Şimdi Ara

en iyi yunan şarkıları (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
10
Favori
378.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuyu açan arkadaş sanırım slow yunan şarkısı arıyor.Buyursun yanında işaret olan şarkılar slow ve gayet iyi.

http://img28.imagevenue.com/img.php?image=53343_slow_greek_122_671lo.JPG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurercan -- 23 Mayıs 2008; 17:46:41 >
  • selam ben fatih ürek in inat şarkısının yunancasını arıyorum bilgisi olan var mı acaba sanırım valentine gibi bir şey diyordu ama emin degilim yardımınızı bekliyorum teşekkürler herkese iyi günler
  • Antonis Remos - to filaraki

Ömrümü yedi be ömrümü...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ARMIN

rüzgar milliyetçilerde son dönemde bayağı moda oldu

Bari müziğe karıştırmayın faşist duygularınızıDedemler muhacır olduğundan küçüklüğüm bu müzikleri dinlemekle geçti ama isimlerini bilmiyordum iyi oldu tavsiyeleriniz

• "Peggy Zina - Ena" dinlediğim çok hoşuma giden bir Yunan şarkısıdır.

Edit : Şahsımın konuyu dağıtan mahiyetlerde mesajlar yazması yazdığım, atalarımızın onlara kötü şeyler yaptığını düşünmediğim şeklinde düşüncemi belirten notumu sildirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebaa -- 14 Haziran 2008; 22:48:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Game Over

quote:

Orjinalden alıntı: nasuh

acaba yunanistanda en iyi türk şarkıları die topic varmıdır

Neden yokmudur?İbrahim kutluayı taşladılar mı orada?

sence işlerine gelmese taşlamazlarmı ?
  • ya arkadaşlar sürekli magazalarda duyduğum bir şarkı var "poris tamu rumuuuuuu poris tamu rumuuuu" gibilerinden bir şey söylüyor acaba bilenler var mı ? hafif hareketli bir şarkı, kadın söylüyor.
  • ya arkadaşlar buraya Costa lonita- ca la amsterdam'ı unutmuşsunuz müthiş bir şarkı
    bunun gibi hareketli clup şarkı arıyorum..bi clupda çalan bi şarkı arıyorum bi kadın söylüyodu baya hareketli bi şarkıydı bilen var mı acaba??
  • quote:

Orjinalden alıntı: cono001

selam ben fatih ürek in inat şarkısının yunancasını arıyorum bilgisi olan var mı acaba sanırım valentine gibi bir şey diyordu ama emin degilim yardımınızı bekliyorum teşekkürler herkese iyi günler

quote:

Orjinalden alıntı: drdr1

ya arkadaşlar sürekli magazalarda duyduğum bir şarkı var "poris tamu rumuuuuuu poris tamu rumuuuu" gibilerinden bir şey söylüyor acaba bilenler var mı ? hafif hareketli bir şarkı, kadın söylüyor.

Valla bu fatih ürek in bir parçası ama hangisi bilmiyorum.ayrıca içinde "poris tamu" tarzı bişeyler geçiyor.ama kadın söylemiyor sanırsam.
    Valantis-To Koritsaki Mou...

• bulgar ve yunan muzıklerı cok sevıyorum bırde TURKISH RAP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOXO -- 25 Haziran 2008; 11:20:41 >
  • Xristina_Koletsa-Ekth_Aisthish

Bende bu şarkıyı yeni buldum harika ya dinlemenizi tavsiye ederim
  • Antonis_Remos_-_Ma_den_ginete_Remix
    ve çok güzel bir parça daha
  • arkadaşlar bir şarkı var hani çarkıfelekte çalan nicos devamını bilmiorum bu adamın adı şarkının adı Opa Opa Opa
    link atacak olan var mı özelden veya buraya paylaşsa
  • Yunanlarda Eleni bizdeki Emine gibi

Eleni Caligopulu - Min Perimenis Pie
    Eleni Vitali - an m'agapouses ligo
    Eleni Vitali - Ena Palio Tragoudi
    Eleni Vitali - Mavra mou matia
    Eleni Vitali - Mia Gyneka Bori
    Eleni Vitali - Ta Kalitera Mas Hronia
    Eleni Vitali - To Dixti

Özellikle Eleni Vitalinin sesi çok güzel sıfır sese yakın. Yunan çingenesi diye hatırlıyorum. Bana Yunan müziğini sevdiren kişi
  • Uzun zamandır Yunan müziği dinleyeni olarak, birkaç isim önerebilirim..

1-Pasxalis Terzis
    2-Thanos Petrelis
    3-Giorgos Dalaras
    4-Vasilis Karas
    5-Glykeria
    6-Antonis Remos
    7-Anna Vissi
    8-Despina Vandi
    9-Eleftheria Arvanitaki
    10-Dimitris Mitropanos

Şarkı ismi yazmaya üşendim, ama en iyileri bunlardır.
  • kesinlikle Thale Na Se Do
  • Pashalis Terzis - De Me Katalaves Pote

Bir dinleyin çok güzel bir parça Bu yunan cengiz abisinin yani
    Pashalis Terzis in başka parçalarını albümlerini arıyorum .
    İlgilenen herkese çok teşekkürler.
  • mahsun kırmızıgül'ün dinle albümünde ybu şehir senden yana diye şarkı var onun da orijinal adı eleni yazıyor bestecisi stavrianos giorgos georgios. şarkının orijinal versiyonu bulsam güzel olacak. araştırıyorum yok.
  • arkadaşlar 2007 ylında yazın dinlemiştim içinde herro mero gibi bişyler geçiyodu acaba dinleyeniniz veya bileniniz varmı
  • ARKADAŞLAR RİCA EDİYORUM. YUNANCA MÜZİK ARŞİVLERİNİZİ UPLOAD LAYIP PAYLAŞALIM.BÖYLE TEK TEK UĞRAŞMAK UZUN İŞ YAPARSANIZ BÜYÜK SEVABA GİRERSİNİZ. AH AH EGEDE UZOYU YUDUMLAYIP ARKA FONDANDA HAFİF HAFİF YUNANCA MUAZZAM İYİ OLUYOR.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.