Şimdi Ara

EN İYİ YETKİLİ OLMAYAN RENAULT SERVİSİ HANGİSİ ? ANKARA (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
8
Favori
67.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hem HAMZA usta, hem Zafer usta hem de diğer arkadaşlar muhteşem insanlar kaliteli sohbet etmek için bile gelinir.
    Sanayi alemlerinde bu kadar temiz özenli çalışan mekan çok az.

Kurtay Oto ve ekibine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

İki üç tane usta illa amortisör değiştir demişti, Hamza ustam Bu seni en az 6 ay götürür dedi. 8 ay sonra sıkıntı çıkarttı.
    Ustanın ustalığı Tamiri nden anlaşılır ama asıl parça işçilik parası için sana olmadık masraf çıkartmamasından anlaşılır.

Şiddetle tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli donanımhaber kullanıcıları ;

otocase.com sistemini kullanarak Ankara'da ücretsiz olarak teklif alabilir. Gelen teklifleri değerlendirerek size en uygununu seçebilirsiniz.

Zamandan - Paradan ve Efordan tasarruf edersiniz.
  • kurtay otoya gittim yaklaşımlarından ve fiyatlarından memnun kalmadım, ustalıkları iyidir bilemem. ama burda yazılanların biçoğunun reklam oldugunu düşünüyorum.
  • Arkaslar bugun basima gelen bir olayi sizlerle paylasmak isterim. 2004 model megan 2 marka aracimin elektronik bi sorunuyla karsilastim. Bu olay bikac gune kadar uzun yola cikacagimdan dolayi sinir bozucu ve hayal kirikligi olmustu. Arkadasimin tavsiyesi uzerine kendimi sasmaz oto sanayide buldum. Gittigim bu renocu daha araca dogru duzgun bakmadan en az iki gun birakmam gerektigini soyledi hic bir sekilde ilgi alaka göremedim ve bi umursamaz hareketler.. Hemen ciktim ve baskabir renocu gorup girdim. Ordada ayni seyle karsilastim. Ve ciktim hemen capraz kosede bulunan renocuya girdim. "!dikkat!": usta denen sahsiyet bilgisayara baglayip bakti sonrasinda sorunu cozebilecegini ve aracimi birakmam gerektigini soyledi buraya kdr hersey normal. Ben sorunun ne oldugunu sordugumda karsimda kem kum edip sacma sapan sorunla alakasiz seyler soyledi fiyat ise 300tl gibi bimiktar soyledi kisaca kazikci...yolunacak kaz ariyolar kendilerine.. bunlarin uzerine dusunmeden bile ciktim. Sanayide moral cokuk sokak sokak adam akilli renocu arar oldum. Ve cok sukur 4.cu yerde dogru yeri buldum. Kurtay oto diye biryer ve girdim. Usta bilgisayara bagladi arizayi tespit edip duzgunce uygun bi dille sorunun kaynagini acikladi ve cuzi bir miktara kisa surede sorun giderildi. Ilgi alakaa on numara.
    Ustumden buyuk yuk kalkti kendilerine burdan tekrar tesekkurlerimi iletiyorum.
    Ayrica ihtiyac h@linde olan arkadaaslara dusunmeden gidin derim. Ben menun kaldim sizde memnun kalirsiniz insallh. Artik en ufak biseyde oradayım.

Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugun itibari ile artık Kianın özel servisiyiz.
    Bunun yanında hyundai markasınında özel servisiyiz.
    Yerimiz şaşmazın girişinde.
    Renault araclarda bakıyoruz
    0312 207 77 77
  • Uzun süredir servis olarak bende Kurtay oto yu tercih ediyorum ama paylaşımda bulunmamistim. Askeri personel olarak genel de çok sık yer değiştir digimizden güvenilir usta bulmakta sıkıntı çekerim. Ama sağolsun Hamza usta sayesinde bu dertten kurtuldum. Iciniz rahat olarak hiç çekinmeden her türlü arizanizda rahatlik ile servis den daha kaliteli ve daha ucuza hizmet alabilirsiniz. Bu gün çekiş erizasi sebebiyle gittiğimde arızanın çözümü için bir çok yöntem belirledi ve en ucuzundan ve en gerekli olandan başlayarak yapmaya başladı sadece yazılımı guncelleyerek beni 1000 tl masraftan kurtardı. Uzun lafın kısası en iyi özel yetkili Renault servisi. Bu arada bugün öğrendim aynı zamanda Oyak üyesi imiş. Herkese şiddetle tavsiye ederim ....

