiş gibi :XD Birkaç güne gelir yine sözde bir inceleme videosu şimdiden kahkahaya hazır olun :))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 31 Mart 2021; 22:2:0 >
  • burak şolt banada itici geliyor eline veriyorlar reklamyazısını okuyup bana söylüyor eski adamlar gibi kendinden birşey katayım yok. adama soru sorarsın cevap vermek yok ilgi alaka yok.

• Hızlı olmuş olabilir ama verilmesi gereken tüm bilgi de verilmiş. Daha geniş zamanda ne anlatılacaktı ki led şerit işte.

Ürün kötüdür eleştirilir tamam. Video hızlı gelmiştir eleştirilir tamam. Sen gidiyorsun adama hakarete varan cümleler ediyorsun. Yok şu olsam kovarım yok iticisin vs. Ne boş adamlarsınız siz ya adamın sitesinde adamdan rahatsız oluyorsun.

Girme kardeşim o zaman seviyesiz youmlarınla da bizleri rahatsız etme. Çirkin yorum okumak zorunda değiliz bu ifade özgürlü değil.

•  

• App'i acaba hangi izinleri istiyor acaba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.