Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (632. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese merhabalar konuya ilk msjım bende sizlerdenim :) uzun süredir bende saç ekim konusunda araştırma yapıyordum ankarada oturmaktayım.Forumu basından sonuna kadar okumak gerçekten günler alır gibi :) belli sayfalara baktıgımda ha şu doktor iyi diyip başka sayfaya geçtiğimde o doktor kötüymüş diyorum :) sorum şu olcak ankarada şu doktor gerçekten iyi dediğiniz yer var mı ? Birde Ankarada DR.GÖKAY GÖĞEN duydunuz mu ekimleri nasıl ? TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: radicalultras

7 . resim 5 aylık hali .

resimler iphone dan cekıldı her bırı 2 mb ama burası 200 kb toplamda kabul ettıgı ıcın cok fire verdık resım kalıtesınden boyutlarınıa küçültmek için

en iyi saç ekim merkezi neresidir

Geçmiş olsun kardeş. başarılı bir ekim olmuş.Tepe bölgesine de ekim yapıldı mı? yapıldıysa tepeden çekilen resmini paylaşabilirmisin?
  • Gayet doğal hiçbir problem olmaz dikkat etmen gereken 10. günden sonra kabuklanma kalmaması kalırsada ektirdiğin yerde özel bir aletle kazıyacaklar bilgin olsun
  • Hiç duymadım merkez ismi olsa belki bilirdim ama dr kadar ekim yapan ekip, tecrübesi ve el işi beceriside en az dr. kadar önemli çünki ortalama 8-9 saat sürecek işlemi dr. tek başına yapmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alii_karaa06

quote:

Orijinalden alıntı: unmercy

quote:

7 . resim 5 aylık hali .

resimler iphone dan cekıldı her bırı 2 mb ama burası 200 kb toplamda kabul ettıgı ıcın cok fire verdık resım kalıtesınden boyutlarınıa küçültmek için

en iyi saç ekim merkezi neresidir

Masallah saca sekil vermeye baslamissin...
    Benim 4 ayi gecti ama saca sekil vermeye cekiniyorum..

cok güzel görünüyor saçlarınız güle güle kullanın...

tşkler darısı herkesın basına ,
  • Orijinalden alıntı: Mahir_kara

Geçmiş olsun kardeş. başarılı bir ekim olmuş.Tepe bölgesine de ekim yapıldı mı? yapıldıysa tepeden çekilen resmini paylaşabilirmisin?

tepeden ekim yaptırmadım mahir yoksa salih mi demeliyim :)
  • quote:

quote:

7 . resim 5 aylık hali .

saclarınız için 3 ayı gecmısse cekınemnıze gerek yok , cımbızla bıle ceksenız yıne cıkar ,

korkmayın bu kadar :)
  • Orijinalden alıntı: ds8

5. resim 45 gun resmı şok dokulme sonrası

6. resim 105 . gun resmı

radicalultras lütfen son aktuel tepeden bir foto koy.. bende oraya ektirdim yakinda yayinlayacagim benim fotolari hemen hemen 5 ay oldu benim..

DS8 en gec bu aksam flaşlı cekıp gonderecem, tartışmalara yol açamaması bakımından ,
  • quote:

quote:

quote:

7 . resim 5 aylık hali .

saclarınız için 3 ayı gecmısse cekınemnıze gerek yok , cımbızla bıle ceksenız yıne cıkar ,

Hocam saça daha önceden şekil verilemez mi?
    Ekimden 10..15 gün sonra tutan kökleri çıkartmak için cerrahi müdahale
    lazım yazıyordu bi kaç yerde.

Bu arada siz ve diğer ekim yaptıran arkadaşlarda ekim sonrası belli bölgelerde kırmızılık
    oluştu mu acaba?Böyle uc vermeyen sivilce gibi 1..1.5 cm genişliğinde.
    Benim 10. günüm 1..2 tane kırmızılık var.