• clio 3 aracım var
    forum sitesinde savaş oto renaultun tavsiyelerini gördüm bilgilerine ulaştım ve çalışma ortamlarını merak ettim gittim
    savaş oto zafer ustaylaÖnce test yaptık aracı baktı , sonra her frende ötüp beni rahatsız eden ön diskleri balatalarla birlikte değiştirdi indirim vede taksit yaptı
    sonra genel bakımlarını , motor suyunu yağını klima kontrolü gibi basit şeyleri ücretsiz yaptı herkese kesinlikle öneririm ,zafer ustaya uğramadan ve fiyat almadan kesinlikle yetkili servise gitmeyin
  • savaş oto renaultu öneririm servis kalitsinde hizmet verip uygun fiyatlarda yapıyorlar ben memnunum renault kullanıcılarına tavsiye ederim savaş oto yuwww.savasotoservis.com
  • Arkadaslar bende iyi bi usta arayiskndaydim sagolsun forumdan bir akadasin yonlendirmesiyle şasmazta maisten ayrilma ümit ustaya aracimin agir bakimini yaptirdim
    Sadece reno ve dacia bakiyor.
    Titiz ve en ufak ayrintiya kadar ilgilenen bir usta.
    Ihtiyaci olana pm den bilgisini veririm.
    Yukardaki övülen ve övenlerin çogu çakma bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

Arkadaslar bende iyi bi usta arayiskndaydim sagolsun forumdan bir akadasin yonlendirmesiyle şasmazta maisten ayrilma ümit ustaya aracimin agir bakimini yaptirdim
    Sadece reno ve dacia bakiyor.
    Titiz ve en ufak ayrintiya kadar ilgilenen bir usta.
    Ihtiyaci olana pm den bilgisini veririm.
    Yukardaki övülen ve övenlerin çogu çakma bilginize.

Kendi adıma ben çakma değilim, Kurtay Oto da çakma değil, çakma işlere de ihtiyacı yok. Tanışmak isterseniz uygun bir günde uygun bir saatte sizi Hamza usta ile tanıştırayım isterseniz.

• dionysos1977 kullanıcısına yanıt
    Yok biliyorum.
    Ben yillar once ayni konuya deginmisim.
    Halen ayni fikirdeyim.
    Çakma yorumlar öneriler dolu...

• arkadaşlar ankaradayım 2010 megan 2 aldım özel renault servisi tavsiye eder misiniz acil bu cumartesi günü götürücem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anillord

arkadaşlar ankaradayım 2010 megan 2 aldım özel renault servisi tavsiye eder misiniz acil bu cumartesi günü götürücem

Altı üstü 2 sayfalık konu daha önce tavsiye olmuş mu diye bir oku da ondan sonra mesaj at be kardeş. Son 4 5 mesajı okusan göreceksin zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: dionysos1977

quote:

Orijinalden alıntı: Anillord

arkadaşlar ankaradayım 2010 megan 2 aldım özel renault servisi tavsiye eder misiniz acil bu cumartesi günü götürücem

Altı üstü 2 sayfalık konu daha önce tavsiye olmuş mu diye bir oku da ondan sonra mesaj at be kardeş. Son 4 5 mesajı okusan göreceksin zaten

kusura bakmada hani insan reklam felan deyince kafası karışıyor
  • Valla dun munur980 beye mesaj attim saolsun renot umit ustanin numarasini verdi normalde randevulu titiz calisan birisi bugun aradim yag ve filtreler icin gittim bakimlari yaptirdim tek tek inceledi ve en cok hosuma giden yani orjinal reno parcalari takiyor. Yag,filtreler,on balatalar,v kayisi degisimi yaptik ustamin eline saglik

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdi312

clio 3 aracım var
    forum sitesinde savaş oto renaultun tavsiyelerini gördüm bilgilerine ulaştım ve çalışma ortamlarını merak ettim gittim
    savaş oto zafer ustaylaÖnce test yaptık aracı baktı , sonra her frende ötüp beni rahatsız eden ön diskleri balatalarla birlikte değiştirdi indirim vede taksit yaptı
    sonra genel bakımlarını , motor suyunu yağını klima kontrolü gibi basit şeyleri ücretsiz yaptı herkese kesinlikle öneririm ,zafer ustaya uğramadan ve fiyat almadan kesinlikle yetkili servise gitmeyin

Biriniz 7, biriniz 3 mesaj... tüm mesajlar savaş oto köpürtmece...
  • sonsav S kullanıcısına yanıt
    Çakma ilanlar ve tavsiyeler dolmuş.

