Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (525. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hchc0707

Arkadaşlar merhaba,

Saç ekimim yapıldıktan bi hafta kadar sonra saç ekimi yapılan bölgede avuç içi kadar büyüklükte bir iltihaplanma tespit ettim baya sararmıştı biraz geç fark ettim. Hemen doktora haber ettim ve yanına gittim. 2 günlük krem antibiyotik krem tedavisiyle iltihaplanma geçti. şu an 40. günüm ama o kısım diğer yerlere göre baya seyrek ve önceden var olan saçlarım da yokmuş gibi orda. Daha önce böyle bir durumla karşılaştınız mı. Sizce orada bulunan saçlar artık çıkmaycaklarmıdır yoksa telaş yapmaya gerek yok mudur.

Bence telaş ve panik yapmayın köke zarar vermek o kadar da kolay değil bence zamana bırakın 2-3 ay sabır lazım
  • radicalultras sen simdi 3500 grefte ne kadar ödedin, bende Doç Dr Serdar Gökrem de ektirmeyi düsünüyorum önerirmisin, günde tek bir kisiyimi ekiyor?
  • radicalultras birde Fotograflarini koysan yardimci olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ds8

radicalultras birde Fotograflarini koysan yardimci olursun

bouyutlarını küçültüp koyucam , bu akşam koyarım resimleri
  • quote:

radicalultras sen simdi 3500 grefte ne kadar ödedin, bende Doç Dr Serdar Gökrem de ektirmeyi düsünüyorum önerirmisin, günde tek bir kisiyimi ekiyor?

ds8 ücreti yukarda yazmıştım
    saçının açıklığı donor bolgenın musaıtlıği bunlar onemlı faktorler,ancak greft başı 1- lira civarı olarak düşünebilirsin ,
    BEn şahsen öneririm demek için kendi sonucumu görmem lazım ,
    Yaptığı işlerden ,bilgisinden bana yaptığı ekimden, ameliyat ortamından ve ekip açısından %100 öneririm ama tabi birde tekrar ediyorum en önemlisi kendi açımdan ekim sonucumu görmem lazım .
  • Arkadaslar fotolar sıgdırmak için oldukça ufaldı .

Ekim öncesi , 3 gün ve 5. gün resimleri ek te .

en iyi saç ekim merkezi neresidir

• Dr Serdar Gökremi fazla forumlarda görmedim, ben kendisiyle görüstüm 5000 kiseye kadar ekim yaptigini söyledi
    nasil oluyorsa diyelim günde bir kisiyi ekse senede 365 kisi eder cumartesi pazari saymiyorum birde
    10 sene bu isi yapsa 3650 yapar anlayamadim.
    Hicbir yerde reklamini görmedim bu kadar arastirdim nerden bu Doktoru insanlar buluyor?
    Bu Doktorda ekim yaptiran arkadaslar önceki sayfalarda su an durum nasil
    uastaerdem, ucanzebra, poseidon_77

bu arada radicalultras resimlerin icin sagol ekimin hayirli olsun masallah güzel gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ds8 -- 30 Ağustos 2012; 22:33:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hchc0707

Arkadaşlar merhaba,

Saç ekimim yapıldıktan bi hafta kadar sonra saç ekimi yapılan bölgede avuç içi kadar büyüklükte bir iltihaplanma tespit ettim baya sararmıştı biraz geç fark ettim. Hemen doktora haber ettim ve yanına gittim. 2 günlük krem antibiyotik krem tedavisiyle iltihaplanma geçti. şu an 40. günüm ama o kısım diğer yerlere göre baya seyrek ve önceden var olan saçlarım da yokmuş gibi orda. Daha önce böyle bir durumla karşılaştınız mı. Sizce orada bulunan saçlar artık çıkmaycaklarmıdır yoksa telaş yapmaya gerek yok mudur.

