Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (538. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.454.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba ataşehir avicenne hastanesindeki saç ekim genel koordinatötü EMRAH MELETLİ hakkında bilgisi olan hakkında bilgi sahibi olan varmı acaba yardımcı olabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: nowar25

merhaba ataşehir avicenne hastanesindeki saç ekim genel koordinatötü EMRAH MELETLİ hakkında bilgisi olan hakkında bilgi sahibi olan varmı acaba yardımcı olabilirmisiniz

arkadaşım 2-3 tür soruyorsun forumda tanıyan yok anlasılan ,
    Bende neredeyse butun sayfaları okuyan bırısı olarak ılk kez duyuyorum beyfendının ısmını

Ya bu arada saç ekim genel koordinatoru mu olurmus ya ?

ben Genel direktor olıyım barı
  • dostum saç ekiminde paraya çok fazla önem vermiceksin. ucuz olsun deyipte bir yerlere gidersen 2. bir sansın olmayabilir. sor soruştur en iyi yer neresi ise oraya git. unutma 2. bir şansın olmayabilir.

bunu acıklamamı istersen. döner bölgesi denilen yer sana 1 ekimlik izin verebilir. atıyorum 4.000 gretf alındı döner bölgenden. ucuz olsun diye gittiğin yer sana güzel bir ekim yapamadı. olan saçlarınıda mahvetti diyelim. o döner bölgesinden belkide sana 500 greft bile çıkmayacak 2. ekim için. umarım anlatabilmişimdir. kib hayırlısı olsun hakkında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathboy34

Beyler saç ektireli bir yıl ve daha fazla olan yok mu? Asıl sonuçlara bir yıldan sonra ulaşıyomuşuz.1 yıl ve sonrası resimlerinizi bekliyoruz.Tşkler.

benim 2. yılına girdi. yeni resim çekmedim. birde cok kısa kestirdim şimdi. uzayınca koyarım .
  • Çok çok uzun zamandır saç sorunum vardı protez,toppik vb. pek çok şey denedim ama malesef çözüm bulamadım.Sonunda da saç ekimine karar verdim.3 gün önce istanbul estetica dr alp arslan ın kliniğinde ekim yaptırdım.İnsalah en kısa sürede resimleride paylaşacağım.Ekim 4000-4500 greft arası hesaplandı çünkü ensem pek iç açıcı değildi :( 4 bin den biraz daha fazla saç kökü alabildiler bunada şükür.Ekime dr alp arslanın kendisi katılmadı doktor olan eşi arada ekime girerek kontrol etti.Saç ekimini yapan ekip tecrübeli ve oldukça yakın davrandılar.Ama dr beyin ekime katılmaması biraz moralimi bozdu.Ekim yaklasık 8 saat sürdü güzel bir ortam ve kaliteli bir ekipleri var.Ama illada doktora ekim yaptırım diyenler için karar vermesi biraz zor olabilir.Ekim işlemi sanıldığı kadar kolay bir işlem değilmiş esenize ve basınızın üstüne sayısız iğne vuruyolar ayrıca serumun deri altına girmesiyle kafanızda müthiş bir basınc hissi olusuyor. Kökler alınırken acı hissetmiyorsunuz ama yüz üstü pozisyonda 3 saat kalmak cok sıkıntılı oluyor.Sabretmek gerekiyor yani.. Kanal açma işlemi ve köklerin kanallara eklenmesinden sonra ensenizi sarıyorlar.Ağrı kesici iğne ve antibiyotik vurduktan sonra başınızın üstüne galoş verip sizi klinikten gönderiyorlar.O bone ile dolasmak biraz utanç verici diyeceksiniz ama sağlık için hersey yapılır :) 2. gün sargınız acılıyor kafanızı temizleyip şapkanızı giydiriyorlar ve evinize gönderiyorlar.İlk yıkama ve 10 gün süre ile kullanacağınız ilaçları da alıp eve dönüyorsunuz.İlk 3 gün sırt üstü basınız yerden yüksek olacak şekilde yatmanız gerekiyor.Bu yüzünüzde şişilk ve morluk olmaması için gerekliymiş. Umarım bundan 1 sene sonra ekimin neticesi iyi olur. Herkese Allah acil şifalar versin.Para hırsıyla sizi esir alan ekim klniklerinden uzak durun.İyi arastrın ve kendinize dikkat edin. :)
  • Hepinize selamlar arkadashlar uzun zamandir sizin yazishmalariniz takip ediyorum, azeriyim Bakuden. Benim de anlashilan sac dokulme problemim var androgen allopecia. Inshallah Ocak ayinda Turkiyeye gelicem. Yalniz beni narahat eden bir makam var. Sac ekiminden sonra minoxidil kullanilmasi. Yani minoxidil dokulen saclarin diplerinin kilcal damarlarinin genishlenib de saclari tutmaq ve boyumesi ucun cok guzel. Lakin minoxidil burakildiginda dokulmesi kodlanan saclar yine dokuluyor. Benim sualim shu ki ekilen saclarin kilcal damarlarini genishledib de sonra minoxidil burakilirsa yeniden ekilen saclar dokulmezmi? Yani ekilen saclar minoxidile adet edip de asililik yaranirsa ve kilcal damarlar yeniden daralirsa ekilen saclar yeniden dokulmezmi? Hepinize onceden teshekkurler. Yakinlarda sizin araniza katilcam sadece para biriktirmem lazim :-(
  • Hepinize selamlar arkadashlar uzun zamandir sizin yazishmalariniz takip ediyorum, azeriyim Bakuden. Benim de anlashilan sac dokulme problemim var androgen allopecia. Inshallah Ocak ayinda Turkiyeye gelicem. Yalniz beni narahat eden bir makam var. Sac ekiminden sonra minoxidil kullanilmasi. Yani minoxidil dokulen saclarin diplerinin kilcal damarlarinin genishlenib de saclari tutmaq ve boyumesi ucun cok guzel. Lakin minoxidil burakildiginda dokulmesi kodlanan saclar yine dokuluyor. Benim sualim shu ki ekilen saclarin kilcal damarlarini genishledib de sonra minoxidil burakilirsa yeniden ekilen saclar dokulmezmi? Yani ekilen saclar minoxidile adet edip de asililik yaranirsa ve kilcal damarlar yeniden daralirsa ekilen saclar yeniden dokulmezmi? Hepinize onceden teshekkurler. Yakinlarda sizin araniza katilcam sadece para biriktirmem lazim :-(
  • quote:

