Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (530. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 528529530531532
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Skorxxx

ense seyrekliği 13.resimde bariz şekilde belli, sakal ların diğerlerinden farklı durduğu resimde 27-28-33-34-36 gibi 43-44-46 daha bariz. sakın yanlış anlamayın güzel bir ekim, sadece daha iyisi için yorumlarımı belirttim.

Bahsettigin fotolara ilk defa bu kadar dikkatli baktim simdi . Bakinca bana sanki arkadasin verdigi sekilden dolayi arkasi havaya dikilmis oldugunu dusunuyorum.
    Yinede ben sakalin o anlamda sikinti yaratacagini sanmiyorum cunku Sakaldan ekim yapilmis baska hastalarin resimlerinide dikkatle takip ediyorum .Illaki sakal teli sac telinden kalin fakat hep beraber kafada bakildiginda bir fark gorunmuyor gibi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebel26

ARKADAŞLARRRRR bi bakın hele.. ekim sonrası 60.gundeyım azda olsa şok dokulme devam edıyor doktor minoxile başla demıstı bugun baslayayım dedım kafa acayıp kabuklandı temızleyeyım derken saclarıda dokuo napmalıyım kullanmasam mı acaba :(((((((((((((((((((((

nasıl yani rebel bu ne kabuklanması bu dönemde anlamadım?benim tam 30 güm oldu sadece kırmızı bir ton mevcut ekilen yerde ve yarısı döküldü ekilenlerin...
    60.günde dökülme değil de yavaş yavaş ekilen köklerin çıkmaya baaşlaması lazım bence her ne kadar 3 aydan sonra çıkmaya başlar demelerine rağmen 60.gün geç bir vakit hala dökülme olması için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatben

bence çok doğal bir saç ekimi olmus diğeri senin görüşün ilk insan saç ektiği zaman tuhaf hissediyor kendini birden saçın oluyor adamda tabiki güleryüz olur

sadece guleryuzlulugu gectım resımlerdekı matlık ve yuksek cozunurluk farkına ne dıceksınız ?

Makina da mı somurtmuş admlar saçsız iken
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatben

resim daha net burda arkadaşlar

en iyi saç ekim merkezi neresidir

sizin mesajlar reklam içerikli denilip yakında banlanacaksınız ,
    Suat Bey , Sorunuz ve bilginiz varsa paylaşın, adamların resimlerini görmek isteyenler sitelerinden de istediklerin de de göreceklerdir.

Herkes görüştüğü merak ettiği yerlerin resimlerini koyarsa burası SAç ekim merkezlerinden geçilmez !

Saç Ekim Merkezlerinin forumu olur burası ve bizler için hiç bir anlamı kalmaz.
  • reklam yapmıyorum kimin nerde yapacağına ben karar veremem ben sitede buldum yayınladım böyle güzel ekim diye ve benim saç tipim böyle oldugunu yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet28

quote:

Orijinalden alıntı: rebel26

ARKADAŞLARRRRR bi bakın hele.. ekim sonrası 60.gundeyım azda olsa şok dokulme devam edıyor doktor minoxile başla demıstı bugun baslayayım dedım kafa acayıp kabuklandı temızleyeyım derken saclarıda dokuo napmalıyım kullanmasam mı acaba :(((((((((((((((((((((

nasıl yani rebel bu ne kabuklanması bu dönemde anlamadım?benim tam 30 güm oldu sadece kırmızı bir ton mevcut ekilen yerde ve yarısı döküldü ekilenlerin...
    60.günde dökülme değil de yavaş yavaş ekilen köklerin çıkmaya baaşlaması lazım bence her ne kadar 3 aydan sonra çıkmaya başlar demelerine rağmen 60.gün geç bir vakit hala dökülme olması için...

