Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (540. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende saç ekimi yaptırdım şu an 7. günündeyim Kabuklar falan kurudu şu an yavaş yavaş dökülüyolar . yıkamaları yapıyorum ama kabuklar dökülürken içlerinde saçlarda geliyo hatta bazılarını incelediğimde bazılarının ucu kök gibi sanki L şeklinde veya kök şeklinde kalın . Bu durum olağan bir durum mu yoksa onlar kaybettiğim bir daha çıkmayacak olan kökler mi ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarısekili

Arkadaşlar bende saç ekimi yaptırdım şu an 7. günündeyim Kabuklar falan kurudu şu an yavaş yavaş dökülüyolar . yıkamaları yapıyorum ama kabuklar dökülürken içlerinde saçlarda geliyo hatta bazılarını incelediğimde bazılarının ucu kök gibi sanki L şeklinde veya kök şeklinde kalın . Bu durum olağan bir durum mu yoksa onlar kaybettiğim bir daha çıkmayacak olan kökler mi ???

kardes bendede aynisi var bende 15 gun oldu ektireli galiba kanama olmadigi surece sorun olmadigini duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erken57

Arkadaşlar son halim. 4 ayı geçti iyi gidiyor çok şükür...

en iyi saç ekim merkezi neresidir

kardeş hayırlı olsun çok güzel

fakat önceki resimlerin gibi birazdaha yakından resim eklersen memnun olurum

bende ocak ayında ilhan beye ekim yaptırmayı düşünüyorum.

ekibi aynı mı acaba. tavsiyelerin varmı.

yardımcı olursan sevinirim

tekrar hayırlı olsun
  • Aklimda hastanede ekim yapilan yerler var benim sacim oyle 4000 grefte ihtoyac yok gibi diger insanlarin resimlerine bakilirsa amar direk benim enseme bakti 4000 tane alirim dedi.. Ve eskisi gibi asla cok gur olmaz dedi (estehair)ama cok dogal ve hic blli olmck dedi diger yerler o kadar net degildi burasi aklima yatti...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glambert

Aklimda hastanede ekim yapilan yerler var benim sacim oyle 4000 grefte ihtoyac yok gibi diger insanlarin resimlerine bakilirsa amar direk benim enseme bakti 4000 tane alirim dedi.. Ve eskisi gibi asla cok gur olmaz dedi (estehair)ama cok dogal ve hic blli olmck dedi diger yerler o kadar net degildi burasi aklima yatti...

dostum eğer gerçekten bir şeyler öğrenmek kendine tavsiye istiyorsan bir resim koyda insanlar hhakkında yorum yapsın
    Böyle yorum beklemek senin açından da burada yazılaarını okuyanlar açısından hayal olur.
  • http://a1210.hizliresim.com/ 12/1/dl1u4.jp arkadaslat cep telinden.eklemeye calistim pc bozuldu saclar.nemli ve isigin altinda cekildi sizce doktor bbama 4000 greft onerdi sizce gerekirmi bilgilerinizi bekliyorum
  • arkadaşlar Dr.Koray Erdoğan hakkında bilgi sahibi olanlar düşüncelerini paylaşabilirlermi
  • Selam,
    Daha önceki mesajımda da yazdığım gibi bekledim gördüm ve memnunum. 6. ayda nazar değmesin bu görüntüye ulaştım. Saç ektirirken öncelikli olarak tabiki; 1- Ne derece başarı sağlanır 2. Maddi olarak ne olur? 3- Referansları varmı?
    Saç ektirecek arkadaşlar şunu kesinlikle bir kenara bırakmalılar "Kaç kök ekilecek" kimse o saç köklerini tek tek saymıyor o yüzden sayıdan çok sonuca odaklanın. 11.5 saat sürdü benim seans ve saç tellerim çok ince olmasına rağmen başarılı bir sonuç elde ettik.
    Türkiye'de benim 5 aylık araştırmam sonucunda iki önemli saç ekim merkezine ulaştım. biri maddi olarak biraz beni aştığı için diğerine karar kıldım. İlgi ve alaka süper. İsim zaten on numara başlı başına referans. Ekim yapan uzman ki sadece ben oradayken 4 müşteri daha önce başka yerlere ekim yaptırmış olmamış ona geldi. benim saçlarımla uğraşırken telefonu hiç susmadı ve büyük bir sabırla hem işine odaklandı hemde bana göre çok basit olan sorulara bıkmadan usanmadan onlarca kez telefonda cevap verdi.
    admin yayınlarmı bilmem ama faydam dokunacaksa "MEDICALPARK Bahçelievler Saç ekim Uzmanı Nimet Hanım" ben memnunum. umarım sizlerde memnun olursunuz.