Kabuklar tamamen döküldü derinin rengi epey açıldı onun için çok belli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaguar19 -- 21 Şubat 2013; 11:34:23 >
  • Arkadaslar yazmadan edemeyecegim bu gun 8. Gunum lastikciye gittim birde bir arkadasin ofisine gittim lastikci tanidik personel bu ne abi kis gunu bu tras usumuomusun dedi
    Lastikcide arkadasinin babasi her gun goren adam ne o yaw askere mi gidion dedi sac ektirdim abi diyince nereye sorsu noktayi koydu benim icin
    Ark. Ofisinde calisan cocuk da abi sen sac ektirmemismiydin die sorunca ya diorum bunlar moral olsun die soyluo yada hakkaten anlamiolar masallah diyim ben yine de aksam son resimleri yukluorum allahtan dilegim uzadigindada bole olsun kimse anlamasin
  • TEKRARDAN YAZIYORUM BİLGİ VERİRSENİZ EĞER SEVİNİRİM

herkese merhabalar konuya ilk msjım bende sizlerdenim :) uzun süredir bende saç ekim konusunda araştırma yapıyordum ankarada oturmaktayım.Forumu basından sonuna kadar okumak gerçekten günler alır gibi :) belli sayfalara baktıgımda ha şu doktor iyi diyip başka sayfaya geçtiğimde o doktor kötüymüş diyorum :) sorum şu olcak ankarada şu doktor gerçekten iyi dediğiniz yer var mı ? Birde Ankarada DR.GÖKAY GÖĞEN duydunuz mu ekimleri nasıl ? TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: parcelius

TEKRARDAN YAZIYORUM BİLGİ VERİRSENİZ EĞER SEVİNİRİM

herkese merhabalar konuya ilk msjım bende sizlerdenim :) uzun süredir bende saç ekim konusunda araştırma yapıyordum ankarada oturmaktayım.Forumu basından sonuna kadar okumak gerçekten günler alır gibi :) belli sayfalara baktıgımda ha şu doktor iyi diyip başka sayfaya geçtiğimde o doktor kötüymüş diyorum :) sorum şu olcak ankarada şu doktor gerçekten iyi dediğiniz yer var mı ? Birde Ankarada DR.GÖKAY GÖĞEN duydunuz mu ekimleri nasıl ? TEŞEKKÜRLER

Bende Ank deyim..Aynen dedigin gibi biri icin begenilen,digeri icin begenilmiyor.Bu da pek anormal bir durum sayilmaz acikcasi...Herkesde tek tip sac dokulmesi yok.Bahsettigin doktor ismini duymadim gormedim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaguar19

quote:

quote:

quote:

7 . resim 5 aylık hali .

Hocam saça daha önceden şekil verilemez mi?
    Ekimden 10..15 gün sonra tutan kökleri çıkartmak için cerrahi müdahale
    lazım yazıyordu bi kaç yerde.

Bu arada siz ve diğer ekim yaptıran arkadaşlarda ekim sonrası belli bölgelerde kırmızılık
    oluştu mu acaba?Böyle uc vermeyen sivilce gibi 1..1.5 cm genişliğinde.
    Benim 10. günüm 1..2 tane kırmızılık var.

Kabuklar tamamen döküldü derinin rengi epey açıldı onun için çok belli oluyor.

10 -15 gun erken bır sure hatta bana gore cok dıkkat etmenız geren bir süre oldugunu dusunuyorum ,

cerrrahı operasyon lazım dıyen neye gore demıs? o nu diyen sallamıs bence , sok dokulme bende 20 . gunden sonra basladı

10,15 gun içinde kok ne kadar yenı bolgesıne uyum saglayabılır ki ? bence dıkkat edılmesı gerek surenın ıkıncı evresı ,

ekım yapıldı benım 10-11 gun resmımde gordugunuz uzere hıc bır sey yoktu sonra sanırım allerjık bır durum oldu hafıf kızarıklık oldu . Sonra gecıyor tabi

Sivilceleri elinizle dahi patlatabilirsiniz. bende cok sivilce olmustu , hoca bana monodoks adlı ılacı onerdı o kuruttu baya ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: parcelius

