DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
en iyi vitamın hapı hangisi ??yardımmm edermisiniz...
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı
68
Cevap
0
Favori
190.587
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> en iyi vitamın hapı hangisi ??yardımmm edermisiniz...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      25 Mesaj
      12 Eylül 2008 19:07:56 Konu Sahibi
      yaw arkadaşlar futbol oyunuyorum ama eve gelince baygın bi şekilde yatıyorum zaten brazda zayfım sizce hangi vitamin ilacı iyi gelir.en iyi vtamin ilaçı hangisidir yardım ederseniz sevinirim

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      12 Eylül 2008 21:49:12
      Doktorlar genelde ''Apikobal'' adlı bir vitamin yazıyorlar ama elbette bu konuda bir doktor arkadaşımızın önerileri ve vitamini yazacak doktorun insiyatifi önem arzetmektedir.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Binbaşı
      1215 Mesaj
      12 Eylül 2008 22:32:25
      Apikobal multivitaminden ziyade Vitamin B1 B6 B12 kombinasyonudur. En iyi multi vitamin Solgar male multiple ve VM serisidir ve vitamin ilaç değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3RS!N -- 25 Kasım 2008; 14:46:50 >
      |
      |

• 12 Eylül 2008 23:20:31
      abim doktor.bana kullandırttığı 'one a day women's'.ben çok memnunum.
      tabi sen women kullanmayacaksınone a day maximum ya da one a day men's alabilirsin.

• Binbaşı
      1215 Mesaj
      12 Eylül 2008 23:23:51
      One a day kadar rezil bir başka multivitamin yok piyasada. Üzerinde yazdığı değerler ile alakası yok.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      13 Eylül 2008 00:09:11
      one a day maximum kullanmıştım bana ağır gelmişti midemi bulandırdı doktor tavsiyesiyle solgar kullanmaya başladım tavsiye edebilirm onu
      |
      |

• 13 Eylül 2008 00:15:45
      quote:

Orjinalden alıntı: 3RS!N

One a day kadar rezil bir başka multivitamin yok piyasada. Üzerinde yazdığı değerler ile alakası yok.

doktor musun?
      her bünye aynı ilaca aynı yanıtı vermez.vitaminde dahil..

Edit: Relusion
      |
      |

• Yarbay
      2738 Mesaj
      13 Eylül 2008 00:47:07
      Pharmaton
      |
      |

I'm Gonna Make Him an Offer He Can't Refuse.
    • Binbaşı
      1215 Mesaj
      13 Eylül 2008 10:29:03
      quote:

Orjinalden alıntı: _sude_

Alıntıları Göster

doktor musun?
      her bünye aynı ilaca aynı yanıtı vermez.vitaminde dahil..

Hayır öğretmenim, 19 yıllık sporcuyum. Bu konularda doktorlardan daha fazlasını bilirim. One a day reklamı iyi yapılmış kutusu cafcaflanmış represantı bol ve ekonomik, bunun yanında da dandik bir multi vitamindir. Kutu üzerinde yazan günlük ihityaçtan neredeyse %20 daha az doz içerir. Multivitaminin de bünye ile alakası yoktur herkes te aynı sonucu verir tek farkı meyve ve sebze tüketen birinin daha az ihtiyacı olacak ve fazlasını idrar yolu ile atacaktır. Ben Türkiyeden almam , çok mecbursam da en ülkemizde bulunacak en iyi vitamin Solgar VM serisi alırım.
      |
      |

• Er
      12 Mesaj
      13 Eylül 2008 11:18:01
      quote:

Alıntıları Göster

Hayır öğretmenim, 19 yıllık sporcuyum. Bu konularda doktorlardan daha fazlasını bilirim. One a day reklamı iyi yapılmış kutusu cafcaflanmış represantı bol ve ekonomik, bunun yanında da dandik bir multi vitamindir. Kutu üzerinde yazan günlük ihityaçtan neredeyse %20 daha az doz içerir. Multivitaminin de bünye ile alakası yoktur herkes te aynı sonucu verir tek farkı meyve ve sebze tüketen birinin daha az ihtiyacı olacak ve fazlasını idrar yolu ile atacaktır. Ben Türkiyeden almam , çok mecbursam da en ülkemizde bulunacak en iyi vitamin Solgar VM serisi alırım.