• alone güzel görünüyor güle kullan, tepe bölgesi ne durumda şu anda açık alan oldukça büyük ince tel ile iyi kapanmış gibi duruyor.
  • Kac greft ekildi
  • kac gref ve kac tl
  • gerek kamadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkcald -- 21 Temmuz 2015; 9:09:55 >
  • Değerli site sakinleri taktınız greft sayısına. Greft sayısına göre saç ekimi yapan arkadaşlar acaba tek tek saydılarmı? Greft sayısıyla uğraşıp zaman kaybedene kadar gidin doktorunuzla görüşün o size ne kadar paraya nasıl bir sonuç elde edilebilecek olduğunuzu anlatacaktır ( araştırmalarım sonucunda karar kıldığım doktorum beni net bir şekilde bilgilendirdi.) ve göreceksiniz doğru ekim uzmanını bulduğunuzda Greft diye bir soru sorma gereği duymayacaksınız.
    Bir arkadaş tepe bölgesini sordu. Tepe bölgesinde çok az bir yeri boş geçtik. nedeni ise doktorum; "Bekle bir yıl geçsin yaptığımız olayı gör memnun olursan gelirsin kapatırız" dedi. yani bu sözüyle bile paranın kendisi için ikinci planda olduğunu ortaya çıkartmış oldu. Ayrıca Hastane ortamında ekim yaptığı için para hastane hesabına yatırılıyor ve kendisi o paradan sadece komisyon alıyor. Bilgilerinize
  • Arkadaşlar ben de 8 gün önce saç ekimi operasyonu geçirdim, tercihim "Op. Dr. İlhan Serdaroğlu" oldu... Tabi çok yeni bir operasyon benim için ama sonuçta bu bir güven işi. Etrafımda ekim yaptıran herhangi birisi olmamasına rağmen internetten, televizyon programlarından ve yazılı basında yer alan haberlerinden yola çıkarak takip ettim kendisini ve olumlu yorumlarını da forum sitelerinde görmem neticesinde ekim operasyonu kendisine gerçekleştirdim... Gerek kendisi gerekse ekibi güven veren bilgili bir yapıya sahipler bunu birerbirde görüşürseniz siz de rahatlıkla hissedersiniz... Operasyon rahat ağrısız sızısız (tabi lokal iğneler dışında :)) ve şu gün itibariyle şişlik ve herhangi bir ağrı olmadan geçti... Şuan operasyon yeni yapıldığı için herhangi bir resim paylaşmanın faydası olacağını düşünmüyorum ama fikir almak isteyen arkadaşlarım bana özelden ulaşabilir elimden geldiğince yardımcı olmak isterim gerekirse görüntülü de görüşebilirim... Sonuçta zor bir karar ve benim için bu kararı alması da çok zor oldu ve ilerleyen süreçte gelişmeleri kısmetse resimleri sizlerle paylaşırım herkese iyi günler...
  • bu resmi ata sehir memorialden fiyat aldım 3500tl denildi gidip görüşecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: taner_sen

teşekkür ederim arkadaşlar valla ne yalan söyleyim kendime olan özgüvenim aşırı arttı meğer insan kel kafayla sokakta sanki çıplakmış gibi geziyormuş,sanki bir ayıbı varda kapatmaya çalışır gibi yaşıyormuş,saç ektirince dünyası hakkatten baya değişiyormuş,mutluyum herkesin mutlu olmasını isterim.Ben saç ektirdim ektirdiğim doktor iyidir kötüdür o tartışılır ancak tartışılmayacak bir şey varki ekimden sonra çok çok iyi kendinize bakmanız,beslenmemde çok çeşit vede canım ne isterse yedim her besinden her çeşit vitamini aldım,duşta saçlarımı yıkarken sanki yeni doğmuş bir bebeği yıkar gibi hassas davrandım,yatarken 2 hafta kıç üstü oturup 1-2 saatlik zaman dilimlerine saati kurarak günde 3-4 kere uyudum.kafamı öne eğmedim şişmesini engelledim işten 1 ay izin aldım evde dinlendim,ve ilk 3 ayda saçlar toparlandı,saçma sapan ilaçlar almadım sadece pharmaton vitamim ve sebamed şampuan kullandım,minoksil hiç almadım almamda lafı uzattım ama kısa ve öz 3 kelime'''aynaya bakınca mutluyum'':))

mutluluktanda az önce 2 resim daha çektim:))