Ekimi nerede yaptırdınız?
  • acil acil
    ankara marmarahair de saç ekimi yapmayı düşünüyorum bir arkadaş yaptırmış memnun gözüküyordu
    bu ekim merkezi ile ilgili bilgisi olanlar acil cevap verirse sevinirim
  • Atilla Kaya isimli doktora ekim yaptıran arkadaşlar varsa sonuçtan memnun olup olmadıklarını yazabilirler mi?
  • Kalem tekniği ile ekim yapan neresi var bilen yazabilir mi dostlar ?
  • Bende Serdar Gökrem hocada ekim yaptırdım. radicalultras arkadaş çok güzel anlatmış. ben o safhalarda uyuyordum sanırım:))

Su an 20. gününe yaklaştı. Seni tanımayan birisi saçlarını sıfıra vurdurmussun ve tekrardan çıkıyor sanıyor.
    Doğallıkatn yana hiç bir sorun yok yani. seni tanıyan arkadaşlar ise, çoğu beni kafa sıfır görmedikleri için, ektirdiğimi farketmiyorlar. O da ayrı bir doğallık. su an sabah kalktığımda, yastığımda saç pek olmuyor bu da dökülme başlamadığı anlamına geliyor. ama elimi başıma sürdüğümde elimde ufak ufak kılların olduğunu görüyorum. Akışına bıraktım.

Gerek ameliyat ortamı gerek serdar hoca(kişilik olarak), gerek ilgi, gerek doğallık, gerek tek tek motor kullanmadan kökleri alması, yani kısaca başlangıçtan şimdiye kadar geçen süre içindeki saçların durumu nu bir araya koyarsak Serdar Gökrem e gitmediyseniz, en azından bi öngörüşmeyi hakediyor derim. İsteyene özelden numarasını verebilirim

radicalultras arkadaşa da geçmiş olsun diyorum. Hem saç için , hem de Serdar Hocanın farkettiği ben den dolayı.

10. gün Fotolarım bir önceki sayfada var (177). Sadece biraz uzadı. Alıcı gözle bakıldığında Birazda dökülme oldu. O yüzden sürekli foto koymuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poseidon_77 -- 31 Ağustos 2012; 10:45:14 >
  • quote:

Dr Serdar Gökremi fazla forumlarda görmedim, ben kendisiyle görüstüm 5000 kiseye kadar ekim yaptigini söyledi
    nasil oluyorsa diyelim günde bir kisiyi ekse senede 365 kisi eder cumartesi pazari saymiyorum birde
    Hicbir yerde reklamini görmedim bu kadar arastirdim nerden bu Doktoru insanlar buluyor?

bu arada radicalultras resimlerin icin sagol ekimin hayirli olsun masallah güzel gözüküyor

Ben de çok fazla görmedim. hatta adını duyduğum da ve görüşemye gittikten sonra özllikle araştırmama rağmen çok az bilgiye ulaşabildim. Bizim bi arkadaş sakaryada ki balıkçıda sahibinde fatrketmiş. onunla konusmuşmusşlar ve arkadaşım ektiren ardaşın saçlarını inceleyip beğenmiş. Sonra beni tanıştırdı Öyle bi tanışma faslımız oldu.

Önce ben ektirdim. Dün o arkadaşım ektirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_77

Bende Serdar Gökrem hocada ekim yaptırdım. radicalultras arkadaş çok güzel anlatmış. ben o safhalarda uyuyordum sanırım:))

Su an 20. gününe yaklaştı. Seni tanımayan birisi saçlarını sıfıra vurdurmussun ve tekrardan çıkıyor sanıyor.
    Doğallıkatn yana hiç bir sorun yok yani. seni tanıyan arkadaşlar ise, çoğu beni kafa sıfır görmedikleri için, ektirdiğimi farketmiyorlar. O da ayrı bir doğallık. su an sabah kalktığımda, yastığımda saç pek olmuyor bu da dökülme başlamadığı anlamına geliyor. ama elimi başıma sürdüğümde elimde ufak ufak kılların olduğunu görüyorum. Akışına bıraktım.

Gerek ameliyat ortamı gerek serdar hoca(kişilik olarak), gerek ilgi, gerek doğallık, gerek tek tek motor kullanmadan kökleri alması, yani kısaca başlangıçtan şimdiye kadar geçen süre içindeki saçların durumu nu bir araya koyarsak Serdar Gökrem e gitmediyseniz, en azından bi öngörüşmeyi hakediyor derim. İsteyene özelden numarasını verebilirim

radicalultras arkadaşa da geçmiş olsun diyorum. Hem saç için , hem de Serdar Hocanın farkettiği ben den dolayı.