Beyler saç ektireli bir yıl ve daha fazla olan yok mu? Asıl sonuçlara bir yıldan sonra ulaşıyomuşuz.1 yıl ve sonrası resimlerinizi bekliyoruz.Tşkler.

Saç ekimi yaptıran arkadaşın kafasında izler oluştu saçları ise diken gibi havaya bakıyor

Ekim yaptıran çok kişide durum böyle ise bu yüzden resim koymaya çekiniyor olabilirlermi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Optech

quote:

Saç ekimi yaptıran arkadaşın kafasında izler oluştu saçları ise diken gibi havaya bakıyor

Ekim yaptıran çok kişide durum böyle ise bu yüzden resim koymaya çekiniyor olabilirlermi

arkadasın nerede yatptırdı biradaer ekimii?
    onuda yazda insanlar bilgilensin ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: shahin86

Hepinize selamlar arkadashlar uzun zamandir sizin yazishmalariniz takip ediyorum, azeriyim Bakuden. Benim de anlashilan sac dokulme problemim var androgen allopecia. Inshallah Ocak ayinda Turkiyeye gelicem. Yalniz beni narahat eden bir makam var. Sac ekiminden sonra minoxidil kullanilmasi. Yani minoxidil dokulen saclarin diplerinin kilcal damarlarinin genishlenib de saclari tutmaq ve boyumesi ucun cok guzel. Lakin minoxidil burakildiginda dokulmesi kodlanan saclar yine dokuluyor. Benim sualim shu ki ekilen saclarin kilcal damarlarini genishledib de sonra minoxidil burakilirsa yeniden ekilen saclar dokulmezmi? Yani ekilen saclar minoxidile adet edip de asililik yaranirsa ve kilcal damarlar yeniden daralirsa ekilen saclar yeniden dokulmezmi? Hepinize onceden teshekkurler. Yakinlarda sizin araniza katilcam sadece para biriktirmem lazim :-(

azeri kardeşim selamlar ,

Seninle aynı fikirleri paylaşıyorum . Zaten en tehlikeli durum saçın, vücudun ve ya metobolizmanın bir seye alışması ,

Bu herşeyde böyledir, Astım hastaları üzerinde nefes açıcı ilaçlar araştırılması bile yapılmıştı anlık nefes rahatlatıcı ventolin gibi agızdan cigerlere cekilen ilaçların vucuda alışkanlık kazandırdığı , hiç kullanmayanların anlık rahatlamalardansa daha sağlıklı oldukları öğrenildi.