TEKRARDAN YAZIYORUM BİLGİ VERİRSENİZ EĞER SEVİNİRİM

parcelius bilen varsa ektıren varsa kesın yazacaktır , senın mesajın kaldıgı surece ,

ne bu forumda ne de baska yerde adını duymadım .
  • Arkadaslar bugün ekimden sonraki 2.günüm dün ekim alınan bölge üstüne yattığım için ekim alınan bölgede normal olarak kanama meydan geldi.doktorda sırt üstü yatmamı tavsiye etmişti.ben kanama tekrar olmasında diye (kanama yastık üstünde leke leke seklinde abartılı olarak değil) yan vücüt pozisyonunda yattım.bu seferde sabah suratımın yan bölgesinde sislik meydana geldi.ilk sorum bu sisliği nasıl önlerim buz harici bu olay için kullandığınız ve sonuç aldıgınız bir ilaç varmı?2.sorum yatarken nasıl bir pozisyonda yatmalı hem şişliği önlemek hemde ekim bölgesine zarar vermemek için.şimdiden cevap verenlere tesekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dawson34

Arkadaslar bugün ekimden sonraki 2.günüm dün ekim alınan bölge üstüne yattığım için ekim alınan bölgede normal olarak kanama meydan geldi.doktorda sırt üstü yatmamı tavsiye etmişti.ben kanama tekrar olmasında diye (kanama yastık üstünde leke leke seklinde abartılı olarak değil) yan vücüt pozisyonunda yattım.bu seferde sabah suratımın yan bölgesinde sislik meydana geldi.ilk sorum bu sisliği nasıl önlerim buz harici bu olay için kullandığınız ve sonuç aldıgınız bir ilaç varmı?2.sorum yatarken nasıl bir pozisyonda yatmalı hem şişliği önlemek hemde ekim bölgesine zarar vermemek için.şimdiden cevap verenlere tesekkürler..

kardeş sırt üstü yatcaksın yastığa havlu falan koy ilk 2-3 gün yastığa kanlı su akar normaldir..yan yattığın için suratın şişmiş yapcağın bişey yok prednol ilacını sana nasıl önerdilerse kulanıcaksın..o şişlikler 3-5 gün içinde geçer kendiliğinden.. sırt üstü yatacaksın ve gün içinde eğilmemeye özen göster..
  • quote:

quote:

quote:

7 . resim 5 aylık hali .

3 aydan sonra sıkıntı olmaz diosaniz ben en yakin zamanda saclari bir forma sokayim o zaman :) sut gibi dolasmaktan sıkılmıstım iyi oldu bu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim doktorum 10. günde saçlar tutar 2.haftadan sonra traş bile edebilrsin kafayı dedi ama asla 6 ay usturaya vurma dedi makineyle traş edebilirsin dedi. Şekile gelirsek 15.günden sonra istediğin gibi kafanla oyna bundan sonra sorun olmaz dediğine göre demekki ilk 10 gün önemli saç ekiminde :) saygılar
  • yazmayı çoktan beri istiyordum fakat reklamcı filan gibi polemiklere girmeyi istemiyorum. benim nickim ile googleda tarama yapaın kim olduğumuz ne olduğumuz belli

merhabalar 21 ocak tarihinde Doç.Dr. Serdar Gökrem hocaya saç ekimi gerçekleştirdim. Ekip son derece yardımseverdi. Hoca kendisi on numara. Şu an şok dökülme oldu bir haftadır. baya bir döküldü. bence psiskolojik olarak en rahatsız edici dönem galiba şok dökülme zamanı merakla ebkliyorum sonuçları

sorularınız olursa özelden yazınız en kısa zamanda cevaplarım
  • VALLA BENDE DR.GÖKAY GÖĞENİ TANIMIYORDUM BUGÜN AKRAPOL HASTANESİNDE Bİ GÖRÜŞMEMİZ OLDU KENDİSİYLE İSİM YAPMIŞ YER İYİ YER DEĞİL BEN BUNU ANLADIM CANLI CANLI GÖRME SANSIM OLDU HASTALARI EKİMLER İYİ GÖZÜKÜYOR.AMA TABİ FORUMDA EKİM YAPTIRAN ARKADAŞ VAR ONDAN YORUM ALMAK DAHA İYİ OLACAKTIR.
  • 
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.