10. gün Fotolarım bir önceki sayfada var (177). Sadece biraz uzadı. Alıcı gözle bakıldığında Birazda dökülme oldu. O yüzden sürekli foto koymuyorum.

poseidon saolasın sana da geçmiş olsun ,
    bende işin aslı pek fazla duymamıstım , o kadar yogunlarkı bence reklam yapamıyorlar , gerek de duymuyolar gibi,
    İsim vermicem istanbulun elit yerlerinin estetik merkezlerinin google a ayda 50.000 TL reklam odemesi yapanları da biliyorum
  • serdar görkem kalem tekniğiyle mi ekiyor? jiletle kanal açılması taraftarı değilim zira var olan saçlara zarar verebiliyor.

bence kalem tekniğinin biraz daha gelişmesi beklenebilir. 1 sene sonra bu teknik iyice oturacaktır diye düşünüyorum. saç ekimi için bir sene beklemeyi göze alabilecekler iyi sonuç alabilirler. ben ne yapsam diye kara kara düşünmeye başladım.
  • quote:

quote:

Dr Serdar Gökremi fazla forumlarda görmedim, ben kendisiyle görüstüm 5000 kiseye kadar ekim yaptigini söyledi

Ben de çok fazla görmedim. hatta adını duyduğum da ve görüşemye gittikten sonra özllikle araştırmama rağmen çok az bilgiye ulaşabildim. Bizim bi arkadaş sakaryada ki balıkçıda sahibinde fatrketmiş. onunla konusmuşmusşlar ve arkadaşım ektiren ardaşın saçlarını inceleyip beğenmiş. Sonra beni tanıştırdı Öyle bi tanışma faslımız oldu.

Önce ben ektirdim. Dün o arkadaşım ektirdi.

hayırlı olsun kardesim..
    acaba serdar beyin branşı hakkında bilgin var mı?
    plastik cerrahı mı?...
    birde ekimi nerde yapıyor.. hashane mi mayenehanede mi..
  • quote:

Bende Serdar Gökrem hocada ekim yaptırdım. radicalultras arkadaş çok güzel anlatmış. ben o safhalarda uyuyordum sanırım:))

hayırlı olsun kardesim..
    plastik cerrahı mı?...
  • Bir süredir foruma girmiyordum, kavga dövüşler bitmiş gibi gözüküyor, sevindim
    Şimdi burada ekim yaptırmış kişilere kişisel olarak yüklenmeden, canlarını sıkmadan ekim yaptıracak kişileri bazı konularda bilgilendirmekte yarar var.

Öncelikle, ekim sonrası görüntünün en tatmin edici olduğu zaman ikinci hafta oluyor. Dikkat ederseniz forumlarda genelde hep ikinci hafta civarı fotoları görürsünüz. Üçüncü haftadan itibaren şok dökülme başladıktan sonra görüntü bozulmaya başlar ve bu süreç saçlar yeniden çıkana kadar devam eder.
    Ekim yapılmış bir kafa, şok dökülmeden sonra yani yaklaşık üçüncü haftadan 4. 5. aya(üç aşağı beş yukarı) kadar mutlaka anlaşılır. Ekim yaptıracak kişilerin, işlerini güçlerini ya da psikolojilerini buna göre ayarlamalarında yarar var.
  • Arkadaşlar cümleten merhaba. uzun zmndır giremiyorum siteye ve takip olayımda bitti, allaha şükür biz kurtulduk. allahım sizleride kurtarsın. bugün tesadüfen aklıma geldi ve bir bakmak istedim özel msjlar gelmiş. hepsine tek tek cvp veremeyecegim çnkü soru aynı. nereye ektirdiniz, ne kadar zaman oldu kaç lira ödediniz ve şuan durum nasıl gibi sorular. bunların cvpları geçmiş sayfalarda defalarca konuşuldu. ayrıca facebook oluşturdum ki orada hep güncelligini korusun diye. yani diger geçmiş sayfalara gitmek tek tek aramak zorunda kalmayınız diye. allahım sizlerede güzel ekimler nasip etsin... saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: adali51

quote:

hayırlı olsun kardesim..
    plastik cerrahı mı?...

ankarada koroglunda ozel bır hastanede yapılıyor ,
    Plastık cerrah doç dr.
  • 
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.