Şimdi Ara

En iyi Samsung tablet hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
11.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben tablet almaya karar verdim.Ve tercihimi Samsung dan yapmayı planlıyorum.Ve şu aralar birikmişim var onla en iyi tableti almayı planlıyorum.önerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• samsung adı altında note 10.1 var ancak Nexus 10 u öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: Linkmaster

samsung adı altında note 10.1 var ancak Nexus 10 u öneririm

Hocam özelliklerini ve size göre artıları veya eksiklerini söyler misiniz

• Donanımsal olarak nexus 10 çok önde
    Yazılımsal olarak Google ın desteği var en son güncellemeleri ilk alıcak
    Ekranı çok daha iyi Note 10.1 in ekranı 10' için düşük çözünürlüklü pikseller sayılabiliyor
    Şuan satışta değil ancak yakında gelir
    http://www.google.com/nexus/10/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Linkmaster -- 12 Kasım 2012; 21:49:48 >
  • quote:

Donanımsal olarak nexus 10 çok önde
    Ekranı çok daha iyi Note 10.1 in ekranı 10' için düşük çözünürlüklü pikseller sayılabiliyor

Hocam yani siz bana nexsus 10 u öneriyorsunuz.Peki fiyat ile ilgili bir bilgi var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: lukolde

quote:

Hocam yani siz bana nexsus 10 u öneriyorsunuz.Peki fiyat ile ilgili bir bilgi var mı

400$ yurtdış ıancak Türkiye fiyatı Note10.1 i geçmez.
    Not: Nexus 10 uda Samsung üretiyor.

• quote:

quote:

quote:

400$ yurtdış ıancak Türkiye fiyatı Note10.1 i geçmez.
    Not: Nexus 10 uda Samsung üretiyor.

Tamam hocam cevaplarınız için teşekkür ederim.nexsus 10 çıkar çıkmaz almaya çalışacağım

• Bence Samsung Ativ leri de bekle. Ben Samsung note 10.1 deki kalemi ve kullanımını çok beğendim çok işe yarayabilir. Nexus 10 u da Samsung ürettiğinden onda da kalem olur demiştim ama yok. En azından w8 li Samsung ları da görmek lazım diye düşünuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eser123

Bence Samsung Ativ leri de bekle. Ben Samsung note 10.1 deki kalemi ve kullanımını çok beğendim çok işe yarayabilir. Nexus 10 u da Samsung ürettiğinden onda da kalem olur demiştim ama yok. En azından w8 li Samsung ları da görmek lazım diye düşünuyorum

Hocam neden bilmiyorum ama w8 e sıcak bakmıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eser123

Bence Samsung Ativ leri de bekle. Ben Samsung note 10.1 deki kalemi ve kullanımını çok beğendim çok işe yarayabilir. Nexus 10 u da Samsung ürettiğinden onda da kalem olur demiştim ama yok. En azından w8 li Samsung ları da görmek lazım diye düşünuyorum

Hocam neden bilmiyorum ama w8 e sıcak bakmıyorum

Haklısın bende sıcak bakmıyorum. Ancak en azından bir piyasaya düşsün, inceleyelim, belki Microsoft zannetmesemde süper bir şey çıkarmıştır. En azından iki işletim sisteminide ortaya koyup öyle karar vermek lazım. Dah önce başıma geldi tüh aceleci davranmasaydım keşke bekleseydim dediğim oldu. Hemen Galaxy Note 10.1 alasım var ama keşke w8 bekleseydim dememek için biraz daha kasıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekitapekitapekitap

quote:

Ben tablet almaya karar verdim.Ve tercihimi Samsung dan yapmayı planlıyorum.Ve şu aralar birikmişim var onla en iyi tableti almayı planlıyorum.önerilerinizi bekliyorum

Tercihin niye Samsung? İpad alsana. Bir de eğer ben deliyim ipad almayacağım diyorsan ipadden sonraki en iyi tableti öneririm:

SONY XPERİA TABLET S!

Delimiyim ben ipad alcam.Ayrıca o dediğiniz tabletede bakayım

• hocam samsung a o kadar para verme benim cihaz arızalandı 2 ay oldu servise vereli daha gelicek.. benim araştırdığım bir tablet var ..özellikleri mükemmel..general mobile e-tab 4g 32 gb fiyatı 900 tl ... özellikleri 4 çekirdek 1.5 ghz işlemcili multitouch özelikli arkacam 8 mp ön cam 2 mp ..bluetooth 10.1 inc ekran bütün oyunları rahatlıkla oynarsın telpa garantili bir cihazdır .. üreticisi istanbuldadır... benim uzun zamandan beri araştırdığım cihaz olduğu için sana öneriyorum.. kendimde bu cihazı yakın zamanda alıcam..
  • ı pad miş samsungmuş markaya para vermeyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

ı pad miş samsungmuş markaya para vermeyin...

O asya tabletlerini kastediyorsun galiba.Bir ara dark evo pad baktım ama tercihimi samsung dan yana kullanmak istiyorum

• siz general mobile e-tab 4g hakkında ne düşünüyorsunuz linki veriyorum düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim sizce olumlu veya olumsuz yönleri nelerdir.
    http://www.teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=E-TAB-4G-32GB almayı düşünüyorum özelliklerine göre fiyatı iyi emsalleri 1300 tl civarında satılıyor .. teşekkür ederim şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

siz general mobile e-tab 4g hakkında ne düşünüyorsunuz linki veriyorum düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim sizce olumlu veya olumsuz yönleri nelerdir.
    http://www.teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=E-TAB-4G-32GB almayı düşünüyorum özelliklerine göre fiyatı iyi emsalleri 1300 tl civarında satılıyor .. teşekkür ederim şimdiden

Ben olumlu bakmadım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben tablet almaya karar verdim.Ve tercihimi Samsung dan yapmayı planlıyorum.Ve şu aralar birikmişim var onla en iyi tableti almayı planlıyorum.önerilerinizi bekliyorum

Tercihin niye Samsung? İpad alsana. Bir de eğer ben deliyim ipad almayacağım diyorsan ipadden sonraki en iyi tableti öneririm:

SONY XPERİA TABLET S!

Delimiyim ben ipad alcam.Ayrıca o dediğiniz tabletede bakayım

Neden İpad almıyorsunuz?

Android kullanıcısıyım telefonda.Bir ara iphone 3g edinmiştim.Sonra android işletimli bir telefona geçtim.Yani android daha kullanışlı ve güzel bence.

• peki neden olumlu bakmadınız .. bu paraya daha iyi ne alınabilir ..neler alınır size göre...laptop , pc vs
  • Dostum neye ihtiyacın varsa o alnır. Ben şantiyelerde laptop acamadığımdan tablet istedim. Samsung istememin nedenide spen özelliği. Şantiyede çektiğim fotografların üstüne ölçüleri spen ile yazıp direk atölyeye mail atmak çok yararlı olabilir. Ayrica raporları klavye kullanmadan spen ile yazmak daha kolay gibi gözüküyor. Spen için Samsung a 1.500 TL verilir mi diye sorarsan. Ben vermeyi planlıyorum. Ancak tabletten beklediğin internet ve film olsaydı o parayı kesinlikle vermezdim. Bu arada eşimde New İpad var onuda sık sık kullanıyorum ama kalemle istediklerimi kesinlikle yapamıyorum.
  • quote:

quote:

SONY XPERİA TABLET S!

Apple almayanlar deli mi oluyor? kendi tercihine göre istediğini alabilir.
    Tablet S, ipad den sonraki en iyi tablet değil hem donanım olarak hem yazılımsal destek olarak Nexus 10 almak çok daha mantıklı.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.