Şimdi Ara

en iyi yunan şarkıları (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
10
Favori
378.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son günlerde ezgisi çok hoşuma gitti melodi çok güzel slow fakat biraz hızlı ritimli yunan şarkısı ismini bir bilsem çok hoş.
  • Yuh yaa o kadar post var biride cıkıp o asıl yunanca denince akla gelen sarkıları söylememiş!

*Zorba The Greek ( sanatçı hep değişir bu onların has müzikleri cok kisi tarafından yorumlandı zaten söz yok sadece müzik )

*Sagapo ( kimin soyledigini hatırlayamıyorum cok versiyonu var eski olanı gercek sagapo yu indirin )

Ayrıca nedir bu yunan düşmanlıgı ya ben sahsen yunan kültürüne cok meraklıyımdır ve kesinlikle aramızda bi düsmanlık yok cok yunan arkadasım var. Enistem motorla yunanistana gitti. Turkleri yunanistandan cıkarma günü olmasına ragmen türk bayraklı motoruyla insanlarla yan yana gezdigini soyledi.( Bu bizim 30 agustos zafer bayramı gibi bisey yanlıs anlamayın )
  • yani son günlerde çok sık çalan şarkı bunlar mı?
  • SLM MILLET BEN YUNANISATNBDANIM VE ISMIM TOLGA.....
  • VASILIS KARAS DINLEYIN VE GORUN
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoonRose

saten çou türk ritimleri içeriyo orjinal gelmiyo bana sefmem hiç birini

slm ben yeniyim öncelikle hoş geldiim

ben türküm ve bu konuda da sağlamımdır...

yanlız moonrose arkadaşımızn msjına cvp vermek istiyorum, malesef yunan şarkıları tüğrk nameli diğil inan bana bizdeki bir çok özellikle günümüz pop şarkılarımızın müzikleri yunanlılara aittir...

yani serdar ortaç, seda sayan, demet akalın gibi ünlü popçularımız yunanlıların beğendikleri parçalarına söz yazıyorlar ve albümlerine koyuyorlar ben bunu duyunca şok olmuştum hep onlar bizden çalıyorlar sanmıştım...

birde erevizyonda kemençe kullanılarak birinci olmalarına ayaklandık

peki biz yarışmada ne yapıyoruz amerikalılara özeniyoruz kültürümüzle diğilde özentiliğimizle sahneye çıkıyoruz neden kabul görmek için...

sahip çıkılmayan kültüre sahip çıkarlar sonradan da yırtınmamız bir işe yaramaz...

• bu arada ben bodrumda yaşıyorum ve burada bulunan bir çok türk yunan göçmeni yani giritliler var ve onlardan duyduğum şarkılar süper...

bir kaset almıştım annemin arkadaşından o kaseti kaybedeli yıllar oluyor orta okulda ezberlemiştim şimdi o şarkıyı hala biliyorum ama ne şarkının adını nede söyleyenini biliyorum...

nasıl bulabilirim bu şarkıyı bana fikir verebilirimisnz?

ben yalan yanlış bildiğim kadarıyla sözlerini yazıyım ama müzik olmadıkça anlayabilmeniz güç olucak ... :(

meteli ossa gahgina agabübsama leriybob siii zaaa...

nş anlayan çıkar ve bilen duyanda

şimdiden teşekkürler

• paylaşımlar çok güzel arkadaşlar sağolun
  • arkadaşlar slm, serdar ortacın sölediği beni unut adlı parçanın yunan versiyonunu söleyen erkek kimdi? (bildiğim kadarıyla serdar ortaç yunan parçanın orjinalini türkçeye çevirmişti) tşkler şimdiden
  • DESPİNA VANDİ - TA LEFTA

DESPİNA VANDİ - THELO NA SE DO

BU İKİ ŞARKI GERCEKTEN COK MUKEMMEL KESİNLİKLE İNDİRİN PİŞMAN OLMAZSINIZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: oert

ya inanılmazsınız.... atalarınıza kim naapmış?
    biz yıllarca, asırlarca onların atalarına neler yapmışız.. sen aç da oku!!! bu konuyla ilgili hiç mi bir şey okumadın.

ayrıca diyelim ki atalarımıza "kötü şeyler" yapmışlar... nefret mi edelim onlardan? savaşalım mı? öldürelim mi? hasta mısınız siz ya?

offfffffffffff of! bıktım bu düşüncesiz tiplerden... birileri bu "nefret"ten, bu "kin"den, bu savaşlardan ceplerini dolduruyor....
    siz de alet oluyorsunuz... gıdım merakınız, gıdım aklınız olsa biraz araştırır, öyle inanırsınız.

vallahi bıktım artık! bu kadar cehalet ve bu kadar kendinden eminlik.... helal olsun!

anca ahkam kesin şu şöyle, bu böyle.. hiç mi utanma yok sizde!!!!

