Şimdi Ara

en komik cs anınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adminlere not:Geyik amaçlı açılmıştır bunun benzeri bir konum silinmişti destekten geri getirdik bilginize

Konuya gelince:Cs 2D oynuyordum.Bi servera girdim.
    Sonra adminin biri beni vip yaptı.Nedenini sorduğumda başka bir serverda ona yardım etmişim (ben hatırlamıyorum ama bozuntuya vermedim)
    3 gün sonra oyunda bir bug oldu ve birden kendimi serverin hapisanesinde buldum
    Tabii suç benim üstüme kaldı ve vipliğim uçtu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• gülemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ay Adam kullanıcısına yanıt
    Gül demedim zaten hocam

• Gülmekten karnım ağrıdı Doğukan Bey lütfen bir daha böyle şeyler yapmayın.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en komik cs anınız

• Ay Adam kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: dogukans13524

Gül demedim zaten hocam

biliyorum, ben gülemedim işte

• Kaybedince rusun biri flütle Titanik çaldı böyle bir saykoluk ilk defa gördüm.

• Dust haritasında, pusu kurmuş birisinin üstüne atladım, yanımda arkadaş var makaraya alıyoruz derken. Kapıdan biri çıkıp tek atmıştı adama :(

• Maç kafa kafaya gidiyor her el. Oyun baya sıkı taktik maktik c4 ler son sn kuruluyor. Neyse oyun 15 14 öndeyiz T side. Awp oynuyorum. Ortadan karşıyı kesiyorum info toplamak için. 2 shorta yöneldi. Ben upper mid deyim. 2 kisi tunelden gitmis farketmedim. Neyse teki alttunelden indi mid kapi kosede bekliyor. Neyse alt tunel kapidan bizim adama dogru gelen silah ucu gördum awp yi flick yapip bi koydum çaat diye hs sesi geldi ama vurdugum bizim adammis. Mid kapinin hayatini kurtarmakti amacim

Eli verdik

15 15 bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: dogukans13524

Gül demedim zaten hocam

Papatya mı dedin?
  • Çok güldüm bahçeye diktiler.

• Cs go ilk başladığımda bi türk serverine girmiştim.tabii adamlar pro ben hiçbirşeyden anlamıyorum, B ye basıp silahlara falan bakıyorum işte adamlar mikrofondan bana sallıyo sen nasıl oynuyon ne beceriksizsin falan filan.

Neyse yerde bi awp buldum dust2 deki t baseden ct kapıya bakıyorum. Bi baktım havadan biri zıpladı bi ateş ettim adamı kapıya gömdüm herkes çıldırdı bağırıyor mikrofona HELALL OLSUN ALLAHHU EKBER kafayı yedi herkes bende ne oldu lan dedim kendi kendime bi baktım adamla teke tek kalmışız adamı öldürmüşüm o sayade kazanmışız

Bunun dışında adamlar önüme fırlayıp beni öldürünce anında bi irkilir fareyi kaldırıp yere vururdum korkudan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.