Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (527. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ecomakli

quote:

Orijinalden alıntı: adali51

ben 1 yıl kullandım keşke hiç bulaşmasaydım.. arkadaşların dediği gibi bırakınca daha çok dökülüyor. şimpi 3 aydır proscar kullanıyorum.. aralık ta da saç ektirmeyi düşünüyorum. ..

mrb bende daha yenı basladım.sorularım şu..1bu proscar nezaman etkısını gostermeye baslıyor2.mınox gıbı devam ettıgın halde bı sure sonra dokuluyormu.3.saç cıkarma etkısı varmı(mınox gıbı olmemıs koklerı)yoksa sadece olanımı koruyor.sımdıden ck tsk ederım.bunların cvp ları lazım bana.

1--8 aydan sonra etkisini gösteriyormuş, ben doktora danışarak başladım
    2--hayır ama ilacı ömür boyu kullanılması gerekiyor, ben kullanacagım
    3--şuan 6. ayım olan saçları koruyor gibi yeni saç oluşomu için daha zaman var
  • Selam Arkadaşlar.
    Ben saç ekimi ile ilgili yaklaşık 2.5 yıllık bir araştırma yaptım. 2 yıldır da bu formu takip etmekteyim. Çok fazla msj. yazmayıp genelde takibi tercih ettim. Saç ekimimi 11-12 ağst. tarihlerinde gerçekleştirdim. Şimdilik yanlış yönlendirme yapmamak adına yaptırdığım yerin ismini vermiyorum. 3700 kök alındı ve ekildi tepe kısmında küçük bir açıklık kaldı nasipse vede beklediğim gibi çıkarsa aynı yerde ikinci bir seans yaptıracağım. Şu an 24 ncü gün ver herşey normal vede beklenen şekilde geçiyor (kafamın 2 tarafındaki iki koca sivilce dışında, ama sordum genelde ekim yaptırmış çoğu kişide görülüyor) 12. günde kabuk kalmadı. ekilen saçlar mevcut saçlardan kısa çok yavaş uzuyo ve baya fark oluştu onuda sordu buda normal bir durummuş. Genetik olarak ense kısmı saçlarının daha geç uzadığından vede köklerin oturup çıkma evresi geçirdiğinden bu durumun doğal olduğunu söyledi doktorum. Ekim çoğu arkadaşımızın da dediği gibi ilk anstz. iğneleri ve sıvı enjekte iğnelerinin acısı dışında gayet iyi geçti ağrısız sızısız. ve de 10 uncu günden sonra çok rahat gündelik hayata dönebiliyosunuz. Yanlız ilk 15 gün saçınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Çarpmamaya vede herhangi bir şeye temas ettirmemeye azami özen gösterin. Benim 24 günüm olmasına rağmen günde 5-10 saçın dışında pek bir şey dökülmüyor, sanırım henüz şok dökülme başlamadı yada çok yavaş ilerliyor. Dökülen saçlar bazen düz yarım cm boyunda bazende aynı boyda dipleri hafif siyah nokta gibi. 10-15 nci günler arası ve de bu dönem ara ara L şeklinde 1 kaç tel saç da düşüyo. Ama sanırım bu da normal çünkü bu tarz dökülmeden ekim yapan tüm arkadaşlar bahsetmişti. Gelelim Resim olayına. Arkadaşlar ilk günden bu güne kadar resimleri çektim ve muhafaza ediyorum. Başta da dediğim gibi 4 aylık sonuçları görmeden sizi yanlış yönlendirmemek adına ne foto yayınlarım nede yaptırdığım yeri söylerim. Vakti olan arkadaşlar sabretsin zaten ektirmiş mevcut arkadaşlarımızında sonuçlarını beklesin. Benim yaş 37 benim daha fazla bekleyecek durumum yoktu :))Söz 4 ay sonra tepeden tırnağa her şeyi anlatacağım. Resimleri de koyacağım. Hepinize sağlıklı saçlar diliyorum görüşmek üzere.
  • arkadaşlar 7 ayı biraz geçti ama ekilen saçlardan çok çok az bi kısmı çıktı çok rahatsız edici bi görüntü oluştu. acaba bundan sonra çıkma ihtimali var mıdır ? hiç ektirmeseydim en azından çok doğal ve düzgün bi görüntü olurdu. şimdi geriye de dönemiyosun. çok pişmanım ama inşallah düzelir iyi olacak diye bekliyosun ama birden herşey eskisinden 1o kat daha kötü oluyo..çıkma ihtimali var mıdır 7 ayda yüzde 80 i çıkar deniliyo..birisi bilgi verebilir mi lütfen..
  • arkadaşlar 7 ayı biraz geçti ama ekilen saçlardan çok çok az bi kısmı çıktı çok rahatsız edici bi görüntü oluştu. acaba bundan sonra çıkma ihtimali var mıdır ? hiç ektirmeseydim en azından çok doğal ve düzgün bi görüntü olurdu. şimdi geriye de dönemiyosun. çok pişmanım ama inşallah düzelir iyi olacak diye bekliyosun ama birden herşey eskisinden 1o kat daha kötü oluyo..çıkma ihtimali var mıdır 7 ayda yüzde 80 i çıkar deniliyo..birisi bilgi verebilir mi lütfen..
  • benim de 25 gün oldu yaklaşık.şakak ve ön bölgede yapılan ekim bölgesindeki saçların bir kısmı döküldü.çoğu duruyor.ben diğer kısımla olan saç farkını kapasın diye toppik aldım ama çok kısa saç olduğu için kafama talaş tozu dökülmüş gibi oldu :)
    var mı bu dönemde kısa saça topp,k uygulayan arkadaş? bu iki farklı tondaki görüntüye alışacağız sanırım bir süre ve insanların aaa saç mı ektirdin şaşkınlıklarına...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekinx

arkadaşlar 7 ayı biraz geçti ama ekilen saçlardan çok çok az bi kısmı çıktı çok rahatsız edici bi görüntü oluştu. acaba bundan sonra çıkma ihtimali var mıdır ? hiç ektirmeseydim en azından çok doğal ve düzgün bi görüntü olurdu. şimdi geriye de dönemiyosun. çok pişmanım ama inşallah düzelir iyi olacak diye bekliyosun ama birden herşey eskisinden 1o kat daha kötü oluyo..çıkma ihtimali var mıdır 7 ayda yüzde 80 i çıkar deniliyo..birisi bilgi verebilir mi lütfen..

herseyden once cok buyuk gecmıs olsun .
    tekin umarım cıkar ekılen saclar genelde soylenen 1 yıla kadar tam oturdugu sacların ,
    ama 7 aylık donemde cıkacakların kendını belırgın ettıgı soylenıyor.
    Senden rıcam nerede kıme ne kadar kok ve fıyatı yazma sansın var mı ? herkese yardımcı olmus olursun .
  • Merhaba arkadaşlar,
    Ben de saç ektirdim.12. güne girdim.Şu anda durum iyi,kafa da duran bir kaç kabuktan başka bir sıkıntı yok.Bir iki sorum olacak bilen arkadaşlara,eğer cevaplayabilrseniz sevinirim.
    Birincisi,bu bu ekilen saçların tutup tutmadığını ne zaman anlaşılıyor?Yani 12 gün oldu,şu anda gördüğüm saçlar acaba tutmuş mu demektir?Yada bunu ne zaman söyleyebiliriz?Bide saçlara dokununca bayağı bir sert,bu normal mi acaba?

Şimdiden teşekkür ederim..Herkese geçmiş olsun..
  • Ben 2 yil topik kullandim .13agustosta ekim yaptirdim bende 4 ay sonra resim paylasicam sakin topik kullanmayin.ekim yaptirdigim yer topigin ekim sonrasi zararli oldugunu soyledi ,haklilar cunku deri sac dipleri gozenekler topikle tikaniyor hava alamiyor ,benim kafam eskiden topik yuzunden cok terlerdi hava alamaz sac kokleri .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lacivert76

Ben 2 yil topik kullandim .13agustosta ekim yaptirdim bende 4 ay sonra resim paylasicam sakin topik kullanmayin.ekim yaptirdigim yer topigin ekim sonrasi zararli oldugunu soyledi ,haklilar cunku deri sac dipleri gozenekler topikle tikaniyor hava alamiyor ,benim kafam eskiden topik yuzunden cok terlerdi hava alamaz sac kokleri .

