Şimdi Ara

en op hero nasus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • boyle bırsey yok 6 ya kadar ne kadar ezersen ez donmus yurek denen lanet esayyı aldıgında ısterse 0-5 olsun dive bıel atıyor bı w sı var lanet olsun yavaslatma bıtmesını bekelrken çay kouyoyrum lanet gıtsın boyle heroya nerf nerf nerf

• 900 canıyla kalıyor sonra.Zırh kasanın hakkından gerçek hasar gelir.
  • jungler yok mu oyunda? free kill işte pushluyorlar nasuslar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tonyukuk

jungler yok mu oyunda? free kill işte pushluyorlar nasuslar.

Benim bildiğim nasuslar kulenin birazcık ön kısmında dondurur stackine bakar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tonyukuk

jungler yok mu oyunda? free kill işte pushluyorlar nasuslar.

zzrot nerfü ne kadar etkilemiştir denemedim ama e max ap start nasus paramparça ediyor karşı takımı pushlayarak. jungle sürekli topta duruyor çünkü tek e ile minion dalgasını ittirebiliyor sonra gidiyor çalılara zzrot koyuyor, yakalamaya kalksan ikinci olarak W fullediği için ve ghost aldığı için birşey yapamıyorsun, jungle gank atmazsa dakika 10-15 civarı ikinci kulenin çalıya zzrot atmış oluyor. NA high eloda bir ay öncesine kadar push E max nasus free win di ben bile 10 win 0 lose ile oynuyordum yani nasusu bilmememe rağmen. oldu da gank atarsa jungle camp kurarsa oyun 1v2 ye dönüyor işler yine nasus için iyileşiyor. Full tank gittiği ve mr-armor buildi yaptığı için teamfightlarda yeni ultisi sayesinde çok tanklaşıyor. tam bir kanser yani. Stack nasusu jungle ganki ile durdurursun ama push nasusu hiçbirşey durduramıyor. 3-11 giden adam inhi kulesinin oraya zzrot atıp teamfightlara katılıyor ve gelen damage in büyük çoğunluğunu da tanklıyor, karşı adc ye w atması da cabası.

• Çöp + Leş

• En op olmasa da quasus şuan baya op durumd E max/2x doran ring/stormraider oynuyosun karşında hiç kimse direnemiyor base atmak zorunda kalıyor dönene kadarda kulesini veriyo tpsi yoksa ki bu 1v1 senaryosu junglerından falan yardım alırsan en geç 15dkda 3. kuleye dayanırsın toptan + camp yiyip geri düşsen bile e ile uzunca bi süre kuleni koruyabilirsin zten nasus divelaması öyle kolay değil.Karşı takımın top lanei tek başına kuleyi alamaz,karşı junglerın baya bi vakit harcaması lazım topa ki o adam topa bu kadar mesai harcadığında takımının birazcık kfası çalışıyorsa diğer lanelerden oyunu bitirirler nasus baya iyi durumda ama doğru şekilde oynarsanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ionia köylüsü -- 22 Ocak 2017; 20:15:15 >
  • galio al

• İkimizde full itemken Fiora'yla vsde çok rahat almıştım. O gün benim için bitti Nasus.

• quote:

Orijinalden alıntı: DürümYiyenSolucan

Çöp + Leş

Les + cöp

• Bir çok konuda söyledik, yine söylüyoruz. Bu sezon oyunun açık ara en dengesiz sezonu!
  • e max thunderlord op diyorlar idk
  • ben nasus aldığımda ormancı beni kamplıyor bot lane motor oluyor mid de aynı şekilde ayrık ittirme yapmayı düşünüyorsun ama aşağıda takım motor olmuş seni umursayan yok oyunu midden bitiyolar.yani takımda bişiler yapması lazım ki sen ayrık ittirmeni yapabileceksin
  • Q stack nasus tam bir çöp.
  • Adc oynadığımda çok enteresan damage atabiliyor, geçen gün jinx oynarken 1 q 1 de oto atak ile kesti beni. Aslında kaçabilirdim ama şaşkınlığıma öldüm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.