Katılıyorum one day maximum bi işe yaramaz. bende bi eczanede reklamını görüp yanılığ almıştım. Hiç bi işe yaramamıştı. Daha sonra doktoruma sordum boşuna kullandığımı one day'in bi etkisi olmacağını söledi.
      |
      |

• Onbaşı
      25 Mesaj
      13 Eylül 2008 23:28:30 Konu Sahibi
      arkadaşlar çok teşekkür ederim haerkese fikirlerinizi paylaştığınız içiin...
      |
      |

• Çavuş
      59 Mesaj
      29 Eylül 2008 18:58:17
      arkadaşım peki ben internetten yurt dışından getirtmeyi düşünüyorum bana hangi markanın hangi ürününü tavsiye edersin? cevaplarsan sevinirim?
      |
      |

• Binbaşı
      1215 Mesaj
      29 Eylül 2008 19:25:30
      AST Multi-Pro 32X
      |
      |

• Çavuş
      59 Mesaj
      29 Eylül 2008 19:49:25
      teşekkürler cevap için
      |
      |

• Binbaşı
      1215 Mesaj
      01 Ekim 2008 22:38:22
      quote:

Orjinalden alıntı: blackndark

teşekkürler cevap için

Sporcuysan bir ara Universal Animal Pak i denemeni öneririm.
      |
      |

• Yüzbaşı
      328 Mesaj
      03 Ekim 2008 15:18:19
      quote:

Apikobal multivitaminden ziyade Vitamin B1 B6 B12 kombinasyonudur. En iyi multi vitamin Solgar VM serisidir ve vitamin ilaç değildir.

en doğrusu bence...
      |
      |

*Eğer başkalarını aşağı görmeseydik başkalarının yüksekten bakmalarından yakınmazdık.
      *Hiç bir zaman çıktığın kapıyı hızla çarpma, geri dönmek isteyebilirsin.
      *Açlıktan ölmek üzere olan bir köpeği kurtarınız, sizi ısırmayacaktır. İnsan ile köpek arasındaki başlıca fark budur.
      *Hayat yokuşunu tırmanırken rastladığımız kimselere iyi davranalım, çünkü inişte yine onlara rastlayacağız.
      *Kalp denize benzer; fırtınaları, sakin zamanları ve taşkınlıkları vardır, bazen de derinliklerinde değerli bir inci gizlidir.
      *Akıllı insanlar istedikleri şeyi öğrenirler, orta insanlar başkalarının gerekli gördüğü şeyi öğrenirler.
      *Life shows what is what in deed...
    • Onbaşı
      18 Mesaj
      04 Ekim 2008 01:23:22
      animal pak multi pro dan kat kat güçlüdür.sportpharma multi-v de iyi alternatiflerdendir.
      |
      |

• Teğmen
      220 Mesaj
      04 Ekim 2008 03:27:17
      kesinlikle pharmaton ilk bi hafta anlamıcaksınız ama sonra insanı dinç tutuyo we girp nezleye karşı güvnde tutuo
      oks sınavına hazırlanırken 1 yıl içtiğim hap biraz pahalıdır 30-35 ytl bişi
      |
      |

• Er
      7 Mesaj
      04 Ekim 2008 23:06:05
      Arkadaşlar kilo alma için hangi ilacı tavsiye edersiniz.Acil kilo almam lasım
      |
      |

• Uzman Mobil
      6576 Mesaj
      05 Ekim 2008 03:11:57
      çok yoğun ve yorgun olabileceğin günlerde pharmaton al derim... çok işe yarıyo ..eve geldiğin zaman bitkin olmuyosun...
      |
      |

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,568
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.