hocam kabuklanmaya sebep olan sey mınoxil.yoksa normalde kafamda ne kızarıklık ne kabuklanma var minoxili surmemle bırlkte kabuklanma oldu.benim şok dökülme 30. gun falan basladı yanı baya bı gec oldu halen dvm edıo,yaklasık yuzde 80 dokuldu ekılenlerın,yıkarken dokuluyor zaten.valla bılmıyorum duruumum nedır ondan tecrubelı arkadslara bı sorayım dedım.minoxili bırakmalımıyım kendı halıne acaba???? fıkır vercek varsa mutlu olurum..........
  • Selam arkadaşlar.. ben size tek önerim burda istanbul estetica agırlıklı yazılara itimat etmemeniz.ekibinde iş yapan tek kisi Sevim Balcı Yavuzdu o da ayrılmıs bayadır ordan. resimlerde gorudugunuz mukemmel ekimlerin sahibi odur.asla tavsiye etmiyorum istanbul estetica yı..eger iyi ekim istiyorsanız Sevim Balcı Yavuz u bulun.bana çok dua ediceksiniz .Ben ayşegül hanıma ekim yaptırıp berbat olan saçlarımı kendisine düzeltirdim çok memnunum..mükemmel iş çıkarıyor.ben sadece sizin iyiliğiniz için bunları yazıyorum.asla yönlendirme amacında değilim..yoksa herkes acı tecrubelerle bunları zaten görücektir.saglıklı saçlı günler dilerim
  • Ben istanbul esteticada aysegul sevince ekim yaptirdim 13 agustosta .benim ekimime AYLA hanim kubra hanim ve rabia hanim girdi en tecrubelisi AYLA hanimdi insan hissediyor ekim aninda .islerini seven insanlar Buna kefilim.henuz 1 ay dolmadi iyi yada kotu diyemem cunku bebim donor bolgem seyrekti 3100 greft cikardilar ama benden sonraki bir baba oguldan 4600 ve 4700 civari ekim yaptilar yikamalara gittigimde o anda gordum onlari.resimleri paylasicam ilerki aylarda ama etrafimdaki insanlar on tarafa sık bir ekim oldugunu soyluyorlar ,tepe bolgemi kapamaya yetmedi tabi bendeki greftler az ciktigi icin ama bunu bile bile gittim ben.onemli olan sizin ensenizin donor bolgenizin sıklıgı.bu arada kotu bir ekimi varsa istanbul esteticanin lutfen paylasin resimsiz yorum yapilmasi durustce olmuyor.ben aysegul hanimin facebookundan 100 lerce ekiminin resimlerini gordum ordan bakin yorum sizin . Benim ekimim onler cok sık tek dusuncem nekadarinin tutacagi .bunu da bilmek suanda zor.1 yil zaman verdim kendime suanda kafamsifir numara makina vurulmus halde ve sapkayla geziyorum ama kafam yuvarlak insanlar bu halimede alisiyor.resimler yalan soylemiyor beyler ben bu ekim isi icin 1 yildan fazladir arastirdim ve her yorum kafami karistirdi en sonunda gozumle gorduklerime sadece resimde degil gorusmelere gittigimde kontrole gelen 1 aylik 5 aylik ve yeni ekimleri hep gorerek karar verdim.yani gidin gorun Konusun karar oyle karar verin derim .ve sacsiz her arkadasa kellik nasibolmadin derim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakan_svs,
    saç ekimi kime yaptırdın?
    ekim işlemini doktor mu yaptı ?
    kök alınan bölgede kızarıklık var mı?
    yeni fotograflarını ekleyebilirmisin
    birde kök alınan bölgenin fotografını ekleyebilirmisin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmett_ -- 9 Eylül 2012; 22:48:47 >
  • kök alımı elle alım daha iyi yoksa micromotor alımı daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmett_ -- 9 Eylül 2012; 22:47:22 >
  • merhabalar hocam teşekkür ederim.Bugün 15. güne girdim.Kabuklanma üst tarafta hala var.Özenle yıkamaya devam ediyorum.Fakat bugün yıkarken bayagı bir saç geldi elime.En az 15 tane falan.Bunlar tutmayan saçlar heralde?Gerçi bakıyorum kökü var mı diye,anlayamıyorum,saçın dibinde küçük bir topaklık var ama kabuk gibi de duruo.Herhalde şok gökülme sonucu olan saçlar degildir bunlar,tutmayan saçlardır degil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanozkan

merhabalar hocam teşekkür ederim.Bugün 15. güne girdim.Kabuklanma üst tarafta hala var.Özenle yıkamaya devam ediyorum.Fakat bugün yıkarken bayagı bir saç geldi elime.En az 15 tane falan.Bunlar tutmayan saçlar heralde?Gerçi bakıyorum kökü var mı diye,anlayamıyorum,saçın dibinde küçük bir topaklık var ama kabuk gibi de duruo.Herhalde şok gökülme sonucu olan saçlar degildir bunlar,tutmayan saçlardır degil mi?

BEnce sizin kabuklanmadan bır an once kurtulmanız lazım , doktorunuzu arayın ve kabukları temizletin , yoksa kokler kabuktan hava almaya bilir.
    En az 15-20 sac normal sok dokulme evresi 15 gün ile 30 gün arası oluyor sanırsam , oyle sok dokulme dıye 1 gunde hepsını kaybetmıyorsunuz .
    15-30 gün arasında saçlar dökülüyor bu olay şok dökülme . ama dediğim gibi kabuklardan kurtulmalısınız . Benım doktorum 10. gun kontrole gittigimde kalan ufak kabukların hepsını temızledi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmett_

kök alımı elle alım daha iyi yoksa micromotor alımı daha iyi

Bence manuel elle alım daha iyi , katılan olur katılmayan olur ,
    MAnuelın

Artıları ,
    Donor bolgenın iyileşmesi hızlı oluyor ,
    Donor bolgede ki alınan koklerin cevresındekı koklere zararı olmuyor ,
    Mıkromotor donerken ısınıyor ve cevresıne zarar verıyor ,
    Mikromotor hızı iyi ayarlanmaz ise alınan kok e de zararı oluyor ,
    Mikromotor Daha kalın bir şekilde kok cıkarıyor buda yerlestirilirken ust bolgede hafif cukur olabılıyor .

Mikromotor yerli bir icat ,

Eksileri
    Daha pahalı bir sistem ,
    Daha uzun bir süreç
  • quote:

Orijinalden alıntı: radicalultras

quote:

Orijinalden alıntı: erkanozkan

merhabalar hocam teşekkür ederim.Bugün 15. güne girdim.Kabuklanma üst tarafta hala var.Özenle yıkamaya devam ediyorum.Fakat bugün yıkarken bayagı bir saç geldi elime.En az 15 tane falan.Bunlar tutmayan saçlar heralde?Gerçi bakıyorum kökü var mı diye,anlayamıyorum,saçın dibinde küçük bir topaklık var ama kabuk gibi de duruo.Herhalde şok gökülme sonucu olan saçlar degildir bunlar,tutmayan saçlardır degil mi?

BEnce sizin kabuklanmadan bır an once kurtulmanız lazım , doktorunuzu arayın ve kabukları temizletin , yoksa kokler kabuktan hava almaya bilir.
    En az 15-20 sac normal sok dokulme evresi 15 gün ile 30 gün arası oluyor sanırsam , oyle sok dokulme dıye 1 gunde hepsını kaybetmıyorsunuz .
    15-30 gün arasında saçlar dökülüyor bu olay şok dökülme . ama dediğim gibi kabuklardan kurtulmalısınız . Benım doktorum 10. gun kontrole gittigimde kalan ufak kabukların hepsını temızledi .

