Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (633. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EKİM YAPTIRAN ARKADAŞ VAR YAZMISIM ORDA YAZDIĞIM CÜMLE EKİM YAPTIRAN ARKADAŞ VARSA DEMEK İSTEDİM YANLIS OLMASIN :)
  • BİRDE ARKADAŞLAR ANKARADA ÖNERDİĞİNİZ BAŞARILI SONUÇLAR SAĞLAYAN EKİM YERİ DOKTOR İSMİ VAR MI ACABA.EĞER BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM
  • Resimleri gorunce korktum . Kanli baya . Bu arada ben samsunda oturuyorum . İstanbula gidersem nasil olacak barinma , gidis gelis ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tzadkiel

quote:

Orijinalden alıntı: parcelius

TEKRARDAN YAZIYORUM BİLGİ VERİRSENİZ EĞER SEVİNİRİM

herkese merhabalar konuya ilk msjım bende sizlerdenim :) uzun süredir bende saç ekim konusunda araştırma yapıyordum ankarada oturmaktayım.Forumu basından sonuna kadar okumak gerçekten günler alır gibi :) belli sayfalara baktıgımda ha şu doktor iyi diyip başka sayfaya geçtiğimde o doktor kötüymüş diyorum :) sorum şu olcak ankarada şu doktor gerçekten iyi dediğiniz yer var mı ? Birde Ankarada DR.GÖKAY GÖĞEN duydunuz mu ekimleri nasıl ? TEŞEKKÜRLER

Bende Ank deyim..Aynen dedigin gibi biri icin begenilen,digeri icin begenilmiyor.Bu da pek anormal bir durum sayilmaz acikcasi...Herkesde tek tip sac dokulmesi yok.Bahsettigin doktor ismini duymadim gormedim..

Serdar gorkem oneririm ektirmesenizde randevu akin gidip gorusun
    Yer hastane alim yapan doktor konuyla ilgili makaleleri cevirileri yani ben anlatmayim ektirin demiyorum gorusun sagdece yarin 4 de gidin yada cumartesi
    Adim ismail beni de soyleyin bak ekim oncesi resmim de var di gostersin ben son halimi yukluyorum 8. Gunum

en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakabo_06

quote:

Orijinalden alıntı: tzadkiel

quote:

TEKRARDAN YAZIYORUM BİLGİ VERİRSENİZ EĞER SEVİNİRİM

herkese merhabalar konuya ilk msjım bende sizlerdenim :) uzun süredir bende saç ekim konusunda araştırma yapıyordum ankarada oturmaktayım.Forumu basından sonuna kadar okumak gerçekten günler alır gibi :) belli sayfalara baktıgımda ha şu doktor iyi diyip başka sayfaya geçtiğimde o doktor kötüymüş diyorum :) sorum şu olcak ankarada şu doktor gerçekten iyi dediğiniz yer var mı ? Birde Ankarada DR.GÖKAY GÖĞEN duydunuz mu ekimleri nasıl ? TEŞEKKÜRLER

Bende Ank deyim..Aynen dedigin gibi biri icin begenilen,digeri icin begenilmiyor.Bu da pek anormal bir durum sayilmaz acikcasi...Herkesde tek tip sac dokulmesi yok.Bahsettigin doktor ismini duymadim gormedim..

Serdar gorkem oneririm ektirmesenizde randevu akin gidip gorusun
    Yer hastane alim yapan doktor konuyla ilgili makaleleri cevirileri yani ben anlatmayim ektirin demiyorum gorusun sagdece yarin 4 de gidin yada cumartesi
    Adim ismail beni de soyleyin bak ekim oncesi resmim de var di gostersin ben son halimi yukluyorum 8. Gunum

en iyi saç ekim merkezi neresidir

Serdar hocaya bende gitmeyi çok düşündümde vazgeçtim...yarın bi gaz gelirse bana randevu için ararım...zaten müsait olduğum zaman haftasonları oluyor...senin kafa iyi gözüküyor
  • Şok dökülme sonrası benim kafa patates olacak ya.

Mevcut saçlar zaten çok azdı bu ekim sırasında da kökler biraz zarar görüyomuş
    eski saç kökleri belli bir zaman sonra topluyomuş kendini.
    ekilenlerin %80 ni dökülmesi yetmezmiş gibi eski saçlarda incecik duracak.

