Teğmen
27 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 1)
Gönderileri
merhabalar,
samsung 2232gw modeli monitor sahibidim. analog girisini pc ile digital girisinide ps3 ile kullaniyorum. bu gunlerde digital modedan goruntu alamamaya basladim. ps3 mu bozuk diye baska bir monitorde denedim fakat calisiyordu. baglanti kablolarini degistirdim vs. vs. fakat bisey degismedi. monitorun digital modeunda sorun oldugunu dusunuyorum. daha once boyle bir sey yasayan oldu mu?
arkadaslar merhaba,

ps3 slim 250 gb sahibiyim. biraz once cihazi actigimda sadece siyah ekran karsiladi beni ve hicbi turlu baska bir goruntu alamadim. hizlica yaptigim arastirmalardan sonra boyle bir sorunun oldugunu gordum. bazi videolarda ardarda gelen 2 bip sesinden sonra sisteme restore yapip goruntuyu geri getirenler olmus. 2 bip sesindede goruntu gelmediyse harddiskte bir problem oldugunu ogrendim. bu durumu onceden yasayan var mi? sorun nedir ve nasil cozulur?
Sisteme aynı harddiski kullanarak win7 üzerine ubuntu 9.10 kurdum. şimdi windows ile başlatınca eski masaüstüm komple gitmiş masaüstünde hiçbir işlem yapamıyorum örneğin yeni klasör oluştur deyince masaüstünde görünmüyor. fakat c:\users\ dan girip Desktop klasörüne baktığımda desktop dosyalarımın orda olduğunu görüyorum. Tune up utilities ile computer, documents iconlarını getirmeyi denedim yine gelmediler. bomboş bir masa üstüne sahibm. sorunun ubuntu kurarken kurulu os üzerindeki documentsleri falan almasını istemiştim sanırım bi çeşit çakışma söz konusu. bunu nası düzeltebileceğimi bilen paylaşırsa sevinirim.
xboxta gears of war oynamak için 2 dvd yazdı arkadaş aldığı Verbatim Pearl White DVD+R DL 2.4X 8.5GB 240DK 25' li Cakebox dvdlerine ikisini de 2x le abgx ledikten sonra yazdırdı lg dvd writer ı var. onda ntsc premium var eski galiba hdmi çıkışı olmayanlardan bende imzamdaki xbox var ikisine de ırmak toysland de 1,6 fw attırdık.
problem aynı şekilde şartta yazılmış region free gears of war 1 onun xboxta çalışıyor benim xbox ya hiç görmüyo ya media dvd si olarak görüyor daha fazla dvd harcamadan bunun sebebi ne olabilir diye soralım dedik
bir fikri olan veya benzeri bir durum yaşamış olan varsa paylaşırsa sevinirim
teşekkürler
Selam arkadaslar.

Forumda biraz gezindim ama direkt yanit bulamadim. 2 tane sorum var.

1- Kingston Data Traveller (4GB) usb bellegim var. Bunu save dosyalari/updateler falan icin kullanabilirmiyim? Xbox a taktigimda tanimadi. Google'da arastirdim ama istedigim gibi bir yanit bulamadim.

2- Benim makinam Lite-On olarak geldi ve samsung surucu ile deistirilip firmware yuklendi. 2 Hafta kadar once bana su anda Live a baglanirsan buyuk ihtimal ban yersin cunku dvd rom surucun farkli dediler.
Benim Live a baglanmak istememin sebebi oyun oynamaktan ziyade butun updateleri falan kolayca yukleyebilmek. Bu konuda fikri olan var mi ?
bugün xfi ses kartı aldım ve mainboarda taktım biostan on board ses kartını disable edip pc yi açınca ekran kartının sanki tanıtılmamış gibi olduğunu gördüm aygıt yöneticisini açınca ekran kartında sorun olduğu görünüyor sorunda ise "Bu aygıt, kullanabileceği yeterli boş kaynak bulamıyor. (Kod 12)

Bu aygıtı kullanmak istiyorsanız bu sistemdeki diğer aygıtlardan birini devre dışı bırakmanız gerekecek" yaziyor sorun psudandır heralde deyip cd rom dvd rom bi tane harddisk ve floopynin güç kablolarını söktüm açım yeni aynı sorun. ses kartının slotunu değiştirdim yine aynı sorun eski driveri silip yeni bi driver tanıttım yine geçmedi. bu sorunu nasıl hallederbilirim?
yokmu ya buna bi çözüm gözünüzü seviyim
Hakkında
Forum İmzası:
PS3 Slim 250 GB, Samsung 232GW, Logitech Z5500, Samsung NC10
Apple iPhone 4, Apple MacBookPro: 15-inch: 2.66GHz, Intel Core i7, 4GB Memory, NVIDIA GeForce GT 330M with 512MB
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 252
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 9.254 (Bu ay: 24)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.