ÇOk güzel bir ekim, nerede yapıldı? ve ücreti hakkında bizi biligilendirirsen sevinirim
  • Saç ekimi yaptırmayı düşünenler için gerekli bilgilendirme,saç ekimi şikayetlerini ve kafalarındaki soru işaretlerini giderebilmeleri için saç ekimi forumunu ziyaret edebilir, görüşlerinizi paylaşabilirsiniz..
  • arkadaşlar merhaba amasyada oturuyorum.arkadaşımın tavsiyesi üzerine yaklaşık bir aydır transmed ile görüşüyordum ve nihayet muayene olmak için bu hafta istanbula tranmed'e gittim doktor ali bey incelediğinde sana kesinlikle FUT yöntemiyle yapmalıyız FUE nin yetersiz olacağını birşeye yaramayacağını söyledi hatta 2500 fut+1500 fue ile arka kısmın hafif açık kalacak şekilde bu işi halledebileceğimizi söyledi.Ben neden FUT yöntemi diye sorduğumda ise kenarlarımın seyrek olduğunu ve faydalı olmayacağını söyledi ama istersen FUE ile 2500 tane ekelim fakat sadece ön tarafı kapatır seni memnun etmez dedi.arkadaşlar çok büyük hayallerle gittiğim istanbul dan büyük bir hüsranla ayrıldım kesinlikle FUT yöntemini dikişten dolayı istemiyorum lütfen bana yardımcı olun...bu arada 2500 fut+1500 fue yönteminin fiyatına da 7500 dolar peşin dediler ben büyük bir pazarlık sonucu 4100 dolara düşürebildim ve birkaç gün düşünüp size dönecem diyerek oradan ayrıldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilot0018

arkadaşlar merhaba amasyada oturuyorum.arkadaşımın tavsiyesi üzerine yaklaşık bir aydır transmed ile görüşüyordum ve nihayet muayene olmak için bu hafta istanbula tranmed'e gittim doktor ali bey incelediğinde sana kesinlikle FUT yöntemiyle yapmalıyız FUE nin yetersiz olacağını birşeye yaramayacağını söyledi hatta 2500 fut+1500 fue ile arka kısmın hafif açık kalacak şekilde bu işi halledebileceğimizi söyledi.Ben neden FUT yöntemi diye sorduğumda ise kenarlarımın seyrek olduğunu ve faydalı olmayacağını söyledi ama istersen FUE ile 2500 tane ekelim fakat sadece ön tarafı kapatır seni memnun etmez dedi.arkadaşlar çok büyük hayallerle gittiğim istanbul dan büyük bir hüsranla ayrıldım kesinlikle FUT yöntemini dikişten dolayı istemiyorum lütfen bana yardımcı olun...bu arada 2500 fut+1500 fue yönteminin fiyatına da 7500 dolar peşin dediler ben büyük bir pazarlık sonucu 4100 dolara düşürebildim ve birkaç gün düşünüp size dönecem diyerek oradan ayrıldım...

arkadaşım orası Allahın emrimi istanbula gitmişken 2-3yere daha sorsaydın.orası ekemiyordur başkası püf noktasını çözer ve eker bence tek bir yere takılma hala aynı cevabı alırsan bence fut kesinlikle yaptırma derim fue ile ektrdiğini kar say ön kısmı kapattır en azından
  • hocam zaten aklıma edim sabah 10 da transmed de işim bitti gece 23.20de ucagım vardı malak gibi istanbulda gezdim ama moralim cok bozulmustu buna baglıyorum 10 km yol yurumusumdur heralde:))) (taksım-emınonu-cemberlıtas-emınonu-besıktas-ortakoy-besıktas)
  • 
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.