Özellikle bunlar kimyasal ilaç içerikli bir şeylerse .

Saç kökü devamlı aynı kalitede beslenmek istiyor ,bir anda minox ve benzeri şeyler kesilince kök eskisinden de kötüye gidiyor ,

O yüzden saç ektiren birisi olarak kesinlikle böyle tür ilaçlar kullanmıcam . Ektirmeden önce rogaine kullanmıstım kesince inanılmaz saç kaybetmiştim ,

Doğal ürünlerin , daha yararlı olabileceğini düşünüyorum .
  • Bana Kayian Şahinoğlu nu önerdiler ama forumlarda adamın adına hiç rastlamadım :)
  • Bugün itibariyle 68. gün ve şok dökülmem yaklaşık 10-15 gün kadar önce bitti son durumumla ilgili 2 resim yayınlıyorum diplerde tüylenmeler var acaba bunlar mı saç olacak merak ettim daha uzun süre geçen arkadaşlar saç çıkışıyla ilgili bilgi verirse memnun olurum ilk saçlar bende ki gibi tüy gibi mi çıkıyor yoksa direk saç gibi siyah olarak mı geldiler bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.

en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codderexe -- 25 Eylül 2012; 21:22:52 >
  • Arkadaşlarrr saçlarımııı ektirdim 5.200 greft ekildi:)))) çokk güzel olduğunu düşünüyorum....Dora Hospital diyorum..Ahmet kardeş senin nasıl gidiyor sürecin sen bendenn daha önce yaptırmıştın Dorada ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: codderexe

Bugün itibariyle 68. gün ve şok dökülmem yaklaşık 10-15 gün kadar önce bitti son durumumla ilgili 2 resim yayınlıyorum diplerde tüylenmeler var acaba bunlar mı saç olacak merak ettim daha uzun süre geçen arkadaşlar saç çıkışıyla ilgili bilgi verirse memnun olurum ilk saçlar bende ki gibi tüy gibi mi çıkıyor yoksa direk saç gibi siyah olarak mı geldiler bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.

hocam gecmıs olsun senın fotoyu gorunce kendı kendıme bu kadar mı benzer dedım:) benımde 68 gun oldu onde varolan saclarınız ve ekılıpte dokulmeyen saclarımızda bırebır aynı.o tuylenmeler kalınlasıp buyyuyerek sac halını alıyorumus yıne bu forumda okumustum;)
  • ekimden sonraki 3.-4.hafta arası kelaynklık dönemi:)

Şuanda 5. ay bitmek üzere 3 gün sonra 6 ay olacak son halim

• taner - sen çok iyi olmuş. Çok beğendim.
  • Arkadaşlar İstanbul'da Dr. İlhan Serdaroğlu'na ekim yaptıran oldu mu. Ekim sonuçları nasıl ? Doğal ekiyor mu ? Ön çizgiye ekim düşündüğüm için doğallık çok önemli. Ekim ve alım teknikleri neler ? Alımı motor ile mi yapıyor ? Ekimi yaparken kanallar önceden açılıp alınan kökler çok bekliyor mu ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • taner_sen gayet güzel görünüyor, güle güle kullan,
    ilhan serdaroğluydu sanırım, sende memnun görünüyorsun (resimden) öyleysen daha ne olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dcaglar91

Arkadaşlar İstanbul'da Dr. İlhan Serdaroğlu'na ekim yaptıran oldu mu. Ekim sonuçları nasıl ? Doğal ekiyor mu ? Ön çizgiye ekim düşündüğüm için doğallık çok önemli. Ekim ve alım teknikleri neler ? Alımı motor ile mi yapıyor ? Ekimi yaparken kanallar önceden açılıp alınan kökler çok bekliyor mu ? Yardımcı olursanız sevinirim.

iki mesaj üste bakarsan ilhan serdaroğlu'na ektirmiş birini göreceksin:))taner çok güzel olmuş darısı bizim başımıza inşallah
  • bence hairestetik derim mukemmel saç ekiyorlar benim kafam yanik olmasina rağmen oyle guzel saçim ciktiki ektirecek arkadaslara yardimci olurum prp fue diye bi saç ekim tekniği 2012 saç ekim tekniğiymişhttp://www.hairestetik.com/PrpliFue.html burdan bakabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.