şu 3..4 ay su gibi geçse bari.
  • arkadaslar yarın sabah ekım yaptırıyorum cok heycanlıyım ınşallah herkezın ıstedıgı gıbı olur ısmaıl bey bu arada guzel gozukuyor masallah bıkac tavsıye alıcam sızden yatarken fılan nasıl yattınız su havluyu rulo yaparak fılan dıyolar o sekıldemı malum benzer yere yaptırcaz o kırmızılık olcak sanırım bendede ılacları fılan nasıl kullandınız
  • jakabo_06 ekim başarılı gözüküyor.prp filan yapıyolar mı acaba orda ? seyreklik var gittiğim yerler farklı şeyler söyledi hep saç olduğu için ekim yaparız ama diğer saçlar zarar görecektir onun için tavsiye etmiyorum dedi.bazı yerlerde gel kesin ekeri kım doğru kım yalan anlaşılmıyo yani bu işte :) jakabo_06 birde kaç gref ekildi hangi bölgeleri teşekkürler bilgin için
  • Saç ekiminden sonra bence havlu filan değilde seyehat yastıkları çok daha iyi olacaktır aklınızda bulunsun arkadaşlar
  • ARKADAŞLAR BİDE DEDİĞİM DR.GÖKAY GÖĞENİN FACEDE Bİ SAYFASINI VARMIS ONU BULDUM.EKİMLER HAKKINDA NE DİYORSUNUZ BAŞARLI GİBİ DURUYOR SİZLER DAHA BİLGİLİSİNİZ NASIL SİZCE.FORUMDA BEN BU DOKTORA YAPTIRDIM DİYE BİRİ ÇIKSA ÇOK DAHA İYİ OLACAK TABİ AMA.ANKARADA PEK FAZLA BU İŞİ YAPAN YOK DR YOK GİBİ.

https://www.facebook.com/groups/122500197792098/?ref=ts&fref=ts
  • quote:

ARKADAŞLAR BİDE DEDİĞİM DR.GÖKAY GÖĞENİN FACEDE Bİ SAYFASINI VARMIS ONU BULDUM.EKİMLER HAKKINDA NE DİYORSUNUZ BAŞARLI GİBİ DURUYOR SİZLER DAHA BİLGİLİSİNİZ NASIL SİZCE.FORUMDA BEN BU DOKTORA YAPTIRDIM DİYE BİRİ ÇIKSA ÇOK DAHA İYİ OLACAK TABİ AMA.ANKARADA PEK FAZLA BU İŞİ YAPAN YOK DR YOK GİBİ.

bu fotoğraflar istanbul esteticanın fotoğrafları..birinci ihtimal bu arkadaş ayşegül hanımın yanından ayrılmış olabilir..eğer öyleyse hemşirenin altında doktor çalışmayacağını düşünürsek ikinci ihtimali düşünüyorum..başkasının fotoğraflarını izinsiz şekilde kullanıyor olabilir..kıllandım şimdi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayakustu

quote:

ARKADAŞLAR BİDE DEDİĞİM DR.GÖKAY GÖĞENİN FACEDE Bİ SAYFASINI VARMIS ONU BULDUM.EKİMLER HAKKINDA NE DİYORSUNUZ BAŞARLI GİBİ DURUYOR SİZLER DAHA BİLGİLİSİNİZ NASIL SİZCE.FORUMDA BEN BU DOKTORA YAPTIRDIM DİYE BİRİ ÇIKSA ÇOK DAHA İYİ OLACAK TABİ AMA.ANKARADA PEK FAZLA BU İŞİ YAPAN YOK DR YOK GİBİ.

bu fotoğraflar istanbul esteticanın fotoğrafları..birinci ihtimal bu arkadaş ayşegül hanımın yanından ayrılmış olabilir..eğer öyleyse hemşirenin altında doktor çalışmayacağını düşünürsek ikinci ihtimali düşünüyorum..başkasının fotoğraflarını izinsiz şekilde kullanıyor olabilir..kıllandım şimdi..

bu kişi ayşegül hanımın yanından ayrılmışsa doktor değildir..çok şüphe uyandırıcı bir durum
  • valla suan bende kıllandım acıkcası hep kendı ekimleri olduğu söyledi.hatane ortamında yapılması beni cezbetti acıkcası akropol hastanesinde bu doktor.vede tunalıda yeri var mış şuan kafam karıştı gerçekten :S dediğiniz doktoru arayıp soracam yarın bu bu hocayı :S
  • şuan gerçekten şaşkınım baya güven vermişti gittğim onca yerden sonra. bedirhan gökce ve o kız bülente filan hep ben ektim demişti.fotograflarınıda göstermişti zaten şuan şüpe uyandı bende gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayakustu

quote:

... Ya o fotolarda yer Akın biri ilerleyen sayfalarda yazmıştı. İstanbulda Hemşireye yaptırmıştı ...
    Var var, bir bit yeniği var bu işte!..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozaman ayşegül hanıma ulaşıp bilgi almak lazım bence bu konu hakkında.
  • quote:

jakabo_06 ekim başarılı gözüküyor.prp filan yapıyolar mı acaba orda ? seyreklik var gittiğim yerler farklı şeyler söyledi hep saç olduğu için ekim yaparız ama diğer saçlar zarar görecektir onun için tavsiye etmiyorum dedi.bazı yerlerde gel kesin ekeri kım doğru kım yalan anlaşılmıyo yani bu işte :) jakabo_06 birde kaç gref ekildi hangi bölgeleri teşekkürler bilgin için

Benim 3200 greft ekildi sirt ustu yattim iki gun gerci ben dune kdr hep sirt ustu yattim antibiyotik ve agri kesici kullandim 2 gun sonra agri kesiciyi biraktim agrimadi pbantol her gun
    Ozel bisey uygulamafim bol bol yesil cay ictim odemin azalmasi icin
    Sacim biraz vardi yalan solemeyim diger yazilarim ds eski res mim vardi ama kacinci sayfada bilmiyorum
    Serdar hoca ekim oncesi cekmisti yarin whatsaap dan isteyim :))))
    Yatarken haavlu kullandim ama astiden yada eczaneden diger ark. Soyledikleri gb seyahat boyunlugumu yastigi mi ne ondan alirsaniz daha rahat uyursunuz
    Hic korkmayin aci falan olmuyo ilk iki igneden sonra zaten uyusuosunuz o igneden oncede sakinlestirici veriyolar zaten kafan guzel oluo bu arada benim yanlar ekim diger yerler siklastirma oldu bu gun 8. Gun kabuk yara iz hic bisey kalmadi
    Sigarayi birak dedi biraktim icmiyorum iyilesmede etkisi olmus ooabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaguar19

Şok dökülme sonrası benim kafa patates olacak ya.

jaguar19, saç ekiminde kaç greft ekildi ve ekim işlemi kaç saat surdu ?
    öncesi ve sonrası resimleri ile dönor bölgesinin resimin ekleyebilirmisiniz?
    dönor bölgesinde iz ve kızarıklık var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmett_

quote:

Orijinalden alıntı: jaguar19

Şok dökülme sonrası benim kafa patates olacak ya.

jaguar19, saç ekiminde kaç greft ekildi ve ekim işlemi kaç saat surdu ?
    öncesi ve sonrası resimleri ile dönor bölgesinin resimin ekleyebilirmisiniz?
    dönor bölgesinde iz ve kızarıklık var mı?

Hocam cvp burda var daha önceden yazmıştım.
    http://forum.donanimhaber.com/m_34243025/mpage_210/f_/key_//tm.htm#71744867

Bugün ekimdne sonraki 10. gün donör bölgeye gözü iyi gören biri çok yakından
    bakınca açılan delikler belli oluyor, minicik beyaz nokta halinde.
    Foto makinesiyle makro çekimde belli oluyor.
    Sanırım bunlar bi kaç güne kadar gidecek.
    Zaten o izler kısa süreçte gitmese bile çok küçük oldukları için arkadaki saçlar kapatacak.

Kızarıklık ise biraz var yani pembe bir renk taze deri rengi.
    Bu pembelik hemen gitmiyormuş sanırsam saçın uzayıp orayı kapatması lazım
    sonra kendi kendine eski halini alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaguar19 -- 22 Şubat 2013; 0:43:13 >
  • quote:

ozaman ayşegül hanıma ulaşıp bilgi almak lazım bence bu konu hakkında.

Parcelius kesinlikle o resimler Aysegul hanimin yaptigi ekimler, gerçekten ayip baskasinin ekim resimlerini alip kendi yapmis gibi gosterip kendine reklam olarak kullanmasi ayip, simdiden ben guvenverici bir doktor degil.
  • 
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.