Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (528. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ds8

quote:

Orijinalden alıntı: shadowromeo

dhi kalem yöntemiyle ekim yapan bir yer var mı bildiğiniz arkadaşlar, konu açtım ona bile cvp gelmedi yazık...
    http://forum.donanimhaber.com/m_65421512/mpage_1/f_/key_//tm.htm#65421512

-Dr. Zekeriya Kul
    -Dr. Hakan Doganay
    baska bilmiyorum

Ankara DR. SERDAR GÖRKEM
  • quote:

quote:

dhi kalem yöntemiyle ekim yapan bir yer var mı bildiğiniz arkadaşlar, konu açtım ona bile cvp gelmedi yazık...

-Dr. Zekeriya Kul
    -Dr. Hakan Doganay
    baska bilmiyorum

dr.atilla nın sitesinde okumuştum prp hediyesine falan kanmayın diyor.çok önemli dişe dokunur işlemler olarak görmüyor yorum cevaplarında bu işlemleri.
    aslında bilimsel bir işlem.saç derisi altına saçı besleyen kan enjekte ediliyor direkt saçları azdıracak durum bence...
    saç ekimimden genel olarak memnunum ama sabırsızlık olunca insan bir anda uzasın çıksın göreyim diye bekliyor.
  • quote:

quote:

-Dr. Zekeriya Kul
    -Dr. Hakan Doganay
    baska bilmiyorum

dr.atilla nın sitesinde okumuştum prp hediyesine falan kanmayın diyor.çok önemli dişe dokunur işlemler olarak görmüyor yorum cevaplarında bu işlemleri.
    aslında bilimsel bir işlem.saç derisi altına saçı besleyen kan enjekte ediliyor direkt saçları azdıracak durum bence...
    saç ekimimden genel olarak memnunum ama sabırsızlık olunca insan bir anda uzasın çıksın göreyim diye bekliyor.
  • quote:

quote:

-Dr. Zekeriya Kul
    -Dr. Hakan Doganay
    baska bilmiyorum

• quote:

quote:

-Dr. Zekeriya Kul
    -Dr. Hakan Doganay
    baska bilmiyorum

• Var ol arkadaşım 10 dk güldüm şu yorumuna :))

'' meğer benim saçlar minoxille düzeyli bir ilişki yaşıyolarmış.bırakınca onlarda beni bıraktı ''
  • arkadaslar saç ektirmem gerek :) lütfen izmir firmaları hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olsun dr.firma vs vs yüzlerce var kafama cok takıldı yanlış kiş ve yanlış operasyıon yaptırmak çünkü bu işin geri dönüşü yok teşekkürler...
  • Merhaba bende uzun süredir araştırıyorum saç ekimini fakat bir türlü karar veremiyorum..Tavsiye ettiğiniz yerler varmı? Artık yaptırmak istiyorum...Cvp larınızı bekliyorum....
  • quote:

quote:

-Dr. Zekeriya Kul
    -Dr. Hakan Doganay
    baska bilmiyorum

istanbul içi gerekli.
    Güvenilir mi? ne kadar yapıyorlar biliyor musunuz benim alın bölgesi, maximum 3000 greft lazım.
  • Arkadaşlar yaptıran yokmu bana lütfen yardımcı olun 15 günüm kaldı Almanyaya dönücem...Bir kaç yere gittim fakat hala kararsızım kime güveneceğimi bilemiyorum,Hepsi aynı şeyi söylüyor..Saçımın üst tarafı komple açık 1 yere gittim 2,500 greft dediler--biyerde donör bölge çok iyi maximum 3,500 grefte kadar alabiliriz dediler,Forumlarda bakıyorum 5000-6000 greft ekim yaptıranlar var bu doğrumu acaba????Cvp larını için şimdiden teşekkürler
  • konhairde güzel saç ekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatben -- 8 Eylül 2012; 10:17:03 >
  • arkads surda yaptır burada yaptır desek cok reklam kokan hareketler olur . yanlısanlasılır , bence sen foruma yaptıranjlara sonuc alanlara ılk sayfadan beerı bır goz gezdır sana yakın saçı olan kısılere dogru sonuc alanlar dogrultusunda karar verebılırsın.

Bence sacının resmını buraya koy derım .
  • benımde gorustugum yerler ıcerısındeydı . Yanlıs hatırlamıyorsam tek fıyat 1500 euro ydu . Bahcelıevler ankara' da

Orada yaptıran bır tanıdıgım var sonuc fena degıldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet---1975