DAHA DÜZGÜN BİR DÜNYA İSTİYORUM BEN!

ve biliyorum ki benim gibi birileri daha var

EVET var mesela ben
    ya gercekten kulaktan dolma bilgilerle burda konusuluo hayır bide bası ark'lar ole bi konusuosunuz ki karsısına yunanlı cıksa direk çekip vurcakmış gibi

yapmayın arkadaslar bu kadar on yargılı olmayın yunan müziğini yada yunanları sevmiosanız bu topic'e mj yazmayın olsun bitsin biz burda müzik tavsiyesi

yapıoruz burası siyasi düşüncelerinizi yazacagınız bi konu degil ya bnm cocukluk ark'larım

ermeniydi vede inanırmısınız en cok turk arklarımdan hep daha yakın oldular kardesim gibi seviodum ama ne oldu sizin gibiler kacırdı onları bu ulkeden

şimdi hiç birisi yok madem bu ulkede ayrımcılık yapılcak o zman bu yunan olamaz bizim asıl düşmanımızın kürt'ler olması gerekir

biraz gözlerinizi açında çevrenize dikkatlice bakın

• quote:

Orjinalden alıntı: bartech

en iyi yunan şarkıları

en iyi yunan şarkıları

en iyi yunan şarkıları

en iyi yunan şarkıları

en iyi yunan şarkıları

en iyi yunan şarkıları

bilgisayarımdaki yunanca mp3 lerin %30 unun screenshot ı yunanca müzikle ilgili sorunuz olursa cevaplamaya çalışırım

ark'ım bu yunan muziği arşivini bi yere toptan winrar'liip upload yoluyla paylaşablirmisin ben acaip meraklıım yunan müziğine

• quote:

Orjinalden alıntı: herrero1344

quote:

Orjinalden alıntı: bartech

en iyi yunan şarkıları

en iyi yunan şarkıları

en iyi yunan şarkıları

en iyi yunan şarkıları

en iyi yunan şarkıları

en iyi yunan şarkıları

bilgisayarımdaki yunanca mp3 lerin %30 unun screenshot ı yunanca müzikle ilgili sorunuz olursa cevaplamaya çalışırım

ark'ım bu yunan muziği arşivini bi yere toptan winrar'liip upload yoluyla paylaşablirmisin ben acaip meraklıım yunan müziğine

Acayip güssel olur bunları upload erdersen. Şmdi tek tek ramak çok zahmetli. Büyük sevaba girersin.

• parca parca upload olsa bile cok iyi olur gercekten, boyle bi konuda yardımcı olursan sevinirim gercekten ... saygılar...
  • ya arkadaşlar ben makis xristodoylopylostan bosporissia adlı bi şarkıyı 1 aydr arıorum ama bulamadım bana yrdm edebilirmisinizi??????????
  • Yunan sanatçılarını pek dinlemem, new age hariç çünkü bu müzik türünde dünyaca ünlü sanatçılar çıkmıştır yunanistandan, bknz. Vangelis, Yanni, Chris Spheeris, Vasilis Saleas, Nicos

Ayrıca Eleni Karaindrou ilginizi çekebilir...
  • bi tane var yunan şarkısı olduğunu düşünüyorum böyle vde görüyorum arasıra fedon falan söylüyor tabak kırıyolar falan

dıtıtdıdı dıntare falan diye
  • bugün mehmet ali'nin programında(hayatta izlememde-zap yaparken gözüme takıldı) bir kız söylüyordu bir yunanca şarkı..gözüne takılan varmı acaba? ne o şarkının adı?
  • Arkadaşalr ben bi tane şarkı arıyorum Anna vissi call me die bi şarkı ama türkçesi varmış dediler bi bilginiz varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim by
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.