benim kabuklanma 10.gunde biraz vardi kalani da yikama sonrasi deri ve kabuk yumusakken sungerle hassas birsekilde kendim aldim sorun olmadi ayni gun temizledim.dr.da ayni islemi yapiyor diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmett_

kök alımı elle alım daha iyi yoksa micromotor alımı daha iyi

http://www.youtube.com/watch?v=80YDMPfKPrQ&feature=relmfu

buradakı sımulasyonda mıkromotor la nasıl alındıgı vıdeo onun ortalarında gozukuyor sac telının cevresınıde alıyor sadece kok u degıl .
  • ben bu sitede yol parasına kadar rüşvet alıp kul hakkı yiyen biri değilim insanların gereksiz reklamını yapayım.. başıma gelen en rezil şey bu sitede ucretsiz ekim yaptırıp bütün masrafları ayşegül sevinç e yaptıran hatta sonra ters düşen insanlar yüzünden gittim ve ekim yaptırdım.. tam bir rezalet sonuç..bu sene tekrar ekim yaptırmak zorunda kaldım.. 1 senem bosu bosuna gecti ve donor alanımdaki sacları gereksiz yere gomup sorunlu bolgemi açıkta bıraktı.. o resimlerde gördüklerinizin hepsi Sevim Balcı Yavuz a aittir.. denemesi bedava.. ben sadece yürekten insanların sorunlarını çözmesi için yanlış seslere kulak vermesini engellemek.. çok az yazdım buraya ama sonucu aldım ve öyle yazdım mesajlarımı kontrol edebilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_77

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetarda34

poseidon_77,
    ekimi baştan sona dr. kendi mi gerçekleştiriyor?
    saç ekimine ne kadar ücret ödedin
    kök alınan bölgede kök alındığı belli oluyor mu? bu bölgenin fotograflarını ekleyebilirmisin?

hocam ekimde anastezi ve saçı kökünden ayırma işlemini doktor serdar bey yapıyor. sonra iki asistanı zeynep ve gülşah hanım dı sanırım. geliyor ve kökünden ayrılan saçları topluyor. sonra yine hemşireler topladıkalrı saçları ekiyorlar. 10.gün fotoları ekte. yara bereler döküldü ama daha saçlar dökülmedi. ekilen saçlar ile alınan saçlar arasında kalan alan biraz seyrek duruyor galiba. yeni farkettim ama saçlar uzayınca oranın kapanıcağını düşünüyorum umarım kötü gözükmez.. alınan bölgede başta kızarıklar oluyor ama 1 haftadan sonra dikkatli bakılamdıkça anlaşılmıyor.
    fotolar

https://store.donanimhaber.com/91/ce/8a/91ce8a40a9f3e9ae51a1ef65c124533e.jpg

https://store.donanimhaber.com/47/b6/ad/47b6ad4e7e64ea3198f80bdbb567f5f2.jpg

https://store.donanimhaber.com/67/f8/2b/67f82bf756cf0cd52a46eb383cc12c6b.jpg

https://store.donanimhaber.com/8c/ec/4d/8cec4dc32ccbc88c3c8566445f72f780.jpg

Hocam saç çizgisi çok mu geriden bana mı öyle geliyor. Gördüğüm diğer örnek resimlerin çoğunda böyle. Hayır yani ektiren arkadaşlarım malum hepimiz için ön bölge en önemlisi bu durumda şahsen ön taraftan en çok yer kapansın isterim. Şakaklar biraz daha kapatılabilirdi gibi geliyor.
  • gezzz gezz gezzz :) 1 kaç yer aklıma yattı...yaptıkları işleri gördüm ve çokk başarılı buldum....Karar verme aşamasındayım artık...
  • ayşegül hanımın merkezinde ne kadar greft ekiliyor tam belli değil greft i alan bir başka sayı diyor eken başka.ayrıca elemanları çok suratsız ve zoraki çalışıyorlar sanki
  • ve bana tek seansta minimum 4,500 greft dediler ve mükemmel çok ilgiliydiler...bir tanesi greft başı fiyat veriyor ve daha az greft dedi....bir diğer hastane ise minimum 4500 greft ve tek fiyat...yani 5000 greft te ekse aynı para vericem...ve bana mesela operasyon esnasında hani aklımda kalmasın diye 4,500grett denildi ama kaç ekildi olmasın diye aynı sayıda bir şeylerin içine diziyorlarmış kendi istediğim birini saymak istersem sayabilirmişim..Buda benim için çok güvenilir oldu..
  • 
Sayfa: önceki 528529530531532
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.