Arkadaşlar yaptıran yokmu bana lütfen yardımcı olun 15 günüm kaldı Almanyaya dönücem...Bir kaç yere gittim fakat hala kararsızım kime güveneceğimi bilemiyorum,Hepsi aynı şeyi söylüyor..Saçımın üst tarafı komple açık 1 yere gittim 2,500 greft dediler--biyerde donör bölge çok iyi maximum 3,500 grefte kadar alabiliriz dediler,Forumlarda bakıyorum 5000-6000 greft ekim yaptıranlar var bu doğrumu acaba????Cvp larını için şimdiden teşekkürler

arkadasim iyi bir yere gideceksen saten onlar öyle 15 gün icinde sana ekim tarihi veremezler yogun olduklari icin..
  • CVPLARINIZ İÇİN TEŞEKÜR EDİYORUM.BUGÜNDE BİR ÇOK YER GEZDİK KUZENİMLEN..VALLAHİ İSTANBULDA YAŞAMAK ÇOK ZOR O KADAR YOĞUNKİ TRAFİKTEN EVE ZOR GELDİK..ALLAH SABIR VERSİN BURADA YAŞAYANLARA..KUZENİM BENİ BİR KAÇ İSİM YAPMIŞ BÜYÜK HASTANEYE GÖTÜRDÜ BUGÜNDE BENİ..YERLERİ VARMIŞ 3 GÜN SONRASINA FALAN..GÜN OLAYINDAN SIKIJNTI ÇEKİCEMİ SANMIYORUM...HASTANE OLMASI İYİ FAKAT AÇIKLIĞIMIN 2 SEANSTA KAPATILACAĞINI TEK SEANSTADA 2500 GREFT EKİCEKLERİNİ SÖYLEDİLER.2. SEANSDA GELMEM ZOR OLUCAK BELKİ 2- 3 SENE SONRA BİR DAHA TÜRKİYEYE GELEBİLİRİM..BİR SAÇ MERKEZİNEDE GİTTİK FAKAT HASTANE ORTAMI DEĞİL,AÇIKÇASI ENFEKSİYONDAN KORKTUM..ANLAŞILDI TABANA KUVET GEZMEYE DEVAM:)
  • CVPLARINIZ İÇİN TEŞEKÜR EDİYORUM.BUGÜNDE BİR ÇOK YER GEZDİK KUZENİMLEN..VALLAHİ İSTANBULDA YAŞAMAK ÇOK ZOR O KADAR YOĞUNKİ TRAFİKTEN EVE ZOR GELDİK..ALLAH SABIR VERSİN BURADA YAŞAYANLARA..KUZENİM BENİ BİR KAÇ İSİM YAPMIŞ BÜYÜK HASTANEYE GÖTÜRDÜ BUGÜNDE BENİ..YERLERİ VARMIŞ 3 GÜN SONRASINA FALAN..GÜN OLAYINDAN SIKIJNTI ÇEKİCEMİ SANMIYORUM...HASTANE OLMASI İYİ FAKAT AÇIKLIĞIMIN 2 SEANSTA KAPATILACAĞINI TEK SEANSTADA 2500 GREFT EKİCEKLERİNİ SÖYLEDİLER.2. SEANSDA GELMEM ZOR OLUCAK BELKİ 2- 3 SENE SONRA BİR DAHA TÜRKİYEYE GELEBİLİRİM..BİR SAÇ MERKEZİNEDE GİTTİK FAKAT HASTANE ORTAMI DEĞİL,AÇIKÇASI ENFEKSİYONDAN KORKTUM..ANLAŞILDI TABANA KUVET GEZMEYE DEVAM:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: radicalultras

benımde gorustugum yerler ıcerısındeydı . Yanlıs hatırlamıyorsam tek fıyat 1500 euro ydu . Bahcelıevler ankara' da

Orada yaptıran bır tanıdıgım var sonuc fena degıldi

ben konhair de yaptırdım işçilik ilgi alaka iyiydi sorun yoktu ücrette abartı durum yok piyasa ile aynı.neyse onu derler.ilk gittiğimde ben de tedirgindim aslında ama sonradan insan rahatlıyor güveniyor.ekip tecrübeli merak etmeyin
  • ekim yaptıran arkadaşlar bu şok dökülme sonrası saç diplerindeki kırmızı izlerin iyileşmesi kaybolması için ne yapabiliriz var ise tecrübelerinizi aktarsanız.bende az bir dökülme oldu ekilen alanda ama açık renkli saç olduğu için saç dipleri görünüyor ve kırmızılık farkediliyor.esmer arkadaşlar daha şanslı bu konuda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet---1975

Arkadaşlar yaptıran yokmu bana lütfen yardımcı olun 15 günüm kaldı Almanyaya dönücem...Bir kaç yere gittim fakat hala kararsızım kime güveneceğimi bilemiyorum,Hepsi aynı şeyi söylüyor..Saçımın üst tarafı komple açık 1 yere gittim 2,500 greft dediler--biyerde donör bölge çok iyi maximum 3,500 grefte kadar alabiliriz dediler,Forumlarda bakıyorum 5000-6000 greft ekim yaptıranlar var bu doğrumu acaba????Cvp larını için şimdiden teşekkürler

1-antalya adpendos hst. Dr. A.Hakan DOĞANAY
    2-dr.ilhan serdaroğlu
  • Tavsiye ettikleriniz ile görüşeceğim....çok teşekkür ediyorum.....Zaten 1 hafta içinde artık karar vermem lazım ..Tatilimde mağfoldu:(
  • 
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.