Renonuza iyi kaliteli ehil makul bi usta isterseniz.
    Pm.
    Lütfen.

• MEGANE 2 DIESEL ARACIM VAR 2007 MODEL ANKARADA YASIYORUM.

ARACIMDA SABAHLARI CALISTIRDIGIM DA EKSOZ DA SES GELIYOR ISINDIGINDA SES HAFIFLIYOR AMA DEVAM EDIYOR
    TIRILTI SESI SANKI BIR YERE DEGIYORMUS EKSOZ DA SES YAPIYORMUS GIBI
    BUGUN ARACIMI HAVAYA KALDIRDIM EKSOZU SES YAPARKEN ELIMLE ITTIM SES KESILDI ELIMI DEGINCE HAFIF ITTIRIP YADA KALDIRIN CA SES KESILIYOR ACABA SORUNU NE OLABILIR SIZCE

SIMDI DEN TESEKKUR EDERIM.

BIR DE ANKARADA EN GUVENILIR VE EN IYI USTA AYRICA PARA YONUNDEN AVANTAJLI USTA NEREDEDIR.
  • Bundan 2 hafta önce klimamdaki az soğutma şikayetim nedeniyle savaş otoya gittim. ustam araç 20.000 km'de klima galiba az soğutuyor bir bakar mısın dedim havalandırmadan gelen soğuk havanın derecesine bile bakılmadan klima gazı basmaya başladılar. yahu insan bir bakar klima gerçekten orjinal derecesinden az soğutuyorsa gaz basılır. Serviste böyle bir şikayette ellerindeki uzun derece ile havalandırma kanalının içinden ölçülüyor renault fluance için 11.derece

Bugün ise renault bakım kampanyasından yararlanmak için bakım fiyatı sordum indirimli haliyle en az 600 fiyat çıkarttılar ordan renault dakik'e gittim yağ (dizel partikül filtreli araçlar için 5w-30),yağ filtresi, hava filtresi için 470 tl dediler ve ayrıca renault kampanyada olduğu için cumaya kadar yer yok cuma günü ise zaten kampanya bitiyor zamlı fiyat geçerli.

Ondan sonra carrefourdaki speedy'e gittim sadece yağ (castrol) ve yağ filtresi için 270 dediler ne yapsam ne etsem diye düşünürken forumdan ismini duyduğum Kurtay oto aklıma geldi ve oraya gittim ve isminin hamza olduğunu öğrendiğim benimle ilgilenen kişiye yağ (Elf 5w-30 DPF'li araçlar için),yağ filtresi, hava filtresi hepsi orjinal olmak kaydıyla ne kadara yapacaklarını sordum ve 200 tl+6 taksit ödeyerek çıktım.

Arkadaşlar mesajım reklam olarak algılanmasın kendi yaşadığım olaydır. Bakıma gitmeden önce fiyat araştırın orjinal parça ile bakım yaptırmak istediğinizi söyleyin özellikle turbo dizel aracı olanlar yoksa aracınıza en ucuz yağı koyarlar.

• sonsav S kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Savaş Oto'dan uzak durmanızı öneririm. 2 yıl önce ilk Renault aracımı aldığımda internetten Savaş Oto'yu bulup gitmiştim. Başlangıçta ilgili gibi görünüyorlar ama işçilikleri oldukça kötü. Ustaları veya kalfaları Renault aracın parçalarını nasıl sökeceklerini bilmiyorlar. Ve yaptıkları işin arkasında durmuyorlar. Sorun düzelmediği halde tekrar gittiğinde o başka sorun deyip yeniden para almanın yollarını arıyorlar. Konu hakkında bilgi sahibi olmaya çalıştığında veya işleri yoğun olduğunda ilgi alaka ve davranışları değişiyor tabiki.
    Kalorifer fanı bozulmuş olan arabamın fanına bakım yapacağız diye söküp yaptırıp geri taktılar. Sökerken de klepenin ayarlarını falan bozdular. İşçilik + tamire 200 lira gibi bir para aldırlar. Bir sene geçmedi fan yine sustu. Elektrikçi Şenol ustaya gittim 150 TL sıfır kalorifer fanı +50 TL işçilik 200 TL ye yenisini taktırdım.
    İnternetteki google reklamlarına kanıpta böyle fason servislere gitmeyin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.