Şimdi Ara

en iyi vitamın hapı hangisi ??yardımmm edermisiniz... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
213.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kilo almak için en iyi takviye proteğin destekli doğal toz olan ve süte ya da meyvesuyuna karşıtırılan proteğin tozlarıdır. En iyi site bu konuda neosante dir. Güvenilir bir site ve en kısa zamanda adrese teslimdir. Linkihttp://www.neosante.com/23530/ tıkla daha ayrıntılı bilgiler bulabilirsin,yalnız alcağın ürünü baya bi bu sitede takip et çünkü ürünler kampanyaya girebiliyor ve daha fazla toz içeren kilo alma ve sağlıklı beslenme ürünlerini elde edebiliyorsun. Sabahları zinde kalkmayada birebir bu ürünler,korkma artık eczanelerde bile satılıyor bunlar,herhangi bir yan etkileri yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3RS!N

quote:

Orjinalden alıntı: blackndark

teşekkürler cevap için

Sporcuysan bir ara Universal Animal Pak i denemeni öneririm.

Dediginiz ürünü araştırdım güzel ve olumlu sonuçlar alanlar var. Peki doktor a danışmadan kullanabilirmiyiz bu vitamini yaşım 18 her hangi etkisi olurmu..
  • quote:

Orjinalden alıntı: WalkmaN

quote:

quote:

teşekkürler cevap için

Dediginiz ürünü araştırdım güzel ve olumlu sonuçlar alanlar var. Peki doktor a danışmadan kullanabilirmiyiz bu vitamini yaşım 18 her hangi etkisi olurmu..

o tür ağır destekleyicileri doktora sormadan kullanmamak en iyisi bence
  • Doktora baş vurmadan kullanabilicegimiz etkili bi multivitamin varmıdır acaba..
  • kesinlikle GNC urunlerini oneriyorum.
    uzun suredir GNC urunlerini kullanan biri olarak, kesinlikle oneriyorum.
    Ultra Mega MEN adi altinda multivitamin kompleksleri mevcut durumda, eger parasal anlamda sana cok dokunmayacaksa bu urunleri satin alabilirsin. en son 73 YTL civari birseydi ama, her ayin ilk 7 gunu satin alirsan, GoldCard sahiplerine %20 indirim yapiyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurtuncel

kesinlikle GNC urunlerini oneriyorum.
    uzun suredir GNC urunlerini kullanan biri olarak, kesinlikle oneriyorum.
    Ultra Mega MEN adi altinda multivitamin kompleksleri mevcut durumda, eger parasal anlamda sana cok dokunmayacaksa bu urunleri satin alabilirsin. en son 73 YTL civari birseydi ama, her ayin ilk 7 gunu satin alirsan, GoldCard sahiplerine %20 indirim yapiyorlar.

Maalesef katılmıyorum. Ben de uzun yıllardır bir çok markadan değişik ürünler kullanmış biri olarak aynı etken maddeyi içeren ürünlerin bile farklı markalarda farklı etkiye neden olduğunu gördüm ve de başka kullanıcılardan da duydum.

Yani alacağınız ürünün hangi markada daha iyi sonuçlar verdiğini ancak tecrübe etmiş kişilerden öğrenebilirsiniz.

Ben GNC de Solgarı da yıllardır aynı ( ürün ) etken maddelerinden kullandım ve bu ikisi arasında Solgar daha iyi diyebilirim.

Ama açıkcası türkiye de olmayan daha kaliteli ve fiyat performansı yüksek markalar ve ürünler var.Hele de one day / Centrum / supradyn gibi markaları bırakalı yıllar oldu.

Konu multi vitamin ise yeni keşfettiğim bir ürün var ama henüz kullanmadığım için ismini yazmayacağım. Zaten türkiyede de bulunmayan bir ürün. Ama açıkcası kullanıcı yorumlarını okudum ve "number one" bir ürün olarak nitelendirilmiş deneyimli kullanıcılar tarafından.

Türkiye de solgar Male Multiple tavsiye ederim.

• @koko69, nedir hocam o ürün?
  • quote:

Orjinalden alıntı: WalkmaN

quote:

quote:

teşekkürler cevap için

Amacın ne ? çünkü animal pak bir sporcu ürünüdür. Sporcu değilsen doktora başvurmadan da kullanabilirsin ama 120 ytllik bir idrarın olması hoşuna giderse tabii.