lacivert haklısın da ben 1 ay kullancam ekilen yerdeki ara ara dökülmeden kaynaklı açıklığı kapatsın diye.sonra bırakcam ama kısacık sacların arasına girmiyor tozlar ve sırıtıyor.keşke kapatsa da kullanabilsem.bir de ton tutturmak zor gibi bu toppik ürünlerinde.
    bence ektirecek arkadaşlar sonbaharda ektirsin ki kışa doğru bere takma şansı olur zaten kış diye öyle gezerler.biz yazın yaptırdık şapka da herzaman takılmıyor sıkıyor insanı.sabır bakalım sabır...
  • quote:

Ben 2 yil topik kullandim .13agustosta ekim yaptirdim bende 4 ay sonra resim paylasicam sakin topik kullanmayin.ekim yaptirdigim yer topigin ekim sonrasi zararli oldugunu soyledi ,haklilar cunku deri sac dipleri gozenekler topikle tikaniyor hava alamiyor ,benim kafam eskiden topik yuzunden cok terlerdi hava alamaz sac kokleri .

lacivert haklısın da ben 1 ay kullancam ekilen yerdeki ara ara dökülmeden kaynaklı açıklığı kapatsın diye.sonra bırakcam ama kısacık sacların arasına girmiyor tozlar ve sırıtıyor.keşke kapatsa da kullanabilsem.bir de ton tutturmak zor gibi bu toppik ürünlerinde.
    bence ektirecek arkadaşlar sonbaharda ektirsin ki kışa doğru bere takma şansı olur zaten kış diye öyle gezerler.biz yazın yaptırdık şapka da herzaman takılmıyor sıkıyor insanı.sabır bakalım sabır...
  • Dort renk sapka aldim takiyorum ayrica kafami makineye vurdum uzun kisa derdim yok komple sifir kafam :)

• quote:

Dort renk sapka aldim takiyorum ayrica kafami makineye vurdum uzun kisa derdim yok komple sifir kafam :)

keske ben de sifir sacla gezmeye kendiki ikna edebilsem ama maalesef yapamam senin gibi.insallah gur olarak cikar saclarin

• Umarim seninde gur cikar arkadasim.1yil zaman araligi verdim kendime 3100 greft ekildi onleri sık ekim yaptilar belkide onun icin sifir gezebiliyorum .

• dhi kalem yöntemiyle ekim yapan bir yer var mı bildiğiniz arkadaşlar, konu açtım ona bile cvp gelmedi yazık...
    http://forum.donanimhaber.com/m_65421512/mpage_1/f_/key_//tm.htm#65421512
  • quote:

Umarim seninde gur cikar arkadasim.1yil zaman araligi verdim kendime 3100 greft ekildi onleri sık ekim yaptilar belkide onun icin sifir gezebiliyorum .

sağolasın lacivert ben de 2500 ortalama ektirdim ön tarafa şok dökülme olmasa da ara ara dökülmeler olması görüntüyü çirkinleştirdi sen de en iyisini yapmışsın kestirmekle.toz işi boş iş saç kısa olunca kapatmıyor toppik falan...
  • quote:

Umarim seninde gur cikar arkadasim.1yil zaman araligi verdim kendime 3100 greft ekildi onleri sık ekim yaptilar belkide onun icin sifir gezebiliyorum .

sağolasın lacivert ben de 2500 ortalama ektirdim ön tarafa şok dökülme olmasa da ara ara dökülmeler olması görüntüyü çirkinleştirdi sen de en iyisini yapmışsın kestirmekle.toz işi boş iş saç kısa olunca kapatmıyor toppik falan...
  • Topik kullanma ki aac ekimin nekadar iyi yada kotu olmus gorebilesin yazik okadar aciya katlanip ve para verdikden sonra emekler bosa gitmesin bari .

• Ekimden ikibucuk sy sonra prp yapilacak ozaman biraz biraz baslar cikmaya herhalde .

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowromeo

dhi kalem yöntemiyle ekim yapan bir yer var mı bildiğiniz arkadaşlar, konu açtım ona bile cvp gelmedi yazık...
    http://forum.donanimhaber.com/m_65421512/mpage_1/f_/key_//tm.htm#65421512

-Dr. Zekeriya Kul
    -Dr. Hakan Doganay
    baska bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ds8 -- 5 Eylül 2012; 15:23:08 >
  • Selam arkadaslar!
    Sac ekimi ve sonucunu almak cok sabir isteyen bir olay.
    Sac ekiminden sonra en az 10 ay sonra yavas yavas memnun edici sonuc görünür.Daha iyisi 1 sene kesin beklemek lazim.
  • 
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.