GNC dandik bir sosyete vitaminidir. Türkiyede solgardan iyisini bulamazsınız malesef yurt dışından getirecekseniz şu an piyasada en iyisi AST Multi-Pro 32X. Onunda abd fiyatı 40$civarı olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3RS!N -- 11 Ekim 2008; 22:53:56 >

• Evet spor cu degilim fiyatı daha önce kontrol etmiştim ama biraz daha düşündüm o kadar para biraz uçuk geldi bana.. Solgar a baktım ama türlü türlü ürünleri var normal bi kullanıcı olarak hangi ürün olur bi fikriniz öneriniz varmı..

Doktor la ugraşmak istemiyorum şimdiden teşekürler..
  • kesinlikle pharmaton diyorum insandaki uyuşuluk hissi 1 hafta kullandıktan sonra kalmıyor gerçekten ben inanmamıştım böyle olacağına ama deneyince gördüm gerçekten öyleymiş. fiyatıda 35 ytl civarında olması lazım.
  • Multıvıtamınlerde kullanılan hammaddenın dogal olmasına yada mumkun oldugu kadar dogal olmasına dıkkat edın, cunku sentetıklerde yanı cok ucuz urunlerde, kullanımdan alınan fayda kısa surede dusuyor ya da bıtıyor,.

tavsıye turkıye pıyasası ıcın :

Twınlab Daıly one
    Gnc Mega men
    Ultımate Daıly Complete Formula
  • Konuyu hortlatayım. Arkadaşlar daha çok soguk algınlığı gibi konularda yardımcı olcak vitamin önerisi istiyorum.
  • GNC Mega Men veya Solgar V2000 olması lazımdı onu kullanderim.
    İkisini de kullandım ikisi de kral urunlerdir fakat Solgar benim vücuduma fazla geliyor demir oranı yüzünden ağızda ve sidikte kokma yapıyor çok fena
  • Düzgün beslenme yeterlidir. Vitamin alımına ekstra ihtiyaç duyulan ender durumlar hariç vitamin hapları hemen hemen tamamen para tuzağıdır. Mesela vejetaryen iseniz B vitamini desteği gerekebilir gibi gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyouraku

Düzgün beslenme yeterlidir. Vitamin alımına ekstra ihtiyaç duyulan ender durumlar hariç vitamin hapları hemen hemen tamamen para tuzağıdır. Mesela vejetaryen iseniz B vitamini desteği gerekebilir gibi gibi.

Bu senin dediğin palavra hocam...
  • VITAMIN HAPLARI ZARARLI DIYE YIRTINIYOR DOKTORLAR
    SEBZE MEYVE EN GUZELI.
  • quote:

Orijinalden alıntı: advan

VITAMIN HAPLARI ZARARLI DIYE YIRTINIYOR DOKTORLAR
    SEBZE MEYVE EN GUZELI.

Şimdiki sebze meyveler çok yararlı sanki... Hocam düzenli kivi, portakal greyfurt vb. bağışıklık sistemini koruyan meyvalar yedim. Bu sene iki kere saoğuk algınlığı geçirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sungate

quote:

Orijinalden alıntı: advan

VITAMIN HAPLARI ZARARLI DIYE YIRTINIYOR DOKTORLAR
    SEBZE MEYVE EN GUZELI.

Şimdiki sebze meyveler çok yararlı sanki... Hocam düzenli kivi, portakal greyfurt vb. bağışıklık sistemini koruyan meyvalar yedim. Bu sene iki kere saoğuk algınlığı geçirdim.

peki bu ilaçları ne kadar süre kullanmalı mesela bana bir doktor 90 gün kullan birak demişti.

Twınlab Daıly one
    Gnc Mega men
    Ultımate Daıly Complete Formula
    solgar Male Multiple

bunlardan hangisi vücut için daha birde ilaçların %70 idrar yolu ile atılyormuş bu dogrumu yani vücutta katkısı çok azmış ?

• banada vitamin lazım mağazada çalışmaktayım ve eve bitkin bir halde geliyorum fiyatı sorun değil hap olur toz olur fark etmez vücudumu dinc tutsun yeterli yorulmiyim hemen
  • Vücudun günlük vitamin dengesini koruyan, ve sentetik olmayan en düzgün vitamin hapı hangisidir? solgar vm serisi demiş bir arkadaş, kullanan oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.